Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Tak jsem taky zainvestoval to technologiíííí lol ... nákup diagnostiky VAG 704 už byla nevyhnutelná ,po konzultaci s martinem RS jsem se rozhodnul pro draší variantu ale zase ze zárukou a porporou a hlavně ověřenou ,samo program pro kodování jsem vzal taky... bez toho to prostě nejde... :palec2:

a hele, další investor do kusu drátu lol já už měl v březnu HEX CAN bohužel to byl klon a já si ho odpálil lol , tak jsme investoval 2x, ale ta 704 je hodobožová

To Vaša a Cosby: taky je nechápu, já když mám fachu, tak si hledim práce a né při tom ještě fotit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

704 už mám víc než půl roku a taky ofiko.

Kura kde vy Pražáci berete čas na práci a ještě focení.Divné.My moraváci jedeme jak fretky a fotit hold nestačíme.Asi chyba komunikace :D

Jo to máš pravdu kdybych chtěl tak ho mám už taky půl roku ..o to zase až tak nejde... jen tet mně donutila současná situace... jinak když to nepotřebuji tak kam bych to hrotil... tak ty víš ......... jsem ti říkal ....

a jen si nemysly ,že tu fotím každou chujovinu... taky moc času nezbývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky zainvestoval to technologiíííí lol ... nákup diagnostiky VAG 704 už byla nevyhnutelná ,po konzultaci s martinem RS jsem se rozhodnul pro draší variantu ale zase ze zárukou a porporou a hlavně ověřenou ,samo program pro kodování jsem vzal taky... bez toho to prostě nejde... :palec2:

a hele, další investor do kusu drátu lol já už měl v březnu HEX CAN bohužel to byl klon a já si ho odpálil lol , tak jsme investoval 2x, ale ta 704 je hodobožová

To Vaša a Cosby: taky je nechápu, já když mám fachu, tak si hledim práce a né při tom ještě fotit :D

No jo noo aby si se nepřidal... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky zainvestoval to technologiíííí lol ... nákup diagnostiky VAG 704 už byla nevyhnutelná ,po konzultaci s martinem RS jsem se rozhodnul pro draší variantu ale zase ze zárukou a porporou a hlavně ověřenou ,samo program pro kodování jsem vzal taky... bez toho to prostě nejde... :palec2:

a hele, další investor do kusu drátu lol já už měl v březnu HEX CAN bohužel to byl klon a já si ho odpálil lol , tak jsme investoval 2x, ale ta 704 je hodobožová

To Vaša a Cosby: taky je nechápu, já když mám fachu, tak si hledim práce a né při tom ještě fotit :D

ale máš pravdu... dost často se mi stává ,že bych chtěl něco vyfotit a v zápalu boje na to ůplně zapomenu .. jo mám to jako živnost a ne jako hobyyyy...... jo a hlavně na pohodu .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky super :palec2:, jsem rád, že sem tam nebyl, nemám rád rozebraný auto :D. Jo, a zapomněl jsem ještě poděkovat za vodu do ostřikovačů ;) a taky vědět, že budeš fotit, tak to zcivilizuju v rámci možností i vevnitř :)

Ještě jednou dík :)

taky díky.. jinak auto moc pěkné a ve vnitř to bylo ještě super ... to někdy mi sem přijede auto... že mám strach aby na mně něco neskočilo... lol to pak radči vemu vysavač atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase jeden vylouplej zámeček... tak zalepit a je to trochu více zabazpečeno... tet už jen cihla do okna.... :p

Tak tomuhle pánovy co jsem nedávno zaslepil zámky ... jsem mu asi zachránil auto a nebo aspon autorádio ...........

Dnes mi volá že se mu nějak hejbe ta záslepka až mu skoro vypadla... , bylo mi to divné ,že by se sama uvolnila.... tak přijel ....když jsem se podíval na záslepku a hlavně na zámek do dvěří bylo hned jasno.... páni zloději přišly znova a nebo jiní :aggressive: ... kazdopádně zámek poškrábanej .. asi až jim došlo ,že šroubovákem se tam už nedostanou.... :p

Editováno: , autor: garny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S new klapkou je to mnohem lepsi. Sice si to obcas jeste autem cukne takze to neni 100% ale uz se da jezdit a clovek si nepripada jak zacatecnik a netrpi tolik i zbytek auta :D

Ja nevim sem amater ale tohle uz mi prijde ze mozna bude

1) tim podvozkem sam si videl v jakym je po tech 180oookm stavu a nebo

2) vule v poloosach?

Ale je mi divny ze po vymene klapky to pri akceleraci nebo ubrani necukne a po par km to ale zase parkrat cukne pak zase ne... :o

Editováno: , autor: Maranelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S new klapkou je to mnohem lepsi. Sice si to obcas jeste autem cukne takze to neni 100% ale uz se da jezdit a clovek si nepripada jak zacatecnik a netrpi tolik i zbytek auta :D

Ja nevim sem amater ale tohle uz mi prijde ze mozna bude

(a) tim podvozkem sam si videl v jakym je po tech 180oookm stavu a nebo

(B) vule v poloosach?

Ale je mi divny ze po vymene klapky to pri akceleraci nebo ubrani necukne a po par km to ale zase parkrat cukne pak zase ne... :o

hmm divné ... ale to bych asi neřešil... a co to sání... už máš nové??? jinak podvozek byl dost K.O :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm divné ... ale to bych asi neřešil... a co to sání... už máš nové??? jinak podvozek byl dost K.O :(

jee vidis to sani mi uplne vypadlo z makovice :kuk: musim si to napsat :palec2:

podvozek skoda slov ja vim ale momentalne resim druheho mazla takze tenhle dostal jen dulezitou peci ;)

dekuji moc za fotecky.

Garny,už jsi se pochlubil,že za ty šroubky co ti po opravách zbývají jsi ve sběru dostal 1000,-kč :D:D:D

sem si rikal ze auto jede cestou domu nejak svizneji. Myslel sem ze je to tou novou klapkou a ono prdlajs auto bylo o par sroubku lehci :help:lol

Editováno: , autor: Maranelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šrouby jsou houby business

to kladky s vodní pumpou - to je těžká váha

těžká váha je u mě měď z kabeláží, když opálíš izolace, tak dostaneš až 8kg mědi :p a když k tomu dáš i motorovou instalaci, tak v pohodě přes 10kg lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šrouby jsou houby business

to kladky s vodní pumpou - to je těžká váha

těžká váha je u mě měď z kabeláží, když opálíš izolace, tak dostaneš až 8kg mědi :p a když k tomu dáš i motorovou instalaci, tak v pohodě přes 10kg lol

no to je podnikatel ... pak ty auta maj jezdit.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomuhle pánovy co jsem nedávno zaslepil zámky ... jsem mu asi zachránil auto a nebo aspon autorádio ...........

Dnes mi volá že se mu nějak hejbe ta záslepka až mu skoro vypadla... , bylo mi to divné ,že by se sama uvolnila.... tak přijel ....když jsem se podíval na záslepku a hlavně na zámek do dvěří bylo hned jasno.... páni zloději přišly znova a nebo jiní :aggressive: ... kazdopádně zámek poškrábanej .. asi až jim došlo ,že šroubovákem se tam už nedostanou.... :p

No sem zvedavej jak dlouho to vydrzi nez zase prijde nejakej dloubac. Kurvy zlodejsky :aggressive:

Editováno: , autor: JIRBE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...