Přejít na obsah

Vytlumeni dveri


Doporučené příspěvky

Nepovim nepovim :D ... Jinak ja to kupoval u ... viz horni banner a v nem takova zluta reklama :D ... stalo to asi 500Kc/m a ja si koupil 3metry a jeste mi zbylo :D

Takze si to kupoval v tom Libereckym autohifi centru? Oni to ted nemaj v nabidce :( A tlumil si vzdy vnitrni plech dveri, a plech stahovacky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepovim nepovim :D ... Jinak ja to kupoval u ... viz horni banner a v nem takova zluta reklama :D ... stalo to asi 500Kc/m a ja si koupil 3metry a jeste mi zbylo :D

Takze si to kupoval v tom Libereckym autohifi centru? Oni to ted nemaj v nabidce :( A tlumil si vzdy vnitrni plech dveri, a plech stahovacky???

Jojo tlumil sem jak ten vnejsi plech tak vnitrni, aby se tam vlastne udelala ozvucnice z toho prostoru mezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokladal jsem plovoucky doma a zbylo mi nekolik metru Mirelonu a Izo Nordu, kdyby nekdo chtel tlumit. Nebo to maji v OBI za 9kc/m2

lol lol

Ja myslim ze nekdo z hifistu rikal ze ten Mirelon je tady na to uplne na hovno...a jelikoz se v tom zas tak nevyznam tak jim budu verit...

Mirelon je tak dobrej do domácích reprobeden třeba v pěti vrstvách, ale v autě ti jde o to zvýšit hmotnost rezonujících dílů, takže sorry, ale v tomhle případě je mirelon úplně na ho.no... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...