Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Ahoj, na kolik tě vyšel ten Spyder ? Koukal jsem na ceny tak to vycházi docela dobře v jaké výbavě to máš?

jak silnicku tak MTB me stavel kamarad,ktery se v kolech vyzna,sam jezdil dlouho zavodne a maji rodinny kram s kolama .. ;) Spyder - Whichkraft je osazen komplet Shimano Deore i co se brzd a razeni tyce .. jinak predstavec Ritchey,vidlice Rock Shox DART3, rafky , sedlo jsou Noxon .. ;) myslim,ze na to me jezdeni uplne vyhovujici,dobre drzi stopu a je prijemne ovladatelny .. cena vysla lehce nad 15.000 Kc .. ale jak rikam,stavel znamy .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-1219-1216750859_thumb.jpg

A to ja bych se spis zeptal, co Te vic bavi silnice nebo mtb ?

krasy kola jsem objevil az tento rok,hraji jeste zavodne basketbal takze jsem hledal neco na udrzeni formy mimo sezonu a padla volba na kolo .. Merida me take vysla na zajimave penize .. silnice je fajn co se najizdeni objemu tyce,ale po nejakem case jsem zjistil,ze to neni uplne to prave orechove ..

navic kdyz jsem videl kamarada a jeho Specialized viz prilozeny obrazek ( jen ram , ale je to bombice ) komplet osazen Shimano Deore XT a co se s MTB da vse delat,rozbil jsem prasatko a laska byla na svete .. ;)

ted bych rekl,ze ujete kilometry vypovidaji jasne o tom,co je pro me lepsi a zajimavejsi .. ;) na MTB od jara asi 2500 km a na Meride cca 1500 km .. ;) a to podotykam,ze MTB mam o nejaky mesic mene nez Meridu ..

MTB je super,neskutecne kreativni a s mraky moznosti .. sjezdy miluju,ale to urcite nejsem jediny .. navic mam rad i kopce .. respektive plazeni se do vrchu a co se bahna tyce tak to je moje laska .. prach moc nemusim,ale bahno a mokro to je neco pro me .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-1219-1216750859_thumb.jpg

krasy kola jsem objevil az tento rok,hraji jeste zavodne basketbal takze jsem hledal neco na udrzeni formy mimo sezonu a padla volba na kolo .. Merida me take vysla na zajimave penize .. silnice je fajn co se najizdeni objemu tyce,ale po nejakem case jsem zjistil,ze to neni uplne to prave orechove ..

navic kdyz jsem videl kamarada a jeho Specialized viz prilozeny obrazek ( jen ram , ale je to bombice ) komplet osazen Shimano Deore XT a co se s MTB da vse delat,rozbil jsem prasatko a laska byla na svete .. ;)

ted bych rekl,ze ujete kilometry vypovidaji jasne o tom,co je pro me lepsi a zajimavejsi .. ;) na MTB od jara asi 2500 km a na Meride cca 1500 km .. ;) a to podotykam,ze MTB mam o nejaky mesic mene nez Meridu ..

MTB je super,neskutecne kreativni a s mraky moznosti .. sjezdy miluju,ale to urcite nejsem jediny .. navic mam rad i kopce .. respektive plazeni se do vrchu a co se bahna tyce tak to je moje laska .. prach moc nemusim,ale bahno a mokro to je neco pro me .. ;)

tak Specialized je Specialized, mít na to, tak do toho jdu též, ikdyž kámoš si letos koupil jetého S-Works za 30tis. strý dva roky, v super stavu a nemůže si jej vynachválit....ale myslím, že když tě to baví, tak máš jedno na čem jezdíš, pokud teda to není ukrajina a šplháš se na ní na Praděd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Specialized je Specialized, mít na to, tak do toho jdu též, ikdyž kámoš si letos koupil jetého S-Works za 30tis. strý dva roky, v super stavu a nemůže si jej vynachválit....ale myslím, že když tě to baví, tak máš jedno na čem jezdíš, pokud teda to není ukrajina a šplháš se na ní na Praděd...

