Přejít na obsah

Přední nárazník


danone

Doporučené příspěvky

Pokad bys menil jenom naraznik potrebujes hlavne tu vyztuhu...Takhle to vypada bez novych svetel a masky ,.

Tohle by mě zajímalo. Proč je tam daná ta nová výstuha? A starý světla tam pak pasujou? Nevíš o tom něco více?

Tady přidávám další fotky je to s RS nárazníkem

post-873-1187768859_thumb.jpg

post-873-1187768868_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ze pasujou stary svetla k novy vyztuze je jasny ale ze novy svetla nepasujou ke stary tak v tom je problem

Ale, když bych chtěl nechat starý světla a jen ten RS nárazník musí se tam ta nová výstuha dávat?

Já furt přemýšlím že bych tam ten rs nějak nabastlil. A tohle sice není ideální ale zase možná lepší než starej nárazník. Nebo sehnat někoho kdo by mi ten vršek narouboval jako to měl spidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spidi mel z toho stareho narazniku vyriznuty ty casti pod svetlama a zadelal je to rs naraznik ale rozhodne nerezal celej vrsek...ale ted uz bude mit tusim ze facelift i kdyz pred tim to mej jako jediny to je pravda...

ale jeslti chces dat rs naraznik a stary svetla tak si nemyslim ze je to spravna volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to naroubovat takto. Ze starého nárazníku uříznout vršek a to samé z nového vyměnit a pak to svařiit. Ale kdo ví jestli je ta černá lišta ve stejném místě jako ta stará. A hlavně kde by mi to udělali.

jestli si to neumíš udělat sám tak o tom radši ani nepřemýšlej, neb tu práci nezaplatíš :) jinak se to takto při sváření rádo kroutí takže pak je kitu až až ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj máte pravdu. Mě se ten můj předek docela líbí, ale pak někde vidím Rs nárazník a zase mě to chytne. Ale předělávat celej předek se mi nějak nechce do toho dávat tolik peněz.

Naroubovaný jsem to viděl už několikrát, ale asi to dá hodně moc práce.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to naroubovat takto. Ze starého nárazníku uříznout vršek a to samé z nového vyměnit a pak to svařiit. Ale kdo ví jestli je ta černá lišta ve stejném místě jako ta stará. A hlavně kde by mi to udělali.

takhle by se mi to taky libilo,ale opacne neco takovyho novy vrch stary spodek......

post-4984-1187807467_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to naroubovat takto. Ze starého nárazníku uříznout vršek a to samé z nového vyměnit a pak to svařiit. Ale kdo ví jestli je ta černá lišta ve stejném místě jako ta stará. A hlavně kde by mi to udělali.

takhle by se mi to taky libilo,ale opacne neco takovyho novy vrch stary spodek......

Velice zvláštní. To jsem ještě neviděl,, ale moc se mi to nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zdarec takže kdybyc chtel dat na octavku rs naraznik tak co mam všechno koupit ?naraznik rs,vystuhu,svetla ?a co ješte na kolik by mne to tak vyslo ?jinak mne nabizejte jestly mate veco na predelani na rs budu vdečny .dekuji moc

-světla facelift do 4 tisic za pár,face blikače po 360 ks,novy!! náraznik do tech 4500,-,ale da sehnat mnohem levnejc :) no a hlavne výstuha za 2000,-....

no a k dokonalosti chybi face maska ,ale po bazarech ji za par kč sezenes vpohode....

Mam na tebe prosbu,kdybys nahodou daval pryc ty male mrizky z narazniku tak dej vedet .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec takže kdybyc chtel dat na octavku rs naraznik tak co mam všechno koupit ?naraznik rs,vystuhu,svetla ?a co ješte na kolik by mne to tak vyslo ?jinak mne nabizejte jestly mate veco na predelani na rs budu vdečny .dekuji moc

-světla facelift do 4 tisic za pár,face blikače po 360 ks,novy!! náraznik do tech 4500,-,ale da sehnat mnohem levnejc :) no a hlavne výstuha za 2000,-....

no a k dokonalosti chybi face maska ,ale po bazarech ji za par kč sezenes vpohode....

