Přejít na obsah

"Autorizovaný" mechanici


ramon

Doporučené příspěvky

Všech, kteří tady machrovali způsobem "když mě v jednom servise odrbou, příště jdu jinam" bych se chtěl zeptat : KAM? Ono těch servisů taky není tolik - a obzvlášť na menších městech nebo vesnicích, kde se lidé i dost znají, je taková volba nemožná - a že se na dílnách ojebává co se dá, je taky pravda. A co víc - značkový servis u nás koupil majitel obdobného ze sousedního města, sčuchnul se s dalšíma z ostatních nejbližších měst - a když náhodou jedete jinam, než bydlíte, podrobí vás málem výslechu III: stupně, proč jste nejeli do servisu blíž od svého bydliště. Ceny mají dohodnuté, resp nadiktované fabrikou - a když jdete do neznačkového, nikdy nevíte, co vám na autí rozhrabou. A s tou přítomností u auta na dílně - v žádném značkovém, ve kterém jsem zatím "měl tu čest" s autem být, mne na dílnu nepustili. Jak si ho pak mám ohlídat, aby mechanik hrabal jen tam kam má, netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divný.....já mám v blízkosti bydliště........do cca 50 km.....4 autorizáky škoda a ve 2 není problém u vozu být......to bylo první na co jsem se než jsem tam dal auto ptal...kde to nešlo...nebo spíš nechtěli aby jim někdo viděl pod ruce, tam jsem nešel...každej má dnes na výběr...už jsem zde několikrát psal...já jezdím cca 50 km do servisu, kde jsem max spokojen.....pití, kafe a přítomnost u opravy zcela normální věc.....dokoce mechanik rád odpoví na mé otázky......a proto když někdo nechce moje peníze...dostane je jinej ochotnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Taky přidám jednu zkušenost s autorizovaným servisem Škoda. Dal jsem tam auto kvůli odstranění klepání někde okolo zadních dveří a oni nejen že nebyli ani schopní zjistit čím je to způsobeno, tedy jestli se tím pánové vůbec zabývali :-(, ale navíc auto vrátili zaflákané od bláta od spodu až po střechu a na palubním počítači mého TSI se skvěla průměrná spotřeba okolo 10 l/100 km. No jo, hlot asi auto absolvovalo rallye díra nedíra, protože teď ještě navíc klepe někde u předního kola (že by čep nebo stabilizační tyčka?)... No hrůza, taková péče o zákazníka... Tak jsem tak nějak přemýšlel o tom, že Škoda auto s každým absolvováním servisní prohlídky ve značkovém servise prodlužuje doživotní záruku mobility. Ono ji při kvalitě péče o auto asi ani nic jiného nezbyde, nakonec kdo by si koupil nové auto které po odfláknuté prohlídce ve značkovém servise zůstane bez pomoci stát někde na silnici, že? Navíc jsem začal zastávat názor, že ve značkových servisech jsou jen takoví mechanici, kteří nic moc neumí (tedy kromě toho, že na autě zákazníka zničí co se dá), protože kdyby uměli, dávno by někde měli svůj servis a myslím si, že by se v pohodě uživili. Ach jo, je to trápení, každopádně po tomhle moje autí už neuvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...