Přejít na obsah

Jakou LCD TV nebo Plasma TV?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Bobanek66: ale bacha na přijem signálu.Když v tom obchodě budou pouštět obraz neboli film z DVD tak budou všichni ukazovat krásně...ale Ty musiš říct že chceš pustit normální televizní program-to je důležity! Hodně záleži jakym čím to LCD budeš "krmit".Hodně štěsti! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap: tak zítra jdu na výlet po okolních elektromarketech kol119

snad se tam neztratím :kol-129:

ještě jsem našel tuto philipsku

je sice o kousek víc než jsem myslel,ale co je dneska pětistovka,ne?

romariooo-díky za radu,snad nebudou prodavači moc protivní,jinak na krmení mám doma kabelovku

Editováno: , autor: bobanek66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že myslíš že satelit s příjmem ve vysokém rozlišení nemá význam? A co bude dělat Full HD Lcd ve spojení s normálnim sat?

Mám vybranou http://www.hwmedia.cz/index.php?id=hw_info...d_zbozi=6972246

a sat http://www.satelit.w1.cz//produkt.php?id=65

Sat Topfield není špatná volba,ale pro zajištění stálého a kvalitního příjmu si k němu pořiď alespoň 90 cm parabolu,nejlépe ještě větší.

"Hádéčko" je prostě náročné na sílu a kvalitu signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dedek: scarletova rada LG je vazne velmi povedena, pote je jeste 6100 a ta ma oproti 6000 pouze 4,5cm tloustku!! Rozhodoval jsem se mezi 37LG6000 a 37LG7000 a vyhrala 7000 z duvodu 100Hz technologie u teto uhlopricky, 6000 se mi ale take libila designove a to dost!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak rikas Romane, mnoho lidi cekalo s nakupem TV na "povanocni slevy" ale elektroniky ne ze by se to tak nejak dotklo. Sestrenka cekala a zaplatila nyni o 430,- vice nez pred vanocemi.. Vim ze to neni nejak zavratna castka, ale kdyz to porovnam s tim, ze jsem se mohl jiz 2 mesice koukat a mit to levneji o 430,- tak to pak asi nastve :D

Ten kdo cekal, pohori... Ale treba ne, nenechme se strasit, ze? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem si všimnul ,že jdou ceny nahoru :angry: ale s tím nic neudělám.

Někdy se vyplatí počkat a někdy zase né.Ted se to zrovna moc nevyplatilo.

Zatím co jsem se ptal tak většinou mi doporučili Samsunga a je fakt že se mi líbí.

Ted jsem viděl i tu LG a má taky pěkny obraz i vzhled.

Uvidím co z toho vlastně vyberu a doufám že ty ceny se moc nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, líbí se mi jak utajuje typ přijímače a napíše ho malým písmem ve specifikaci. Podívejte se po Vantage, AZ Box, Dreamsky, Ferguson, Showbox...

To jsou přijímače které mají velmi slušnou podporu, hodně toho umí a najdou se tam i zajímavé ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, líbí se mi jak utajuje typ přijímače a napíše ho malým písmem ve specifikaci. Podívejte se po Vantage, AZ Box, Dreamsky, Ferguson, Showbox...

To jsou přijímače které mají velmi slušnou podporu, hodně toho umí a najdou se tam i zajímavé ceny.

Máš pravdu s tím "utajením",jako kdyby to měl být snad i záměr. Jenže ta firma se zabývá takřka výhradně německými přístroji Golden Interstar,tak snad proto... Doma už jeden GI 8700 CRCI mám + motor,konv.,parab.,koax právě z "TIPY" - a slouží výborně už téměř rok a půl. (nic ve zlém)

Doplnil bych tvůj výčet přístrojů o mašinky značky Technisat a znalému fajnšmekrovi bych doporučil třeba Dreambox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsm našel ještě tohle http://www.allforsat.cz/index.php?p=produc...ni-komplet-DS21

Co myslíš?

Babo raď ! :)

Na fórech (ab-fórum) ho hodnotí celkem solidně spíš menšina.

Tady malá recenze: http://www.digizone.cz/clanky/dreamsky-dsr...-sd-prijimac-s/

Ale že by si s ním vyloženě šlápl vedle,to bych tedy neřekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš ten se mi líbí, je tam jako bonbónek EMU (ta je u všech mašinek co jsem psal a proto jsem nepsal Technisat :) ) Jukni sem: satdigitalne Teď o tom nic netušíš, ale pokud se jen trošilinku zajímáš tak pak budeš litovat, že si nekoupil něco jiného a ten Dreamsky to právě splňuje.

Malé vysvětlení EMU je EMULACE kódovacích karet provozovatelů sat. vysílání, no a zatím funguje plná nabídka provozovatele DIGI TV pro český trh, včetně stanic jako je HBO. Ale pozor nezalož svůj příjem jen na příjmu v EMU třeba na vánoce a silvestra hodně prudili a bylo na chvíli po koukání. Takže si kup ještě oficiální kartu Skylink nebo Gital. Pokud budeš mít zájem vysvětlím přes SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš ten se mi líbí, je tam jako bonbónek EMU (ta je u všech mašinek co jsem psal a proto jsem nepsal Technisat :) ) Jukni sem: satdigitalne Teď o tom nic netušíš, ale pokud se jen trošilinku zajímáš tak pak budeš litovat, že si nekoupil něco jiného a ten Dreamsky to právě splňuje.

Malé vysvětlení EMU je EMULACE kódovacích karet provozovatelů sat. vysílání, no a zatím funguje plná nabídka provozovatele DIGI TV pro český trh, včetně stanic jako je HBO. Ale pozor nezalož svůj příjem jen na příjmu v EMU třeba na vánoce a silvestra hodně prudili a bylo na chvíli po koukání. Takže si kup ještě oficiální kartu Skylink nebo Gital. Pokud budeš mít zájem vysvětlím přes SZ

Jj,emu nemám (digi ano),řeším to noťasem a přehráním softu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zajimavost... (ceny uz nejsou aktualni)

Samsung LE32A756- 70 000:1, DVB-T 19 496 Kč

Samsung LE37A686- 100Hz, 15 000:1, DVB-T 24 244 Kč

Samsung LE40A686- 100Hz, 50 000:1, DVB-T 24 251 Kč

Samsung LE40A786- LED, 100Hz, 2 000 000:1, DVB-T 32 269 Kč

Samsung LE40A756- 100Hz, 70 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 28 260 Kč

Samsung LE40A856- 100Hz, 70 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 36 278 Kč

Samsung LE46A686- 100Hz, 50 000:1, DVB-T 32 269 Kč

Samsung LE46A786- LED, 100Hz, 2 000 000:1, DVB-T 44 297 Kč

Samsung LE46A756- 100Hz, 70 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 40 287 Kč

Samsung LE46A856- 100Hz, 70 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 45 900 Kč

Samsung LE46A956- LED, 100Hz, 2 000 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 52 315 Kč

Samsung LE52A756- 100Hz, 70 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 48 306 Kč

Samsung LE52A856- 100Hz, 70 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 56 324 Kč

Samsung LE55A956- LED, 100Hz, 2 000 000:1, HDTV tuner MPEG4, USB video, LAN 72 360 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD ready to podle me nezvladne zadna, ale mozna se pletu :unsure::) To vysilani by melo byt fullHD, takze HD ready to nedaji. Co jsme zkouseli u kamose HDready, tak tam skakalo "HD neni podporovano" nebo tak neco. Jakejsi reklamni kanal O2, tusim udavany jako MPEG4, ale sel bez problemu, kvalita ovsem bidna - ale to bude problem v O2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...