Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

Nuz tak drzak mas asi rozne podla chlapikov odtialto myslim ze asi okolo 500-700Kc za drzak na Fabiu I ... napr. spytaj sa u Cosby mozno by vedel ti poradit blizsie neviem no ... ad 2 nechcem hovorit tu za Romana ale mam pocit ze kdesi davnejsie pisal ze mal poslednu sadu a viac ze uz nebudu... tak ted neviem no ... no ak by boli asi by som nevahal stoji to za to Origo je origo aj ked neorigo moze byt super tiez ale zase zavisy od toho jak ma na to clovek stastie ...

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sergio >>> ja som mal Opěrka mezi sedadla SmoothStyle - CHROM a poviem ti rozsypalo sa to ako prisli chladne a studene noci a minusove teploty auto sa parkuje iba venku tak neviem ale ako pisal raca odpovidaj kvalite a vzhledu ale mozno ze budes mat stastie a bude ti to drzat mne tieto opierky po skusenostiach co som mal ee, nic moc ... ja by som siel do inej ak tak neviem mozno Armster http://www.amckn.sk/opierok.html neviem premyslam nad touto verziou aj ked by som bol rad origo ale kedze uz nebudu ... :-( tak nic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhalsím s klukama, kdybych kupoval loketku kupil bych jen origo

Taky se přidám, když loketku, tak jedině originál. Původně jsem tam dal tu od Martinka, ale při jarním úklidu a neopatrné manipulaci s vysavačem jsem do ní strčil, vruty se z plastovýho tunelu vytrhly a bylo po panelu, :angry2: takže při výměně jsem kromě origo loketky kupoval i nový středový panel a od tý doby se dají v autě dělat psí kusy a vše je v pohodě :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...