Přejít na obsah

Světla pro denní svícení


MartinRS

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Tak jsem to sbastlil, podle navodu od MartinRS. Objevilo se mi to, ze mi pri zavreni dveri nezhasne stropni svetlo. Dela vam to taky?? Musim ho dat do polohy vyp.

Ahoj stropní světlo s tím nemá nic společného ,to je divné????a jinak to funguje ???že by old model to měl jinak to mu se mne nechce věřit......

mám to odzkoušené na r.v. 98 99 00 02 03 .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, zkusil jsem to odojit (mam to porad pripraveny na znovu zapojeni) a stropni svetlo jde normalne.

Jeste dotaz:

kdyz to zapojim, tak, aby svitili jen potkavaci (misto mlhovek) bez prednich i zadnich parkovacek i bez palubky, vyhovuje to predpisum?

A dalsi:

jak to zapojit (ty potkavaci), aby to bylo jisteny?

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, zkusil jsem to odojit (mam to porad pripraveny na znovu zapojeni) a stropni svetlo jde normalne.

Jeste dotaz:

kdyz to zapojim, tak, aby svitili jen potkavaci (misto mlhovek) bez prednich i zadnich parkovacek i bez palubky, vyhovuje to predpisum?

A dalsi:

jak to zapojit (ty potkavaci), aby to bylo jisteny?

Dik.

Já na potkávačky jezdim už měsíc a dvou polišům, co mě stavěli to nevadilo.

Zapojení je podobné ze svorky 3 na zelenožlutý kdekoliv z apalubkou, nejlépe přístupný je v pojistkárně.

Při zapojení na potkávačky se nic jistiti nemusí, jelikož jsi v nejištěné části a propojuješ na nejištěnou část, světl amají pak svoje stávající jištění. Já tam mám pojistku defakto místo vypínače, abych to denní svícení mohl vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpisum to nevyhovuje. Samostatne smi svitit pouze svetla pro denni sviceni, pokud je jimi vozidlo vybaveno, tzn. predni potkavacky musi svitit i se zadkem... teda tohle je muj vyklad vyhlasky. Opravte mne, pokud se mylim.

Tak nevim, zkusil jsem to odojit (mam to porad pripraveny na znovu zapojeni) a stropni svetlo jde normalne.

Jeste dotaz:

kdyz to zapojim, tak, aby svitili jen potkavaci (misto mlhovek) bez prednich i zadnich parkovacek i bez palubky, vyhovuje to predpisum?

A dalsi:

jak to zapojit (ty potkavaci), aby to bylo jisteny?

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpisum to nevyhovuje. Samostatne smi svitit pouze svetla pro denni sviceni, pokud je jimi vozidlo vybaveno, tzn. predni potkavacky musi svitit i se zadkem... teda tohle je muj vyklad vyhlasky. Opravte mne, pokud se mylim.
Tak nevim, zkusil jsem to odojit (mam to porad pripraveny na znovu zapojeni) a stropni svetlo jde normalne.

Jeste dotaz:

kdyz to zapojim, tak, aby svitili jen potkavaci (misto mlhovek) bez prednich i zadnich parkovacek i bez palubky, vyhovuje to predpisum?

A dalsi:

jak to zapojit (ty potkavaci), aby to bylo jisteny?

Dik.

Ty potkávačky jsou zapojený přesně podle schéma od škododvky pro země s denním svícením, takže podle mého názoru je to schéma oficiální a tudíž praktikovatelný. Kdyby se mě někdo ptal, proč to tak mám, tak odpovím, že je to origo od škodovky a auto bylo určené pro země s denním svícením (Švédsko, Finsko, Norsko, ..) a tam to takhle je.

Zkusím někde sehnat oficiální stanovisko Škody auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialni to sice je, ale vzdy jen pro zemi, kam se to exportovalo (a tam to ma i homologaci), takze u nas je to nepouzitelne (tedy oficialne). Zakon hovori jasne... Naschval zkus sehnat to stanovisko od Skodovky...