Mam na tebe prosbu,kdybys nahodou daval pryc ty male mrizky z narazniku tak dej vedet .)

diky moc a mužu se do teho pustit .jo jinak ti dam pak vedet :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spidi mel z toho stareho narazniku vyriznuty ty casti pod svetlama a zadelal je to rs naraznik ale rozhodne nerezal celej vrsek...ale ted uz bude mit tusim ze facelift i kdyz pred tim to mej jako jediny to je pravda...

Jj, je to přesně jak píše Baui, pokud by se vzala celá horní část původního nárazníku, tedy od dělící lišty nahoru, pak by to k tomu RS nárazníku pasovalo docela na hovínko... lol

Jediná možnost, aspoň z mého pohledu, je tedy dosazení pouze té chybějící části pod světly.

Pro názornost to vypadalo před kitováním takhle :

post-272-1188577267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec takže kdybyc chtel dat na octavku rs naraznik tak co mam všechno koupit ?naraznik rs,vystuhu,svetla ?a co ješte na kolik by mne to tak vyslo ?jinak mne nabizejte jestly mate veco na predelani na rs budu vdečny .dekuji moc

-světla facelift do 4 tisic za pár,face blikače po 360 ks,novy!! náraznik do tech 4500,-,ale da sehnat mnohem levnejc :) no a hlavne výstuha za 2000,-....

no a k dokonalosti chybi face maska ,ale po bazarech ji za par kč sezenes vpohode....

Mam na tebe prosbu,kdybys nahodou daval pryc ty male mrizky z narazniku tak dej vedet .)

diky moc a mužu se do teho pustit .jo jinak ti dam pak vedet :palec2:

Ok diky :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Podařilo se mě zachytnout za přední nárazník při couvání o obrubník. Ten praskl a vytrhl se z úchytů na pravé straně.Tak sem sehnal novej nárazník a chtěl bych ho vyměnit. Zajímalo by mě jak je dole pod chladičema přidělanej.Já mám 2/01 a mám tam takový ty lepící kostky,ale od ledna 02 by tam měli byt nějaký držáky a v nárazníku sou dvě díry.Dají se ty držáky sehnat?Popř. jak vypadají?Máte někdo zkušenost? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mne sa podarilo to iste aj ked nie az v takom rozsahu. na pravej strane mam naraznik odtiahnuty od blatnika (medzera asi 1cm) a spodok naraznika je tak cudne zveseny dolu. otazka znie ci su poskodene len uchyty na narazniku a teda sa to jeho vymenou vyriesi alebo je nieco poskodene aj na karoserii teda vlastne na tom co je pod naraznikom cize ked tam dam novy tak bude vyzerat tak isto... :feve: popripade ak dam dole ten poskodeny dal by sa nejak opravit? co myslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mne sa podarilo to iste aj ked nie az v takom rozsahu. na pravej strane mam naraznik odtiahnuty od blatnika (medzera asi 1cm) a spodok naraznika je tak cudne zveseny dolu. otazka znie ci su poskodene len uchyty na narazniku a teda sa to jeho vymenou vyriesi alebo je nieco poskodene aj na karoserii teda vlastne na tom co je pod naraznikom cize ked tam dam novy tak bude vyzerat tak isto... :feve: popripade ak dam dole ten poskodeny dal by sa nejak opravit? co myslis?

No,já když sem to provizorně opravoval tak i přes to zůstal ten plast nějak zkřivenej i když to na první pohled nebylo vidět. Dole ti určitě pomůže dat ty dva držáky a na tom boku se zkus podívat pod nárazník jestli není zkřivenej ten plech blatníku. Pod tou černou lištou,která se dá vycvaknout sou na boku dva šrouby na 10 golu,zkus je povolit a srovnat to. Určitě by pomohlo kdybys sem hodil foto.Možná ntaky máš vytržený ty kostky z plechu,stačí vyšroubovat šroubek,plastovou kostku zatlačit zpátky do plechu a znovu zašroubovat (pokud nebudou nějak zničený). Pod každou mřížkou po čelních stranách sou dva šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak z fotiek nic nebude. zacal som povolovat vsetky uchyty (tie pod listou a dolu v pravej mriezke) a ono si to tam nejako sadlo na svoje miesto :palec2: tak som uz ani nefotil a rychlo to opat pritiahol. len ten spodok ostal zveseny aj ked uz nie tak ako predtym. ale to sa nejak spravi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...