Přejít na obsah

Multifunkční volant RS a el. nastavení


waikiki

Doporučené příspěvky

Ahoj mám pár dotazů na dodělání věcí do ORS II.

Mám r. 8/2005 combi handsfree s BT a nexus navi. Šel by dodělat multifunkční volant jako je třeba u passatu nebo golfa GTI?Chtěl bych zachovat tvar volantu z octavie. Zvládl by to někdo a za jakou cenu?

Pak by mě zajímalo zda se dá nakódovat denní svícení tak, aby svítila i palubka - mám sice denní svícení, ale palubka je tmavá dokud neotočím vypínačem.

Dá se dodělat osvětlení nást. prostoru ze předpokladu výměny zrcátek?

Díky za všechny reakce.

Multifunkce viz obrázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Musím se s vámi podělit o novou zkušenost:

Upgradeoval jsem soft v navi z CD od doliho a mám normálně novou funkci:

při navigování a zobrazení navigačních pokynů na MaxiDotu funguje pravá páčka (PalPc) na přepínání skladeb CD či jiného zdroje / stanic rádia, takže mám v RS něco jako MF volant :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Podle me urcite, jen se asi musi menit gateway a podvolantova jednotka a take nejake kabliky k multi tlacitkum, je to tam pry nejak jinak, ale to nevim dopodrobna. Aspon takhle mi to bylo receno. Tak snad se nemylim. A taky volanty z OII FL maji jiny tvar, takze samo i airbag je jiny.

Editováno: , autor: Michal K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...