Přejít na obsah

Rozumnej servis Brno


Rorejs

Doporučené příspěvky

Zdravim,

nemel by nekdo kontakt na nejakej slusnej servis v Brne ( mozno i mala dilna ). Doted jsem jezdil jenom do autorizovanyho a uz mne to prestava bavit. Ani ne tak financne, jako pristupem.

Ted aktualne bych potreboval poresit par mechanickych veci na Oct 1.6 MR2002.

Diky,

P.

PS: Kontakt mozno i primo na rorejs@brlica.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nemel by nekdo kontakt na nejakej slusnej servis v Brne ( mozno i mala dilna ). Doted jsem jezdil jenom do autorizovanyho a uz mne to prestava bavit. Ani ne tak financne, jako pristupem.

Ted aktualne bych potreboval poresit par mechanickych veci na Oct 1.6 MR2002.

Diky,

P.

PS: Kontakt mozno i primo na rorejs@brlica.com

Tak to by mne taky zajímalo. ;) Sice mám známýho v Autonově, ale i tak bych radši dal nějakou korunu šikovnýmu člověku než sponzorovat servis. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mne taky zajímalo. ;) Sice mám známýho v Autonově, ale i tak bych radši dal nějakou korunu šikovnýmu člověku než sponzorovat servis. lol

V Autonově nepomůže ani známý, kradlo se tam za bolševika a krade se tam dodnes :angry: , v AutoRosu si zase myslí, že zákazník je "oslíčku otřes se" , potřebuješ vyměnit kloub, ano ale jedině když vyměníme celý kus, přece kvůli výměně jednoho kloubu to nebudeme dávat na zvedák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zatim mam dobrou zkusenost s AZ Servisem na Kulkove - ale jsou dost drazi. Hlavne prijemne a solidni vystupovani - jak uz pri objednavani dilu, tak pri opravach. Prijimaci technici jsou pomerne dobre informovani a znaji problematiku. Priklad - blaznila mi rucicka teploty (0, 90, 45 stupnu atd.) ..v jednom autoriz. servise mi prijimaci technik rekl - to je termostat, cenu neznam, okolo 2000 Kc, stavte se za dva tydny....v AZ Servisu pres telefon : zkuste se projet cca 5min a sahnete na hadici jdouci od chladice. Jestli je vlazna, tak termostat je OK. Pak to muze byt teplotnim cidlem popr. studenym spojem na pristrojovce...okamzite dali mozne alternativy.

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dobreho servisniho technika ma malou dilnicku myslim ze utekl z porsche brno a ted dela sam. Ale je dobrej. Cislo 608 114 206. Zkuste a uvidite ja tam jezdim se svoji oktavkou. Stastne porizeni cau lukas

Diky za tip, tak jsem tam byl ted v tydnu a zatim maximalni spokojenost. Pristup v pohode, ceny prijatelny. Je to v Zidenicich na Samalove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já v Brně jezdím po všech servisech :D Na malé opravy je super Bayer v Modřicích, i když taky jim technici zdrhaj :( Nevýhodou je, že to je mimo dostupnost MHD, tak tam dycky semnou musí někdo jet jiným autem.. A cena taky OK na autorizák.

Ale úplně nejlíp co se přístupu týče sme zatím byli asi spokojení v KEI na Vinohradech, tam u Shellky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...