Přejít na obsah

Elektrická okna


Radek Š.

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Komfortka těžko když LINové s ní vůbec nekomunikují...

je to jednoduché.. z obou A sloupků propoj: hnědá svorkovnice, pin 6, zelenohnědý drát.. prostě nějakým drátem si je zkus propojit jestli to pojede. Jestli ne, tak zkusit si půjči ovladač a zapojit ho. Jestli ani to nepomůže tak je v prdeli ŘJ jedněch nebo druhých dveří

Editováno: , autor: Royce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj

Vim ze uz jste tento problem uz probirali ale nreseni ktere jste napsali nejde....

Mam problem :stahla jsem si okynko ale uz mi nejde zavrit leve oknou ridice okno se mi v pulce zasekne a automaticky sjede dolu nikdy sem s tim nemela problem....jenze ted ho nemuzu zavrit a doufam ze nezacne prset:) kdybyjste mi mohli poradit jak to dat co nejrychleji do kupy byla bych vdecna dekuji za odp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

netřeba VAG, popisoval jsem to už asi na druhém příspěvku tohoto vlákna. Zmáčkneš a držíš kolíbku dolů, dokud nedojede okno dolů, pustíš a znovu asi na dvě tři vteřiny zmáčkneš kolíbku dolů, pustíš. Pak zmáčkneš a držíš kolíbku nahoru, dokud sklo nevyjede do horní polohy, pak pustíš. A pak opět na dvě tři vteřiny vytáhneš kolíbku nahoru a pustíš. Nyní máš nastaveny obě krajní polohy a už to bude fungovat jak má. Stiskem kolíbky do mezipolohy pojede okno dokud nepustíš. Stiskem do krajní polohy kolíbky dojede okno do krajní polohy samo bez držení kolíbky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, trochu oživím toto téma. Stal se mi takový problém. Přes noc jsem zapomněl stažené okýnko u spolujezdce a v noci samozřejmě pršelo. Ráno, když jsem přišel do auta, vytáhl jsem okýnko spínačem v řidičových dveřích. Vše šlo bez problému. Po půl hodině jsem vyzkoušel zda je v pořádku ovládání stahování okna ve spolujezdcových dveřích a to od té doby nejde. Okno u spolujezdce jde otvírat pouze spínačem u řidiče, spínač ve dveřích spolujezdce nefunguje. Teď jen dotaz na zkušené. Myslíte, že bude KO jen ten spínač? Pojistky jsem kontroloval a ty jsou OK, a pokud to jde ovládat od řidiče, mohlo by to být pouze v tom spínači ne? Případně otázka zda kupovat jen originál, nebo u tohoto komponentu je to fuk a koupit klidně druhovýrobu? Díky moc za vaše odpovědi. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel sem neco podobneho, obe strany mokre ( leva i prava ) a okno spolujezdce fungovalo taky jen ze ovladani od strany ridice a jen kdyz motor nebezel. Po nastartovani a "nabehu" dobijeni uz nefungovalo vubec a vzdy bylo nutne vypnout motor. Diagnostika VAG ukazala trvalou chybu na adrese 46 ( cislo chyby uz nevim ), vymenil jsem origo vypinac na dverich spolujezdce ( cca 300 kc ) a taky nic.

Auto Fabia combi 1.9TDi rv 6/2003 vybava komfort ( predni okna v elektrice+centralni zamykani s dalkovym ovladanim+tovarni alarm ). Je to dvakrat neprijemne, protoze trvala chyba v komfort systemu u me neuspavala jednotku ktera "taha" baterku. Nez zacnes menit komponenty, uvedom si, ze okna na pred face a face lift se lisi :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač jsem měl rozebraný ale nepomohlo to. Ze strany řidiče jde okno ovládat bez problému stejně jako předtím. S nastartovaným motorem, vypnutým motorem, dojezd do konce i po jednotlivých krocích. Jen spínač u spolujezdce nic. Mám Fabia Combi 1.9 TDI r.v. 2003 výbava Elegance. Jinak jsem vesměs jen uživatel... Face a Face lift mi moc neříká.. až se stydím, ale jsem v tomhle úplně tupej  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky... No tak z toho moc nadšenej nejsem. Myslel jsem, že ta komfortka je někde u řidiče...? A tam napršeno nebylo, tak že by nějak zkratovala? Nebo je ještě něco pod kobercem u spolujezdce? V týdnu budu mít možnsot od kamaráda vyzkoušet jiný spínač stahování oken, tak když to bude ok, koupím nový, když ne, budu muset řešit dále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou tu jini experti na diagnostiku, ale u predface verze ma motorek okna ridice integrovanou jednotku a ta dale komunikuje s ostatnimi motorky ( okny ) ... treba jini doplni jak to je u modeloveho rocniku od r. 2005

tim sem ti chtel rict, ze klidne muze byt neco spatne na tom  motorku (s jednotkou ) u ridice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...