Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Ozi: kde presne nevim, ale rekl bych, ze nekde u Kart centra, jak jsou ty motokary, protoze tam maji v sobotu nejakou tuning party.

Aspire: neboj se nic, presunuli bysme to do ulice Mezi Vodami, cca 3 minuty autem od puvodniho mista srazu. Ale spis bych to videl, ze se sejdem na benzince a podle poctu mist na parkovani bysme se potom vsichni spolecne presunuli do zminovane ulice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super srazek a pokec, rad jsem vas zase videl ;)

 

Sice jsem odjel trosku driv, ale za to jsem prijel jako prvni jeste pred pul patou :D

 

Ad Lukas: cestou zpatky jsem se snazil, jel jsem doslova jak p*ca na spotrebu a pod 5.2l/100km jsem se nedostal, takze bych rekl, ze ti to fakt keca a je nekde problem :)

Pokud ne, tak ses super eko driver :D 

Zkus se mrknout jake mas cisla na volnobeh, ten znamy co jsem ti rikal, tak mu to spadlo chvilemi i na 0,3l/hod

 

PS: Fotil nekdo neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak cestou zpet jsem zkouknu jeste tu garaz, o ktere jsme se bavili a opravdu tam nebylo ani auto :)

 

je to tady: http://www.mapy.cz/s/7OeQ

takze i kluci co jezdi z bolky to budou mit trochu bliz a pres tu prahu po spojce to zase neni o tolik dal :)

 

a bude to kryte, takze nas nebude trapit pocasi ani misto, co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando dik za srazik jsem rad ze jsem vas poznal a vase vozy na zivo. Pawouku dik za fotky jsem rad ze jsem ze jsem i ja jsem se dostal do objektivu ( no spise vozitko ). Ozi diky moc za ty rucicky moooc se mi to libi , sice to ocenim jen ja :D ,ale moc fajn. P.S.: sice bych rad s vama jeste tam postal a pokecal, ale ta plzen 12% me lakala hooodne moc v prvni den dovolene a taky jsem tam nebyl sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...