Přejít na obsah

Bobíkovo zadní nárazník


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

no auto je z bočního pohledu ve předu hranatý a vzadu je ted kulatý, se zadkem RS to je +- stejný jako se séri´, nehledě na to, že bych s tím nárazníkem chtěl jít níž... pořád se mi chce objednat ten Elisák, líbí se mi na kombajnu, ale na krátký jsem ho viděl live jen s výřezem na SPZ a to dělá úplně jinej dojem, asi ho koupím... lae nevím... nikdo mu tady nefandí... asi právě proto, že by všichni dali zadek RS, tak já budu jinej a dám ELIS... mají ho ve slevě... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no auto je z bočního pohledu ve předu hranatý a vzadu je ted kulatý, se zadkem RS to je +- stejný jako se séri´, nehledě na to, že bych s tím nárazníkem chtěl jít níž... pořád se mi chce objednat ten Elisák, líbí se mi na kombajnu, ale na krátký jsem ho viděl live jen s výřezem na SPZ a to dělá úplně jinej dojem, asi ho koupím... lae nevím... nikdo mu tady nefandí... asi právě proto, že by všichni dali zadek RS, tak já budu jinej a dám ELIS... mají ho ve slevě... lol

hlasoval jsem pro něj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobliju ti auto... ti řikám snad jasně že na kombíku je krásně kulatej a na krátký je hnusně hranatej... jsme se o tom bavili mockrát... navíc u zadních nárazníků je pěkný když jsou dolů kulatý a z pohledu zezádu lezou kola ven a jde vidět jak dělaj ačka... to tim elisákem nebude... nebudou ty kola vidět jako ted jak se to krásně těma podložkama roztáhlo... jestli to tak počkej do mimoně a tam ti ukážu jak pěkně vypadá RS... i když ten znáš,... a jak vypadá ten elis na krátký...počkej po mimoni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobliju ti auto... ti řikám snad jasně že na kombíku je krásně kulatej a na krátký je hnusně hranatej... jsme se o tom bavili mockrát... navíc u zadních nárazníků je pěkný když jsou dolů kulatý a z pohledu zezádu lezou kola ven a jde vidět jak dělaj ačka... to tim elisákem nebude... nebudou ty kola vidět jako ted jak se to krásně těma podložkama roztáhlo... jestli to tak počkej do mimoně a tam ti ukážu jak pěkně vypadá RS... i když ten znáš,... a jak vypadá ten elis na krátký...počkej po mimoni...

no že by mi přišlo mít kola rozšmajdlý do "áček" nějak pěkný.... :kuk:

...já vim, závoďáci to tak maj ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobliju ti auto... ti řikám snad jasně že na kombíku je krásně kulatej a na krátký je hnusně hranatej... jsme se o tom bavili mockrát... navíc u zadních nárazníků je pěkný když jsou dolů kulatý a z pohledu zezádu lezou kola ven a jde vidět jak dělaj ačka... to tim elisákem nebude... nebudou ty kola vidět jako ted jak se to krásně těma podložkama roztáhlo... jestli to tak počkej do mimoně a tam ti ukážu jak pěkně vypadá RS... i když ten znáš,... a jak vypadá ten elis na krátký...počkej po mimoni...

no že by mi přišlo mít kola rozšmajdlý do "áček" nějak pěkný.... :kuk:

...já vim, závoďáci to tak maj ;)-_-

třeba mě se to líbí... ale nevnucuju... každýmu se líbí něco... třeba mě se líbí i když je guma nazutá a je rozlezlá... když je na šířku ráfku úzká a tudle jsem slyšel názor od jednoho kamaráda že v žádném případě se mu to nelíbí a nechal svoje auto přezout aby to tam neměl... takže tak no...

ten elis se mi na krátký fakt nelíbí... tot celý řekl jsem i důvod víš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...