Přejít na obsah

ORSII sedacky


Grygy

Doporučené příspěvky

Grygy, nase vzajmen sympatie jsou na bodu mrazu, ale musim ti to pochvalit ;) Je to pekne. Docela bych si to chtel ve fabii vyzkouset. Skoda, ze ta moje uz se na nejake extra vychytavky nemuze tesit, pujde brzy do sveta, ale kdybych si ji nechaval, tak do tech sedacek asi taky pujdu :D;)

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super :) už sme tu dva :) akorát já ještě nemam ty zadky... vidim to tak na 10dní a vrhnu se na ně :) jinak už si projížděl ostřeji zatáčky? S těmahle sedačkama to přímo miluju :)

Kua, prehod si to na ty origo koleje , na nich to jde spusit dolu, ze nevidis pres volant=))))))))

Jinak dnes jsem si udelal i ty boky v vzadu.Uz to vypada k svetu.Jak to budu mit , tak hodim poradne fota=))

Jojo, zatacky se s tim rezou uplne jinak aale hlavnee ta bederka na dalky, ta je super=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este sa spytam dve veci:

1. ak sa daju zohnat, tak kde napriklad? Pretoze nech googlim ako googlim, tak som zatial nenasiel jediny odkaz, kde by ich niekto ponukal - alebo hladam zle

2. nie som ziadny expert na auta, takze co sa tyka vymeny (myslim teraz iba predne), da sa to jednoducho premontovat, alebo na to treba niekoho zrucneho na upravy a podobne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dajú sa zohnať napr tu

(OII) Nové sedacky z ORS II, fungl nove, zabalene a s bagy a vyhrevy

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=447884

to je post na to ako do fabky s nimi..

a este sa spytam dve veci:

1. ak sa daju zohnat, tak kde napriklad? Pretoze nech googlim ako googlim, tak som zatial nenasiel jediny odkaz, kde by ich niekto ponukal - alebo hladam zle

2. nie som ziadny expert na auta, takze co sa tyka vymeny (myslim teraz iba predne), da sa to jednoducho premontovat, alebo na to treba niekoho zrucneho na upravy a podobne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxusní :palec2:

Jen nedřou ty přední sedačky vnějšíma bokama o prahy? To tam vypadá dost knapp.

Nejvíc ti ale závidím to otevírání v dešti, to je ta největší výhoda a origo FRS sedačky bych vždycky nejradši vyrval z auta a hodil někam daleko když leje... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxusní :palec2:

Jen nedřou ty přední sedačky vnějšíma bokama o prahy? To tam vypadá dost knapp.

Nejvíc ti ale závidím to otevírání v dešti, to je ta největší výhoda a origo FRS sedačky bych vždycky nejradši vyrval z auta a hodil někam daleko když leje... :)

Taky mi to tam přijde pěkně narvané..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...