Přejít na obsah

alarm META system M399/11RC


brutus

Doporučené příspěvky

zdravím páni,

nemá náhodou niekto schému alebo zapojenie konektorov na alarm META M399 / 11RC?

potrebujem skontrolovať, ako mi to zapojili v servise, interiérové osvetlenie sa

mi zapne, keď dvere otvorím,keď ich zavriem, tak asi po 20s sa mi vypne. vyzerá to,

že všetko funguje ... tak som to aj prebral zo servisu .

Problém je vtedy, keď si sadnem do auta, svetlo sa rozsvieti, zapnem zapaľovanie a

svetlo svieti stále ...

Mám podozrenie, že je tam niečo zlé zapojené, pretože aj keď chcem zamknúť z vnútra všetky

dvere, tam mi to tlačítko nefunguje ... ale keď odpojím modul alarmu, tak to funguje ...

vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš čo? Tu nemá nikto nič sa mi vidí niekedy.... a keď aj má, nedá a už ma to niekedy riadne se*ie.... samý súkromník.... načo sú potom tieto fóra? Veď každý normálny človek by mal pomôcť druhému čo o tom nemá šajnu a on zase pomôže možno nejak jemu. Ale česť výnimkám... ;)

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám též Meta system, ale někdy z roku 2000, problém je ten, že když spínač stropního osvětlení přepnu na dveřní spínač (který funguje jak má) a auto chci dálkou zamknout tak to asi 7 nebo 10 krát pípne a bliká jako bych nechal otevřené dveře. Taky jsem sháněl někoho kdo by mohl Meta system překontrokolav nebo nějak přeměřit, ale nikoho jsem nesehnal. Na netu jsem, našel nějakou firmu v Praze, ale tam mi řekli, že dělají nové systémy a s tím mi neporadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

I já jsem šťastným vlastníkem systemu META a stává se mi, že auto zamknu a když si vzpomenu, že jsem ještě z něho něco potřeboval, tak při odemknutí vše v poho, ale když zamknu, pípá to jen a nic to nedělá. Nezamkne, jen pípá. Až po nějaké době, nebo když dveře otevřu a sepnu kontrolky a hned zavřu, je vše v pohodě. Nevím zda je to normál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Zdravím páni, mám problém zo zapojením alarmu Meta systém M928 sk skrz to že prednedávnom mi ho v u jedného ,,mechanika" vymontovali a uz akosika nenamontovali späť, nemal by niekto poruke montážny manuál niektoré káble som identifikoval ale stále mi ich veľa ostáva ak by sa dalo mi to poslat na email: pappinko@gmail.com veľmi pekne ďakujem :):kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

kluci nemate nekdo schema alarmu META BKA 300 002 , mam ho na Octavii I . nebo pokud by nekdo vedel kde najdu jednotku alarmu , nebo jak odpojit blinkry aby mi pri zamknuti/odemknuti neblikali ? Kdyz zamknu tak mi obcas zustanou svitit prave blinkry a ne a ne zhasnout :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...