Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

rad bych, ale budu u nasich mit spoustu driny na zahrade, boura se plot a prestavuje se to tam, takze mito asi nevjde... :(

stezka je pekna, ale prijde mi trochu kratka, kazdopadne cestou dolu doporucuju tobogan, jestli bude otevrenej ;)

 

a R-pin by se mohl cestou stavit pro disky a pruziny - moje nabidka komplet za 12 plati ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

koukam, ze bez potvrzovani ucasti to nejak nejde a pomalu, ale jiste to pak upada do starych koleji :(

takze v cervenci to udelame jako jsme to meli udelane na duben

Prazsky sraz - cervenec

Misto konani: http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.441102&y=50.035452&z=15&d=firm_430277_1

Datum:        7.7.2013 - neděle

Čas:          18:00 - pripadny jiny cas navrhujte v diskuzi

Hlasovani o ucasti: http://doodle.com/un9pw7ugwtax3xew

v hlasovani vsichni vidi kdo pojede, aby to bylo verejne a nemuselo se to psat sem, kde se to pak ztrati mezi spoustou prispevku s beznym pokecem ;)

snad jsem na nic nezapomnel a je to vsechno bez problemu. :kol-31:

 

 

tak zatim to vypada ze nas pristi tyden bude sedm - kdopak se jeste prida? :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo mate HEX-CAN kabel tak to vemte i s notesem a ja pak si vyberu kdo bude mit cest mi to smaznout :D ..... 

 

neeee..... MARO a OZI pokud to v aute uvezete budu jenom rad, muze se stat ze na to nekdo zapomene a to by bylo nemileeee :D;) tak na me kdyztak myslete, jeste dam vedet jestli vubec dorazim a nebudu mrtvej po skoda treffen ;)

 

 

 

ASPIRE: .......... tak si tu plznicku das o nejakou tu hodinku pozdejc ...... ber to tak ze aspon usetris :D

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych , ale jedu tam s rodinou jedna zenska by urcite chtela a ta druha urcite ne a to bych pak poslouchal ze jsme ji nechali samou hned prvni den dovolene, ale pokusim se zpracovat nejaky plan. Uz jsem si to zadal do navigace :D pokusim se ukazat i kdyz s roomstrem tam moc neoslnim nikoho :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s-talker: No jasne :D jsem zvedav i na jine auta kdyz muzu a kdyz je takova prilezitost nektera bych fakt rad videl na zivo, ale ktere to si necham pro sebe. :D Ale je to takove 50:50. No uvidise, mi tam prijedeme odpoledne a nez se ubytujeme a zajdeme na obed tak pak bych snad na hodku mohl je to docela kousek a v nedeli doufam maly provoz aut a pak bych se sel ozrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...