Přejít na obsah

Zadní repro


Doporučené příspěvky

Ja si budu kupovat neoriginalni repraky a potrebuju vedet, jestli je na ne potreba dokoupit jeste nejaky ty krouzky, za ktery se upevni do dveri. Nebo MDF redukce.

Budu si kupovat 16,5 mm.

A ve predu jsou prinytovany, jak je dostanu dolu?

Jeste me zajima, zda kdyz si objednam jen tu kabelaz od HT Car System, budu mit uplne vsechno co potrebuji vcetne nejakeho toho uchyceni neoriginalnich reproduktoru - krouzky?

zadne krouzky nic. mosis sehnat nejake to osazeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no ja som pouzil 16,5 .. je to rovnake ako na f1 .. a samo ze potrebujes vymedzovacie kruzky. http://autohifi-ady.sk/eshop/product_info....ade398d8ebaf4fb

a este dalsia vec potrebujes slimove . dozadu sa da aj viac lebo okno je mimo otvoru repro .. ale v predu tam okno tesne zatym.

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som dal tieto .. http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=&...p;hlzaradenie=9

aj ked s tym bol troska problem (koli tomu ze nejsu slim) ale nakoniec sa podarilo ..

ja mam pasivny .. hertz sw a mac audio zosilovac.. sice neni miesto v kufri nanic .. ale ked das aktivny usetris miesto ..

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pri sklopeni se prut samozrejme neodpoji. Stale je galvanicky spojen, jen ma jinej uhel, takze to bude asi tim a mozna nejakym prechodovym odporem v tom miste kuzelky. Uplne antenu urvat sem nezkousel, ale mam pocit, ze nekdo tady rikal, ze ji urval a radio sumelo a nechytlo ciste nic. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj kluci ta sada co se prodava na netu, takze jestli jsem to pochopil na repro jsou konektory a u radia se to primo napinuje do volneho konektoru ze?

a co ve dverich neni v pruchodce konektor? prave ze tam o nem letmo neco je ale oni pres nej prochazeji primo, coz se mi zda prasarna!!

nevi nekdo jake piny tam maji byt????

Moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci. Taky uvažuji, že bych domontoval zadní repro. Nebude problém v tom, když nechám přední origo

a zadní dám jinou značku nebo je lepší vyměnit i přední? Nejsem sice moc náročný posluchač, ale taky nechci, aby

to znělo nějak hrozně. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo pokud budou vykonove a "kvalitativne" podobny, tak se nic nedeje, ev to dokaze trosku porovnat korekcema a rozlozenim urovne FADE, ale pokud mas nejaky super bomby do zadu, tak bych skorem resil i ty predni. :palec2:

Minimalne ti pak nebude chtit manzelka a deti sedet jen v zadu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt. Ženatej sice ještě nejsem, ale přítelkyně by se mi mohla natrvalo usídlit vzadu. Měl bych takový malý

dvouzónový audio. :band Jinak díky za odpověď a poznatek. Vpředu jsem s reprákama spokojenej, kdyby to tak hrálo

i vzadu, bylo by to dobrý, ale jak tu někdo psal, tak vzadu už to není ono s těma origo. Možná by se to dalo pořešit tím

vyvážením. Proto se nemůžu rozhodnout, jestli tam dát origo nebo se poohlédnout po něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

...tak jsem po dlouhem rocnim zkouseni konecne sundal /urval/ antenu a dal tam polovicni /20 cm/.....uz me unavovalo stale sklapet antenu pred vjezdem do garaze.....byl jsem zvedavy jaky to bude mit vliv na signal......druhy den jsem jel trasu Praha-Hradec Kralove-Olomouc-Brno-Praha a byl jsem prekvapen.....jen ve dvou mistech jsem mel slabsi signal, jinak bez problemu....zkousel jsem na stridacku Impuls a Radiozurnal......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj kluci a holky :)

Minuly tyden jsem se taky do toho pustil, objednal jsem z HTC sadu, je vsechno pripravene takze clovek uz temer nic nepotrebuje.

Jedine co je NUTNE KOUPIT jsou nove plastove "nytky" nebo jak to nazvat bohuzel nemam jejich cislo, ale ve skodovce to nasli hned jeden stoji kolem 5Kč

Na kazdych dverich je jich 7, koupil jsme jich tedy 10 ze neni mozne abych vsechny zlomil a jeden mi nakonec chybel :D, myslim si ze s rucnosti to nema nic spolecneho je to jemnounky plast takze kupte radeji vsech 14ks.

...pak byla montaz jednoducha, v sade nebyly nytovaci matky jak pisou,ale obycejne trhaci nyty....

Jedine co by jeste mohli vychytat jsou piny do pruchodek ve dverich musel jsem vycvaknout konektor a nechat ho tam viset at projde kablik, nekdo to tady vypaloval pajkou diry pres ten konektro ale tim ho znehodnotite a je pak knicemu.

Cesta k autoradiu je pak hracka pod prahama a palubovkou a tam nacvaknout u autoradia do ISO konektoru piny( ktere jsou uz taky nalisovany v sade)

Jedine co jsem se tady nedocetl mozna jsem malo hledal jak sundat calouneni, tudiz jsem navstivil skoda saluun a zeptal se kamose jak se to vyndava tak mi jedny dvere nacal... zacina se u kliky ktera drzi nacvakla takze zespoda se podebere sroubovakem a postupne se vycvaka z uchytu, pod ni jsou dva sroubky.. pak klika a spodni sroubek zespoda calouneni, nakonec vycvakat cele calouneni a vysadit z vrchniho zavesu tod vse...

Cela instalace mi presne na minutu trvala 2hodiny ;) a nemyslim si ze bych neco "ošulil"

prikladam par fotek:

post-7421-1272699874,3818_thumb.jpg

post-7421-1272699888,1989_thumb.jpg

post-7421-1272699906,7983_thumb.jpg

post-7421-1272699928,0558_thumb.jpg

post-7421-1272699953,4757_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kutil_Tim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Myslim ze to klame. Ja mam repro ze Supa a co jsem tady cetl tak HTC dodava pro Skodovku,tak nevim??? Kazdopadne ja jsem spokojen,dokonce jsem ted odpojil subwoofer a hraju jen na 4repro a 4 vysky a zda se mi ze zvuk je lepsi nez s basakem???? Ale taky samo zelezi na tom jak je kdo narocny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...