Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Kurvítko říkáme tomu, co ty pojmenováváš jako čertíky a spínačky :)

Je to mmtálně na Jarově, oni jediní měli odtahovku, co to byla schopná vytáhnout z podélné řady aut :(

Uvidíme, co dál, pokud to půjde, budu tě protlačovat samo Peťo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvítko říkáme tomu, co ty pojmenováváš jako čertíky a spínačky :)

Je to mmtálně na Jarově, oni jediní měli odtahovku, co to byla schopná vytáhnout z podélné řady aut :(

Uvidíme, co dál, pokud to půjde, budu tě protlačovat samo Peťo ;)

O.k. .... kurvítko.... hmmm to sou samé novinky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna octávečka na xenony ala kolečko....

Xenony si dodal zákazník sám... a hned to začínalo.... jak koukám tady něco chybí.... :feve: ,takže z jiného světla přehodit konektor a jedeme dál.....

a další prekérka.... nefungule naklápění xenonu.... opraveno ... jedna výbojka K.O. a ještě ulomenej jeden držák... :kuk: majitel už běduje ...

vše pečlivě nasvazkováno a nataženo krkavicí.... další usměv když jsem odklopil kaslík pod volantem... nic překvapujícího.. ve škodovce.. super práce... samé lanovky ...nezaizolované dráty a promotané kde se dalo... :ble ......

tak světla svítí,naklápení funguje.... majitel přichází.... jak světla svítí tak si uvědumuje jak jsou ocinkané ... jen chci podotknout ,.že majitel neběduje na mně ale jen na sebě ,že mněl radči koupit nové pěkné světla ,by ho to vyšlo skoro na stejno... ;) .. začíná dilema z jeho strany zda tam světla nechat a nebo tam dát ty staré halogeny ... tak to jsem šel trochu do kolen... :help: no což náš zákazník.... však jsem mu vysvětlil ,že světla se tam nechaj .. protože předělávat to zase na halogeby je nesmysl ... max sehnat nová světla a přehodit je... tak nakonec odjel spokojen a vše bylo v pohodě... tak to jsem mněl takovej super den ... kol100:)

post-368-1234251915_thumb.jpg

post-368-1234251967_thumb.jpg

post-368-1234252029_thumb.jpg

post-368-1234252082_thumb.jpg

post-368-1234252157_thumb.jpg

post-368-1234252333_thumb.jpg

post-368-1234252404_thumb.jpg

post-368-1234252620_thumb.jpg

post-368-1234252692_thumb.jpg

post-368-1234252780_thumb.jpg

post-368-1234252897_thumb.jpg

post-368-1234253255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna octávečka na xenony ala kolečko....

Čau,

klidně jsi mohl napsat, že ten šušňa jsem já :) , ty komplikace mě trošku naštvaly, ale co na světla nekoukám ;) Jinak ještě jednou díky za čistě odvedenou práci, svítí velice dobře. K těm rozcuchaným kabelům nevím no, auto bylo služební a vždy jen v servisu škoda, takže jedině tam to někdo rozcuchal.

Technickou neřešim, tu můžu mít kdykoliv a na cokoliv. A hlavně pro mravokárce, vůbec se za to nestydím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

klidně jsi mohl napsat, že ten šušňa jsem já :) , ty komplikace mě trošku naštvaly, ale co na světla nekoukám ;) Jinak ještě jednou díky za čistě odvedenou práci, svítí velice dobře. K těm rozcuchaným kabelům nevím no, auto bylo služební a vždy jen v servisu škoda, takže jedině tam to někdo rozcuchal.

Technickou neřešim, tu můžu mít kdykoliv a na cokoliv. A hlavně pro mravokárce, vůbec se za to nestydím lol

jen jsem musel popsat co se může stát při montáži... :) světla neřeš... hlavně ,že pěkně svítej...

pocuchané kabely jsou od deního co dělaly ve škodovce...

technickou bych taky neřešil... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...