Přejít na obsah

Problém s ABS


Beďule

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s "hučením" po silnějším zabrždění u Fabie s ABS. Nědělá to při přibrždění, ale teď v zimě když jsem zkoušel ABS na sněhu, jsem si všiml podivného hučení, vždy trvá tak 2 - 3 sekundy a je klid. Nevíte někdo co by to mohlo být? Dík moc všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám takovej menší problém s ABS, rozsvítila se mi kontrolka, tak jsem koumal co s tim je a to by jste nevěřili, pneumatika mi prodřela kabel k čidlu ABS, to bych se musel po...t, nevíte kde bych ho sehnal popřípadě kolik si mám připravit financí?Jo jedná se o PP kabel.Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Ahoj, mám takovej menší problém s ABS, rozsvítila se mi kontrolka, tak jsem koumal co s tim je a to by jste nevěřili, pneumatika mi prodřela kabel k čidlu ABS, to bych se musel po...t, nevíte kde bych ho sehnal popřípadě kolik si mám připravit financí?Jo jedná se o PP kabel.Díky za odpovědi

Koľko žilový kábel tam je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Přejí pěkný den,

Mohl by mi prosím někdo poradit? Včera mi měnili v servise ložiska předních kol. Hned potom se objevil problém s bzdami, resp. s ABS. Pedál brzdy je nyní znatelně měkčí a předčasně nastupuje činnost ABS. Myslím tím, že spíná i při přibržďování např. před křižovatkou a na suchém asfaltu. Před výměnou vše fungovalo na sto procent. Kontrolka ABS mi nesvítí a na VAGu jsem s tím zatím nebyl. Auto jsem samo vrátil do servisu, tam prozatím vyčistili čidla na předních kolech, což nepomohlo. Na rovinu mi řekli, že neví, čím by to mohlo být s tím, že se na to ještě podívají. Raději se proto ptám tady ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, chtěl jsem se vás zeptat, jestli s tim nekdo nemá zkušenost , mam fabku, ma najeto 12 000 protoze ji mam jen tri 3 mesice a byla kupovana jako fungl ale co mi neni jasny, proc po ranu pri rozjezdu, kdyz je rosa, nejsem schopen zastavit (vzdy jsem ale ubrzdil) jelikoz mi proti noze tlaci abs. jde o prvni zabrzdeni (cca 4-5 metru). Nevite nekdo? Uz jsem to parkrat i neubrzdil co se tyka po vjeti do diry a na ostatni nerovnosti silnice a to nejezdim jako cune....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravim Vas

kazdy kto ma ABS hned spozna ked je aktivne (trasenie pedalom)

no ja ked auto nastartuje, troiscku sa pohnem (cca. 3 m) a zabrzdim, tak na zlomok sekundy citim na pedaly trasenie aktivovaneho ABS

parkujem na miernom kopceku, a neurobi mi to stale

je to okej alebo nieco by patrilo skontrolovat?

startujem vzdy tak ze cakam kym zhasnu kontrolky ABS, airbag a pod. a nasledne startujem

dikes za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...