Přejít na obsah

Výměna zadních ložisek na Fabii Combi


zdendyp

Doporučené příspěvky

1. Zhodis kolo

2. Ak mas bubny - nejak sa musi zatlacit pruzinka(vo vnutri bubna-aby sa "stiahli k sebe), ak mas kotuce Odmontovat strmen.

3. Odmontovat buben, resp. kotuc.

4. Stiahnut zaslepku, ktora kryje maticu na osi.

5. Odmontit maticu. Doporucuje sa vzdy vymenit za novu - je samoistna.

6. Vybrat lozisko s nabojom (je to v kope)

7. Nahodit nove lozisko s nabojom POZOR, je tam rozdiel, ci mas so snimacom ABS alebo bez ABS.

8. Dotiahnut maticu POZOR, je treba k tomu momentovy kluc, Musis dotiahnut spravnym momentom.

9. Domontujes ostatne diely. A JE TO.

Dufam ze som na nic nezabudol. Ak ano tak sorry.

PS: Ked to uz budes mat rozobrate menil by som aj brzdy (dosky, pakne, pripadne stiahnut bubny) ak si este nemenil.

Ale je to len a len na TEBE.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Zhodis kolo

2. Ak mas bubny - nejak sa musi zatlacit pruzinka(vo vnutri bubna-aby sa "stiahli k sebe), ak mas kotuce Odmontovat strmen.

3. Odmontovat buben, resp. kotuc.

4. Stiahnut zaslepku, ktora kryje maticu na osi.

5. Odmontit maticu. Doporucuje sa vzdy vymenit za novu - je samoistna.

6. Vybrat lozisko s nabojom (je to v kope)

7. Nahodit nove lozisko s nabojom POZOR, je tam rozdiel, ci mas so snimacom ABS alebo bez ABS.

8. Dotiahnut maticu POZOR, je treba k tomu momentovy kluc, Musis dotiahnut spravnym momentom.

9. Domontujes ostatne diely. A JE TO.

Dufam ze som na nic nezabudol. Ak ano tak sorry.

PS: Ked to uz budes mat rozobrate menil by som aj brzdy (dosky, pakne, pripadne stiahnut bubny) ak si este nemenil.

Ale je to len a len na TEBE.

-_-

Ahojky,díky za odpověď,jen mě ještě zajímá jaké klíče k tomu potřebuji,je na to nějaké speciální nářadí? nějaký nástrčák ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky..

Taky už jsem si jedno měnil- na zadku mám kotouče..

Vím,že to bylo bez problémů a vystačil jsem si s běžným nářadím co mám doma,žádná past..

Doufám že jsi použil ten momenták protože pokud se to utáhne málo tak se zničí a pokud moc tak se taky zničí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ve Feldě jsou dvě kuželíkový proti sobě, obyvkle je z továrny utaženo tak, že matici povílíš rukou.

Souhlas.To fabce je teda o dost lepší protože na feldě se to muselo občas zkontrolovat a když bylo starší tak ještě častěji protože když se pak utáhlo tak většinou odešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...