Přejít na obsah

ORSII sedacky


Grygy

Doporučené příspěvky

Je fakt, ze kdyz si poradne prohlednu fotky, tak je tam videt, hlavne na zadnich sedackach, jak jsou ty potahy zdrcnute.

To je místo (jestli teda myslíš ten mezikus mezi opěradlem a sedákem), kde jsou v OII úchyty ISOFIX a i tam je to docela volný, jen to je víc naležato...to by mi vůůůůbec nevadilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Len tak nahodou - ma to niekto uz v O1? Skusenosti s napratavanim?

BTW:A je volant v FRS rovnako velky ako ten z ORS2, alebo mensi?

V OI jeste nikdo, ale jak bude cas, tak na tom snad pohnu=))))))))))))

Fakt je to dost cool :palec2:

Jen bych měl strach, co Ti nedej bože udělají ty boční airbagy, po vystřelení, když jsou ty opěráky jiné než u Fabie. Ovšem nechci to nijak přivolávat.

Nevíš Grygy, kdo kvalitně a za slušný money předělá potahy do FRS? Teď nemyslím jen ALPE, atd. ...

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj kluci :-) koukal jsem na práci grygy(ho) je to moc moc pěkné mít ve Fabce sedačky z Octavie II RS.Příbuzný si koupil Octavii II RS a když sem se stím svezl tak jsem si řekl, že ty sedadla musím mít :-) a tak se ptám!Myslíte že by šli sedačky přešit a předělat aby pasovali do Fabie RS a vypadali totožne a fungovali tak jak na Octavii II. Díky za info (jsem tady nováček takže se zatím rozkoukávám snad to píšu kam mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
Host dhandars

mazec a zase mazec.Kámoš si je tam narval taky,ale má ted problém se zapojením begů výhřevů.Nevíš jaké dráty jsou na co?Dikes,za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v porovnání FI RS a FII sport je taky rozdíl. sedačky z fabie II jsou o něco užší než z RS pocitově při 80kg váhy řidiče jsou pevnější a pohodlnější. Když porovnám s OII jsou podle mě ty FII sport lepší na posezení. v OII RS jsem neseděl.

takže když jsem byl před volbou za co vyměnit sedačky ve fabii padla volba na FII sport. To boční vedení je rozhodně větší než u OII

Pokud ale pojede v autě s FII sport 110 kg člověk přijde mu že ho to tlačí a že ty sedačky jsou menší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Umí někdo upravit zadní sedačky,aby se zacvakli jak origo.?já je tam mám,ale musel jsem obětovat držák co je na podlaze a mám je přichycené za ska pásky.Kdyby si chtěl někdo vydělat,aby to bylo ok,tak budu rád.Jsem z Prahy.prosím soukromou zprávu.dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj lidi hodím to sem mám FRS 04 (předface) koupil jsem sedačky z ORSII a budu zapojovat podle schématu zapojení které tu koluje. Nechámám origo kabeláž ale musím dostat na stranu sedaček konektory z FAbie ale nevím co vše je potřeba koupit pomužete někdo? Bude mě stačit koupit položky 5 a 6?? A jsou stejné pro řidiče i spolujezdce??

post-15140-1265875386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...