Přejít na obsah

ŠKRABANCE


mario1977

Doporučené příspěvky

čo je to zatempovať ?

Vezmeš přípravek kterej se jmenuje "TEMPO" a tím to "zatempuješ", jasný? Prostě rozlešťíš to Tempem... ;)

A mužu to Tempo použit i na metalízu???

Někdo tu psal že je rozdíl v Tempu na metal a normální lak, takže ti nevím, ale na tubě nic takovýho nepíšou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo je to zatempovať ?

Vezmeš přípravek kterej se jmenuje "TEMPO" a tím to "zatempuješ", jasný? Prostě rozlešťíš to Tempem... ;)

A mužu to Tempo použit i na metalízu???

Někdo tu psal že je rozdíl v Tempu na metal a normální lak, takže ti nevím, ale na tubě nic takovýho nepíšou...

na krabičce je napsáno " vhodné i pro metalické laky", pak je ještě tempo na renovaci starých laků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo je to zatempovať ?

Vezmeš přípravek kterej se jmenuje "TEMPO" a tím to "zatempuješ", jasný? Prostě rozlešťíš to Tempem... ;)

A mužu to Tempo použit i na metalízu???

Někdo tu psal že je rozdíl v Tempu na metal a normální lak, takže ti nevím, ale na tubě nic takovýho nepíšou...

TEMPO na metalízu je jiné než na normální lak ? Tak to tedy čumím. Nechápu rozdíl. TEMPO je velmi jemná brusné pasta, které je jedno, jestli brousí normální lak a nebo vrchní lak metalízy. No, možná se mýlím, ale v tom případě mi to hlava nebere :wallbash: . Já tvrdím, že TEMPO je jen jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo je to zatempovať ?

Vezmeš přípravek kterej se jmenuje "TEMPO" a tím to "zatempuješ", jasný? Prostě rozlešťíš to Tempem... ;)

A mužu to Tempo použit i na metalízu???

Někdo tu psal že je rozdíl v Tempu na metal a normální lak, takže ti nevím, ale na tubě nic takovýho nepíšou...

TEMPO na metalízu je jiné než na normální lak ? Tak to tedy čumím. Nechápu rozdíl. TEMPO je velmi jemná brusné pasta, které je jedno, jestli brousí normální lak a nebo vrchní lak metalízy. No, možná se mýlím, ale v tom případě mi to hlava nebere :wallbash: . Já tvrdím, že TEMPO je jen jedno.

Né každé TEMPO musí hned pořádně brousit. By to byl špatnej výrobce, kdyby vyráběl jen jednu leštěnku na auto, ne. Tak koukni sem, je to TEMPO autokrém. http://www.autofashion.cz/index.php?main_p...roducts_id=1943 :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo je to zatempovať ?

Vezmeš přípravek kterej se jmenuje "TEMPO" a tím to "zatempuješ", jasný? Prostě rozlešťíš to Tempem... ;)

A mužu to Tempo použit i na metalízu???

Někdo tu psal že je rozdíl v Tempu na metal a normální lak, takže ti nevím, ale na tubě nic takovýho nepíšou...

TEMPO na metalízu je jiné než na normální lak ? Tak to tedy čumím. Nechápu rozdíl. TEMPO je velmi jemná brusné pasta, které je jedno, jestli brousí normální lak a nebo vrchní lak metalízy. No, možná se mýlím, ale v tom případě mi to hlava nebere :wallbash: . Já tvrdím, že TEMPO je jen jedno.

temapa su minimalne dve. A to na nove a stare autolaky. Ja som ho chcel len na odstranenie skrabancov podkluckami a predavac mi odporucil to na starsie laky aj ked mam metlu. ale povedal ze v ziadnom pripade s tym nemam roztempovat cele auto, lebo toto je ovela drsnejsie ako to na nove laky ale iba skrabance. A skrabance isli dole perfektne :palec2:

Ked chces tak dam fotku tempa

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, také by mě zajímala nějaká zaručená značka leštěnky. Auto vypadá z dálky jak nové, za to zblízka je to jedna vlásečnice vedle druhé (lak je jakoby někdo projel ostružinami) Chtělo by to něčím lehce strhnout, ale nechci aby auto bylo flekaté. Nemáte někdo zaručenou značku, která by dokázala strhnout ty lehké škrábance v bezbarvém laku. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, také by mě zajímala nějaká zaručená značka leštěnky. Auto vypadá z dálky jak nové, za to zblízka je to jedna vlásečnice vedle druhé (lak je jakoby někdo projel ostružinami) Chtělo by to něčím lehce strhnout, ale nechci aby auto bylo flekaté. Nemáte někdo zaručenou značku, která by dokázala strhnout ty lehké škrábance v bezbarvém laku. Díky

Podla mna tempo alebo sa opytaj predavaca nech ti doporuci nieco

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil jsem Tempo a výsledek byl super...

A potom zkus ještě se optat v místě, kde míchají barvy. Občas tam mají taky pasty, aby oživili laky pro snadné zjištění odstínu barvy na namíchání. Koupil jsem od nich pastu Mipa a škrábance, které leštěnky nebraly, zmizely téměř okamžitě. Potom na vrch ještě leštěnku na doleštění a lesk jak blesk... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a nějakou přesnou značku a typ nemáte, klidně bych zainvestoval, aby se dostavil výsledek. Přesně jak popisuje kops, tak nějak bych to viděl (lesk jak blesk). Díkes

nevím, ale připadá mi to, že ty škrábance máš z myčky, ne ? Potom asi by pomohla leštička. Ale pokud to jsou škrábance například od větví zkus zajet do nějaké lakovny, určitě tam musí mít nějakou pastu. Značek je mnoho a každý má zkušenost s nějakou s ohledem na to, zda je to lak, či metla. Prostě to musíš zkoušet až najdeš tu svou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tu psal že je rozdíl v Tempu na metal a normální lak, takže ti nevím, ale na tubě nic takovýho nepíšou...
TEMPO na metalízu je jiné než na normální lak ? Tak to tedy čumím. Nechápu rozdíl. TEMPO je velmi jemná brusné pasta, které je jedno, jestli brousí normální lak a nebo vrchní lak metalízy. No, možná se mýlím, ale v tom případě mi to hlava nebere :wallbash: . Já tvrdím, že TEMPO je jen jedno.

Tempa jsou dve (na zdolani bazenu to vsak nestaci :-)). Vyfotil jsem a posilam, kazdy at vybere to prave, dle potreby.

H.

post-3602-1179684884_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...