Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Když jsem v roce 2010 kupoval auto, tak jsem také neplatil zálohu, termín dodání 6 týdnů, byl dodržen. Smlouva byla sepsána, ale nijak jsem ji nestudoval. S tím, že někdo vybírá zálohu může souviset i to, jak solventní je daný prodejce. K termínům dodání v dnešní době: z vlastní zkušenosti (pracuji ve firmě, která upravuje vozidla, např. dodávky pro hasiče,...) se Vám dnes žádný prodejce nepodepíše pod smlouvu s nějakým zavazujícím termínem. Dám příklad. např. termín dodání 8 týdnů, realita 12 týdnů. Pokud řeknete, že chcete např. do smlouvy dát sankce za pozdní dodání, tak Vám na prodejce na rovinu řekne, ať jdete jinam, že nemá zájem. A to se jedná např. podvozky v hodnotě 1 000 000,- Kč. On je totiž problém v tom, že prodejce není schopen nijak tlačit na výrobce, další problém je přeprava podvozků k prodejci. Možná opravdu není problém na prodejcích, i když automobilka vyrobí za den x vozů tak by se to mělo lehce spočítat, kdy bude daný vůz vyroben, ale možná je prodejce pěkně vyčuraný, protože kdyby zákazníkovi řekl, že vůz bude až za 3 měsíce, tak se zákazník otočí a půjde jinam. Takže slíbí 6 týdnů, i když ví, že termín nesplní. Možná proto také vybírá zálohu, aby zákazník už necukl.

Tomas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Nevím co přesně myslíš, ale mě jde v konfigurátoru u Roomsteru Ambition Trumf s 1.2 TSI bez problému přidat: Závěsné zařízení s odnímatelnou hlavicí za 9100,-.  ;)

Možná zkus jestli ti to nepůjde dát nejdřív v konfigurátoru to tažné a až potom klikat výbavu.. Někdy mě to takhle blblo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co přesně myslíš, ale mě jde v konfigurátoru u Roomsteru Ambition Trumf s 1.2 TSI bez problému přidat: Závěsné zařízení s odnímatelnou hlavicí za 9100,-.  ;)

Možná zkus jestli ti to nepůjde dát nejdřív v konfigurátoru to tažné a až potom klikat výbavu.. Někdy mě to takhle blblo.

Díky za tip...Opravdu to jde!. :kol-47:

To by mně nenapadlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže...cena dle konfigurátoru 295000....obesláno cca 15 autosalonů škoda..3 neodpověděli...4dali cenu 262000kč..jeden jediný dal 259900kč na Roomstříka poměrně ve výbavě:-)smlouva sepsána...dána záloha 10tis..ale z vlastní iniciativy...termín dodání 8-10týdnů...doufám že to bude dřív:-)Platba hotově..takže nevyužita sleva se škofinem 30tis.Jednání suprové...nic nenuceno,všechno vysvětleno..istupidní otázky ode mě:-)takže za mě :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan Vlach:ano..celková konfigurace je 281300.....Ve smlouvě k autu mám přesnou částku kupní cenu auta 292000kč....295 000 jsem sem napsal protože jsme to zblbnul....a už pak neopravil...

 

v konfigurátoru je  281300...a na kupní smlouvě je 292000kč...sám to nechápu..myslel jsem co je na konfigurátoru to je pak na kupní smlouvě.....není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...