presne jak pises .. ja tomu ze zacatku nerozumel vubec,nechal jsem to na znamem a myslim,ze jsem udelal dobre se Spyderem .. jsem spokojen,ale je pravda,ze clovek asi moc rozdil nepozna .. ;) respektive ja ne .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pises .. ja tomu ze zacatku nerozumel vubec,nechal jsem to na znamem a myslim,ze jsem udelal dobre se Spyderem .. jsem spokojen,ale je pravda,ze clovek asi moc rozdil nepozna .. ;) respektive ja ne .. :)

a navíc kolo není spor´ták, aby jsi honil kila a tím ti to jelo rychleji, vždycky budeš muset šlapat nohama a jestli máš kolo o půl kila těžší, nebo ne, tak ve finále to nepoznáš, akorát s lehčím kolem jsi taky o pár tisíc lehčí finančně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a navíc kolo není spor´ták, aby jsi honil kila a tím ti to jelo rychleji, vždycky budeš muset šlapat nohama a jestli máš kolo o půl kila těžší, nebo ne, tak ve finále to nepoznáš, akorát s lehčím kolem jsi taky o pár tisíc lehčí finančně....

jj .. jsem stejneho nazoru .. ;) me kolo chytlo neskutecne .. nedavno jsme byli jezdit prave s tim znamym v Toulovcovych Mastalich a to je pojezdenicko .. to same je Devet skal a podobne lokality .. ;) kolo je proste super a ted v lete me naprosto naplnuje .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to Šumava? teda připomíná mi to ji. Akorát, že my jsme netlačili, ale jeli..... ;)

Editováno: , autor: mischicka
Ty vrkale, Ty seš tady první den, že nevíš, že předchozí příspěvek je zbytečné citovat? Navíc s obrázkem jako kr*va :doh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam cerstvou fotku z vyjezdu na Sec pobliz Pardubic .. hezke kopecky na trenink to jsou .. ;)

jenom technická, kolikátka je ten rám ta silnička a jestli bych mohl vědět i orientační cenu s vidlou, pokud to není tajné....můj původní rám na silničce je mi už malý a poohlížím se po novém, ale takovém, co nestojí moc, ale je kvalitní. Meridu má sice každý, ale ten tvůj rám se mi opravdu i designově líbí.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom technická, kolikátka je ten rám ta silnička a jestli bych mohl vědět i orientační cenu s vidlou, pokud to není tajné....můj původní rám na silničce je mi už malý a poohlížím se po novém, ale takovém, co nestojí moc, ale je kvalitní. Meridu má sice každý, ale ten tvůj rám se mi opravdu i designově líbí.... :palec2:

Myslim ze mam XLko, cena s vidli a rizenim cca 9000,- .... ;) jsem celkem vysoky,takze jsem potreboval neco vetsiho ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky jak bajk tak silničku, nejsem moc na vodu a na bahno, takže když je mokro a bahno tak na horáku moc nejezdím, prostě švihám na silničce, ty objemy se tady líp najížděj :-) a to hlavně z jara... jinak bajk je prostě pro mne lepší je to větší zábava, můžeš kamkoliv....Jinak Toulovcovky i Ždárské vrchy mám za humny, dobrý poježdění :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, je to tak a mas pravdu, je to Sumava !

tak to můžu dle vlastní zkušenosti říci, že lepší jsou Jizerky, bo Šumava je kompletně protkaná asfaltem a na klasickou lesní cestu se nedostaneš...Šumava je ideální pro rodiny s dětmi, jinak nebrat...toť můj názor a zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja v Jizerkach o vikendu urcite budu, ale trasy ... no tezko poradit ... hlavne jake cesty si predstavujes ? Poslu sem P2M ten to ma najezdene ;)

a nebo jeste neco v Orlickach,tam jsem slysel,ze se da take vyborne zajezdit ... ;) kdyz uz tady bude P2M tak bych se ho zeptal,jak je slozita montaz tech stresnich nosicu na kola .. ja o necem podobnem uvazuju,nebot ted kolo vozim tak,ze ho davam do auta a to neni dobre .. navic musim jezdit bez zadnich sedacek .. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo jeste neco v Orlickach,tam jsem slysel,ze se da take vyborne zajezdit ... ;) kdyz uz tady bude P2M tak bych se ho zeptal,jak je slozita montaz tech stresnich nosicu na kola .. ja o necem podobnem uvazuju,nebot ted kolo vozim tak,ze ho davam do auta a to neni dobre .. navic musim jezdit bez zadnich sedacek .. :feve:

K tomu kolu v aute.. taky ho vozim v aute a kdyz jede ma přítulka tam mam dve kola v zadu.. sice s evlezou tak tak... a zadni sedacky sou sklopeny..ale co uz.. budu muset koupit neco na strechu..pac kdyz mam v aute kola nemam tam zadni plato tudiz tam nemam repraky zadni a je to nuda:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...