Přejít na obsah

Sluneční clony sada od Milotecu - ClimAir


ivanl

Doporučené příspěvky

Nevíte o někom, kdo tyto clony má? Zajímalo by mě, jak vypadá na autě ta zadní dělená clona, a dále, jak ty boční jsou chycené, za co to drží, když se to dá kdykoliv vymontovat. Zůstane po sundání díra po nějakých sešívačkách?

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim, ze je to jenom jakoby vsazeny do tech drazek okolo okna. nez sem dal folie na auto a kdyz s nim jezdil jeste tata, tak mel ze slunecnich clon presity takovyhle clony. byla to prcacka to presit, ale bylo to za par kacek. zitra hodim foto. ale myslim si, ze pri otevrenym okne se to v nem neudrzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubiik

díky za to foto, pak mrknu. Podle toho, co koukám do toho PDFka, tak se to zašprajcne do gum kolem okna ? Ale zajímalo by mě, zda to tam drží, nebo ne. Je pravda, že i když mám zadní v elektrice, stejně otvírám pouze přední okna.

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Protože momentalně nejsou na folie penízky a milotec je fakt drahej,koupil jsem univerzalní clonu se zaoblením,ta jde zastrčit za tapece okolo okna a na hoře jsem to uchytil na přísavku která není díky ofukum z venčí vidět,ještě vyměním ty s dírou uprostřed,za užší bez díry a dozadu mám objednanou clonu oválnou,přes cely zadní okno,ale neměly celočernou a s tygrama jsem nechtěl.Cena celkem tak kolem 150kč,teda i stěma bez díry který bych měnit nemusel.Zvenku není ani vidět že jsou přes sebe a to mám čiré sklo,bez zatmavení jako u klasika.

post-86-1240916297_thumb.jpg

post-86-1240916308_thumb.jpg

post-86-1240916325_thumb.jpg

post-86-1240916627_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, nevypadá to vůbec zle, jenom mě štvou, že dělaj tu na zadní okno dvojdílnou - proč?

Už jsem chtěl nechat dát folie, ale pudu asi tady do toho. Clony tam budou jen když bude potřeba a v zimě mě nebudou otravovat blbý tmavý folie.

EDIT: jenom doufám, že limousine se myslí krátká...

BTW: jak dlouho trvalo dodání? Píšou 1-4 týdny...

Editováno: , autor: MELLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dodali mi to do 14 dnů.Já jsem si je taky pořídil i kvůli toho ,že je můžu v zimě sundat nebo kdykoliv chci.To že je ta zadní dělená,prý je kvůli toho že když to zkoušeli dělat v kuse tak se ta síťovina časem prověsila

Vidíš, to je chytrý, to by mě vůbec nenapadlo. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Nazdar.Tak za sebe ti můžu říct,že jsem nadmíru spokojen.Kvalita je hodně dobrá,no za ty prachy,ještě aby nebyla ;) .Nenašel jsem ,až na tu cenu , na nich žádnou chybu. A jak píšeš LIMOUSINE=COMBI,tak to nemáš pravdu,to je na krátkou.To musí být napsáno Combi a taky je ta sada ještě drahší,protože tam jsou ještě navíc kryty bočních skel kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, Milotec sluneční clony na F1Combi nejsou a pravděpodobně už nebudou v nabídce :(

Cituji z příchozího dopisu od prodejce: "bohužel na Škodu Fabii I. Combi, již sluneční clony nemáme v nabídce. Firma

ClimAir, od které všechny sluneční clony odebíráme, je vyřadila z nabídky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Porád se nemohu rozhodnout mezi textilní clonou a folií, při plánované montáži na svou combi fábku :rolleyes:

Sluneční textilní clony pro Fábia Combi jsem našel v nabídce ZDE

Domívám se, že Milotec nabízí textilní clony pro Škoda Fabia Limousine (hatchback) od stejmého výrobce viz. odkaz

Rád bych si přečetl vaše názory a zkušenosti.

např. když zapnu v zimě výhřev zadního skla, nanastane s nalepenou folii na zadním skle nějaký problém?, myslím vizualní, bublinky atp.

Co se týče textilních clon, byl bych rád kdyby někdo, kdo má již clony zakoupené-namontované, vyfotil detailní uchycení clon ve voze. Díky :)

Editováno: , autor: vit.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...