Ty potkávačky jsou zapojený přesně podle schéma od škododvky pro země s denním svícením, takže podle mého názoru je to schéma oficiální a tudíž praktikovatelný. Kdyby se mě někdo ptal, proč to tak mám, tak odpovím, že je to origo od škodovky a auto bylo určené pro země s denním svícením (Švédsko, Finsko, Norsko, ..) a tam to takhle je.

Zkusím někde sehnat oficiální stanovisko Škody auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialni to sice je, ale vzdy jen pro zemi, kam se to exportovalo (a tam to ma i homologaci), takze u nas je to nepouzitelne (tedy oficialne). Zakon hovori jasne... Naschval zkus sehnat to stanovisko od Skodovky...
Ty potkávačky jsou zapojený přesně podle schéma od škododvky pro země s denním svícením, takže podle mého názoru je to schéma oficiální a tudíž praktikovatelný. Kdyby se mě někdo ptal, proč to tak mám, tak odpovím, že je to origo od škodovky a auto bylo určené pro země s denním svícením (Švédsko, Finsko, Norsko, ..) a tam to takhle je.

Zkusím někde sehnat oficiální stanovisko Škody auto ;)

Takže do Bolky se nedá dovolat, jelikož mají závodní dovolenou 14dní (a já si řikal, jak jsme tam včera jel, že je tam nějak chcíplo:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na potkávačky jezdim už měsíc a dvou polišům, co mě stavěli to nevadilo.

Zapojení je podobné ze svorky 3 na zelenožlutý kdekoliv z apalubkou, nejlépe přístupný je v pojistkárně.

Při zapojení na potkávačky se nic jistiti nemusí, jelikož jsi v nejištěné části a propojuješ na nejištěnou část, světl amají pak svoje stávající jištění. Já tam mám pojistku defakto místo vypínače, abych to denní svícení mohl vypnout.

A ta svorka 3, myslis na spinaci svetel? Kdyz tak, prosim, podrobneji.

Editováno: , autor: armos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na potkávačky jezdim už měsíc a dvou polišům, co mě stavěli to nevadilo.

Zapojení je podobné ze svorky 3 na zelenožlutý kdekoliv z apalubkou, nejlépe přístupný je v pojistkárně.

Při zapojení na potkávačky se nic jistiti nemusí, jelikož jsi v nejištěné části a propojuješ na nejištěnou část, světl amají pak svoje stávající jištění. Já tam mám pojistku defakto místo vypínače, abych to denní svícení mohl vypnout.

A ta svorka 3, myslis na spinaci svetel? Kdyz tak, prosim, podrobneji.

Jj, svorka 3 na spínači světel, má označení TFL - Tag Lichts - denní světla

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi :-))))nějaké další poznatky....???já na to jezdím a pohoda .......

Už vás někoho s těma mlhovkama uniformovaní stavěli?

Už jste někdo takto byl "regulérně"na STK?

Ptám se, protože bych si to chtěl takto sám udělat taky, ale tyto otázky nemám ujasněné.

Editováno: , autor: SPSP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi :-))))nějaké další poznatky....???já na to jezdím a pohoda .......

Už vás někoho s těma mlhovkama uniformovaní stavěli?

Už jste někdo takto byl "regulérně"na STK?

Ptám se, protože bych si to chtěl takto sám udělat taky, ale tyto otázky nemám ujasněné.

samozřejmě na STK asi budou řvát takže jednoduché tam udělat vypínač....:-))))

a orgán mě nestavěl ale potkávám je a nic......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi :-))))nějaké další poznatky....???já na to jezdím a pohoda .......

Sehnal jsi ty slabší H3, nebo tam máš původní? Jinak good, čekám na nějaké reakce od čertů :palec2:

zatím původní ale už jsem to objednal a čekám.....kontakt byl tady někde v příspěvkách .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...