Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

QUOTE(Mongoose @ 30.6.2008, 20:37 )

Jen taková poznámka, když vidím kolo na kotoučovkách, k tomu stojánek a blatníky......mám z toho smíšený pocity.....není to prostě můj šálek kávy :-).... ale to je jen můj subjektivní názor

nevidim na tom nic spatnyho, aspon kdyz chci oprit kolo a trochu se protahnout, tak nemusim jak pii....ca hledat, o co kolo opru a blatniky jsou dobry do kaluzi a blata, kdy nejsou zasrany presmykace bahnem apod.

Ok, ale říkám, cykloturista......ne biker:-) mne se to prostě na kole nelíbí, to kolo mi pak připadá jak pro důchodce....a kotoučovky se stojánkem mi prostě připadá trochu směšný... jsem víc pro sportovní pojetí, pak to kolo prostě vypadá...ale to jsou dva trochu rozdílné světy.....bez urážky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, proc tu resis stojanek, je to uplne fuk, tak si ho tam klidne nemej, me pri jizde nezavaza, a kdyz si potrebuji kolo oprit, tak nehledam jak bembos, o co to opru lol co se tyce tej cykloturistiky, tak jsem vzal moji a ona by mou sportovni jizdu nezvladla do tech kopcu, tak jsem to pojal vyletne, tod vse, jinak ti muze byt suma fuk, co na tom kole mam a nemam lol a neber si to osobne, ale biker ma poradny kolo a poradny kotouce :p a tuto mistnost jsem pojal, pokec o kole a se vsim, s cim to souvisi, pokud je to jen o "mistrech bikerech" tak pardon fuck

Editováno: , autor: Standis
pravidla fóra- bod č.4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš se hned rozčilovat.... je mi celkem jedno jestli máš na kole třeba koukačku....jen jsem prostě vyjádřil jaký kola se mi líbí, tvoje tvrzení, že pořádný biker má kotouče je úsměvný.... já kotouče nemám a přesto si myslím, že biker jsem, hlavně bych nesrovnával svou fyzickou kondici s holkou, to mne příjde trochu mimo....podle mne jsi cykloturista, ale ne biker... a na tom není nic špatného.....bike prostě vypadá trochu jinak :-)

Editováno: , autor: Standis
pravidla fóra- bod č.4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak necitujte posledni prizpevky,jinak dostanete od urcitych ban nebo co.

Ja nerozlisuji cykloturistu a podobne.Ze ma kotouce a stojanek.,??????Nechapu co to resis.Ja mam taky ram HT a vidlu ,ktera se pouziva na sjezd a co.Vyhovuje me a jsem bajker jak Ty rikas.

Jestli to rozlisujes podle brzd,hmmmm.

PS: kdybych to nevypadalo tak blbe,tak jsem mel uz taky davno stojanek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš se hned rozčilovat.... je mi celkem jedno jestli máš na kole třeba koukačku....jen jsem prostě vyjádřil jaký kola se mi líbí, tvoje tvrzení, že pořádný biker má kotouče je úsměvný.... já kotouče nemám a přesto si myslím, že biker jsem, hlavně bych nesrovnával svou fyzickou kondici s holkou, to mne příjde trochu mimo....podle mne jsi cykloturista, ale ne biker... a na tom není nic špatného.....bike prostě vypadá trochu jinak :-)

ja su klidny clovek, a s holkou jsem nesrovnaval svoji kondici, protoze jsem ji vzal na VYLET S KOUPANIM a ne na sportovni zavod. Fajn, tak jsem cykloturista a vy jste bajkeri? A v cem je rozdil, ze mam blatnik a stojanek? Zajimave, ze brouzdate po jizerkach, jenze u nas nejsou jizerky, tak me zbyva brouzdani po chribech a to mozna ze me dela cykloturistu, no jo no. Zvlastni, ze jezdim sportovne, abych si drzel svoji fyzicku, ale jak nejezdim po jizerkach, tak asi nejsem bajker. a jak prosim te vypada ten tvuj vysneny bike? to by me zajimalo. Pokud zadas do slovniku "bike" tak ti to vyhodi kolo, bicykl, jízdní kolo, ale nikde nevidim kolo bez blatniku ci stojanku. A vubec, ze to resim, vzdyt me to muze byt jedno kol11 se budu s nejakym namyslenym cechackem....pardon, s bikerem hadat - to snad ne lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové já myslím, že všichni jezdíme na kolech a je jedno jestli je to ukrajina, nebo Specialized za 250 tisíc. Jde o ten pocit, že si provětráme naše líné zadky a děláme, co se nám líbí...to by jsme se tady mohli začít hádat, proč někdo má na autě ten doplněk, když druhý říká, že je na dvě věci a konkrétně mě je úpně jedno, co mi kdo na to řekne....je to moje, ať kolo, či něco jiného a pokud se někomu něco na tom nelíbí, tak buď ať mi na to dá, pak si to možná udělám podle něj, nebo mlčí a říká si svoje doma na záchodě..... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jde o hovno :-) jen jsem napsal svůj názor, nikomu nic nevnucuju......pokud má někdo kotoučovky, pěkný blatníky a stojánek...podle mne to není bajker, tot vše, ale klidně si to muže myslet a nebudu mu to mít za zle :-) párkrát jsem na závodech zažil, když vedle mne stál maník skoro na Ukrajině, na nosiči měl igelitku z Alberta, na sobě vytahaný tepláky z gumama a kecky na nohách...prostě jsem nechápal... ale ten zavod odjel.... a nakonec měl můj obdiv.... jo lidi jsou různý, a jde jen vlastně o radost z pohybu a něco si dokázat, že to zvládneš....

For Vinci : na ten tvůj příspěvek nebudu reagovat....prostě každý jsme z jiného těsta....jen jsem vyjádřil svůj názor...

jinak i s kolem za 250 000 kč můžeš být cykloturista :-) páč to už je určitě full a když s ním budeš jezdit jen po asfaltě a cyklostezkách tak je to prostě o ničom, a taky už jsem takovejch pár viděl...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...