Přejít na obsah

Háčky v kufru


Farnell

Doporučené příspěvky

Přemyšlím nad tím udělat si na nějakou síťku na zadni stranu zadnich sedaček, jak říkaš, strčit tam igelitku, mapu atd. Chci si to udělat nějake odepinaci ale tak aby na sedačkach nezustal trčet žadnej bordel o který při sklopení sedaček se cokoliv zachytí nebo poškrábe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes namontoval Hák z OII do fábie a spokojenost.

Objednával jsem ve škodovce a druhý den byl na skladě.

Hák úchytný 6Y5867615B B41 121,60 Kč bez DPH

Dva šrouby origo N10488202 5,90Kč bez DPH / ks

Celkem tudíž 159,-Kč včetne DPH

K montáži na zadní sedačku bohatě stačí Akuvrtačka, 4-ka vrták a torx 25 práce tak na 5 minut.

post-141-1177589181_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se pro levou část sedačky, protože občas skládám větší díl. Stačí navrtat dvě díry a zašroubovat. Já to umístil o trošku níž než by bylo ideál. Dá se navrtat až pod horní hranu sedačky a nikde nic nezavazí.

post-141-1177589320_thumb.jpg

post-141-1177589339_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady je výsledek. V pohodě drží, splnilo to přesně účel toho aby igelitky nelítaly po celem kufru pokud není plný.

Jinak foceno mobilem ;)

Kdyby náhodou někdo chtěl lepší fotky nebo info (ač myslím není potřeba) písněte :)

post-141-1177589461_thumb.jpg

post-141-1177589485_thumb.jpg

post-141-1177589493_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gil: Paráda! Bolo by fajn, keby sa tie háčiky dali namontovať niekde dozadu, pretože u kombíka sa treba dosť natiahnuť dopredu pri vyberaní tých tašiek... Bude to ale ideálne do hatchbacku -_-

To neřeš Igore ;), jemu šlo o to, aby mohl řikat, že to má jako v OII, ale jaksi se netrefil s výběrem háčku a to, že musí do kufru lézt, aby na háček dosáhl, je teď úplně podružný... :D

Do kraťase to ale význam má ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gil: Paráda! Bolo by fajn, keby sa tie háčiky dali namontovať niekde dozadu, pretože u kombíka sa treba dosť natiahnuť dopredu pri vyberaní tých tašiek... Bude to ale ideálne do hatchbacku -_-

To neřeš Igore ;), jemu šlo o to, aby mohl řikat, že to má jako v OII, ale jaksi se netrefil s výběrem háčku a to, že musí do kufru lézt, aby na háček dosáhl, je teď úplně podružný... :D

Do kraťase to ale význam má ;)

Tak pozor!!! Já si objednal háček podle objednacího čísla OII nikoliv nějakýho "fabiatickýho sedanu"

A do kufru lézt nemusím, protože moje máma je Saxána a já zdědil genetickou mutaci fuck

Gril

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gil: Paráda! Bolo by fajn, keby sa tie háčiky dali namontovať niekde dozadu, pretože u kombíka sa treba dosť natiahnuť dopredu pri vyberaní tých tašiek... Bude to ale ideálne do hatchbacku -_-

To neřeš Igore ;), jemu šlo o to, aby mohl řikat, že to má jako v OII, ale jaksi se netrefil s výběrem háčku a to, že musí do kufru lézt, aby na háček dosáhl, je teď úplně podružný... :D

Do kraťase to ale význam má ;)

Tak pozor!!! Já si objednal háček podle objednacího čísla OII nikoliv nějakýho "fabiatickýho sedanu"

A do kufru lézt nemusím, protože moje máma je Saxána a já zdědil genetickou mutaci fuck

Gril

Tak to pozor!!!! :D Kde udělali soudruzi chybu? A kam zmizel Jan Tleskač? :)

Tak reklamuj, ne? A ještě je žaluj za nactiutrhání, protože tady si to slízneš asi ještě lol;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...