Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Škoda Slovensko dala na stránky nový cenník. Dosť som ostal nemilo prekvapený. Je tam dosť chýb, aspoň dúfam, že sú to chyby.

Napr.

- L&K má mať štandard kolesá Cepeus - na slovensku to budú Sputnik (podľa nich)

- v novembri som objednal auto, dal sa vybrať len pack PWF, teraz pridali aj PWE (ide o Light assist.)

- objednal som Columbus za 29.650Sk - teraz je za 36.480Sk

- objednal som PW4 za 3.000Sk - teraz je za 6838,6Sk (spätné zrkadlá)

To som zvedavý, keď v januári auto príde, akú mi dajú cenu. Podľa nových cien bude o 10.000Sk drahšie a obávam sa, že bude odlišná výbava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základné ceny sú také isté, aké boli, len prehodili Eur za Sk. Čakal som, že ich sympaticky zaokrúhlia, ako boli staré - napr 564990 Sk len prepočítali na 18754 Eur. Mohli dať 18699 Eur a podobne...

Tie disky sú tam písané preto, lebo prvé OIIFL chodili ešte so starými, teraz od januára by už mali chodiť tie nové. Celkovo výbavy zostávajú rovnaké, ako pred FL, jediný rozdiel je ESP v základe. Hlavové bagy za príplatok, alebo v rámci paketov Max pre Ambiente/Elegance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda Slovensko dala na stránky nový cenník. Dosť som ostal nemilo prekvapený. Je tam dosť chýb, aspoň dúfam, že sú to chyby.

Napr.

- L&K má mať štandard kolesá Cepeus - na slovensku to budú Sputnik (podľa nich)

- v novembri som objednal auto, dal sa vybrať len pack PWF, teraz pridali aj PWE (ide o Light assist.)

- objednal som Columbus za 29.650Sk - teraz je za 36.480Sk

- objednal som PW4 za 3.000Sk - teraz je za 6838,6Sk (spätné zrkadlá)

To som zvedavý, keď v januári auto príde, akú mi dajú cenu. Podľa nových cien bude o 10.000Sk drahšie a obávam sa, že bude odlišná výbava.

Ano, nemaju charekter a ani stipku hanby...A kolesa skutocne nebudu Cepeus, sam som sa na ne pytal :aggressive:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neverim tomu,ze je to stejny odstin.Nekde se tady psalo,ze je to nastrikany nejak spatne a casem se to zacina loupat

Hoj,chtěl sem se zeptat mam RSo a kolem navigace mam ten rameček střibrny a tady v seci bazar tunig doplnky prodava popelnik a ram.kolem řad.paky ve střib.barve ma to od http://auto.asp2.cz/octavia-2-exterier.aspx nevyte jestli to ma stejni octin? dik za radu zdeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Cjoctavian : Ty mě chlape příjdeš jako testovaci jezdec co dělá pro Mladou Boleslav.Nevím proč ale je to tak.Jinak jsem se bavil s klukem co zajižděl novou Octávii II v Německu jako testovací jezdec a vyprávěl mi jaké měli super podmínky a zázemi.Každý jezdec měl k dispozici celej barák a vše co je k tomu potřebné.Měli za ukol to auto "zničit" Jezdili různé terény třeba 10 hodin denně bez vypinání motoru a tak...no prostě užasny.Mě by to asi bavilo i když osobně strašně nerad jezdím(poslední dobou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cital som, ze Octavia 2 sa sklada priblizne z 10 000 dielov a pri facelifte je vraj pouzitych 3 700 uplne novych...Tak by som chcel vediet, ci je takyto pomer aj pri "polofaceliftovej" RS a Scoute... kol117

Jo, je. 6300 dílů bere škoda pořád z vrakoviště. :p

(j/k)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Cjoctavian : Ty mě chlape příjdeš jako testovaci jezdec co dělá pro Mladou Boleslav.Nevím proč ale je to tak.Jinak jsem se bavil s klukem co zajižděl novou Octávii II v Německu jako testovací jezdec a vyprávěl mi jaké měli super podmínky a zázemi.Každý jezdec měl k dispozici celej barák a vše co je k tomu potřebné.Měli za ukol to auto "zničit" Jezdili různé terény třeba 10 hodin denně bez vypinání motoru a tak...no prostě užasny.Mě by to asi bavilo i když osobně strašně nerad jezdím(poslední dobou)

:palec2:

Ach, keby si mal pravdu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...