Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ZDRAVIM TAK DNESKA JSEM SE SVEZL VE FABII RS 132W A MUŽU ŘICT JE TO TOTALNI NAŘEZ,ODSPODU TO JEDE SUPER A TĚCH 180 KOBYL S TIM HYBE SUPER.DSG TOMU SEDNE KRASNĚ ŘADI NAJELI JSME ASI 50 km PŘI PRUMĚRNÉ SPOTŘEBĚ 12,3 JEL JSEM OKRESKY NA DALNICI JSME NEMOHLI I TAK JSEM JEL 170KM/H CENA JE POTVRZENA POD 5ooTIS.JEZDIL JSEM Z KRATKOU ALE I COMBIK VYPADA SUPER ZELENA JE KRASNA MOC POVEDENEEEEEEE :palec2:kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem jel bráchovým Roomsterem Sport,má na tom 16" kola,a nepřišlo mi,že by to bylo nějak extra tvrdý oproti mojí Fabii I na 14".A to podotýkám,že jsem jel z Ruzyně do Kralup po tom středočeským tankodromu...Ty kola na F RS II jsou 17",rozměr pneu si přesně nepamatuji,ale myslím že to bylo 205/40.Doplnění : Díval jsem se do německého prospektu a ten rozměr skutečně je 205/40 R17,to kolo se jmenuje GIGARO.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...