Přejít na obsah

Kdo má víc / míň ??


Octavian1

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
dneska odpoledne

Kde to bylo???Jsi byl v tunisku ne?

Taky mě to napadlo, ještě v poledne jsem měl asi 25,5°, až kolem šesté večer 32,5°C. (Vysočina)

ne ne, tunisko to nebylo ale brno....a dneska sme meli "jen" 38.....takže NŮĎO..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska odpoledne

Kde to bylo???Jsi byl v tunisku ne?

Taky mě to napadlo, ještě v poledne jsem měl asi 25,5°, až kolem šesté večer 32,5°C. (Vysočina)

ne ne, tunisko to nebylo ale brno....a dneska sme meli "jen" 38.....takže NŮĎO..... :palec2:

To je teda ranec doufam ze se to zitra ummoudri, zitra do brna jedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska odpoledne

Kde to bylo???Jsi byl v tunisku ne?

Taky mě to napadlo, ještě v poledne jsem měl asi 25,5°, až kolem šesté večer 32,5°C. (Vysočina)

ne ne, tunisko to nebylo ale brno....a dneska sme meli "jen" 38.....takže NŮĎO..... :palec2:

To je teda ranec doufam ze se to zitra ummoudri, zitra do brna jedu :)

no nevim nevim....meteorologové si hlasi ze se ma ochladit ale po predchozich zkusenostech nevim nevim s tim ochlazenim..... B) B) B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je 16.7. u práce. Jinak čidlo je u levé mlhovky, zacvaknuté v příčce pod nárazníkem, tuším že přímo za tím vyndavacím krytem vedle mlhovky, je tam kvůli čidlu i díra. Je kolem celkem prostor, takže to ohřáté plasty moc neovlivňují..i k motoru je celkem daleko. Spíš má vliv, že to měří teplotu opravdu nějakých 30 cm nad zemí. na dálnici jsem to porovnával s cedulemi, které ukazují teplotu vozovky a vzduchu a sedělo to s odchylkou nějakých 0.5 °C. Takže pro orientaci je to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
už felicie to měla udělané že pokud auto stálo a čidlo bylo ohřívané nejen od tepla z motoru, tak na to neragovalo

tak i u kokty to bude stejný, takže ta teplota celkem odpovídá teplotě vzduchu

Taky bych řekl..jednak v dnešní době určitě nemůže být problém zohlednit u signálu s čidla i teplotu chladicí kapaliny, ale hlavně to čidlo je celkem daleko od motoru, je to proctě teplota těch 20-30 cm nad zemí..víc se tam projevuje teplota povrchu, protože od něj se vzduch také ohřívá kol103B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...