Přejít na obsah

Jak na potahy??


abcman

Doporučené příspěvky

Zdravím,

jistou souhrou okolností jsem se dostal k Fábce RS, strojovna je to supr, akorát jí teď měl pár let asi hroznej bordelář, protože interitér vypadá strašně, zejména pak černobílé RS potahy.. všude samý flek a nečistota, leckdy i hluboko v látce :( . Zkoušel jsem to už čistit ale bez výsledku. Díval jsem se v Globusu, kde mají potahy do Fábie, ale PROBLEM je, že to RSko má boční airbagy, na což ony potahy nejsou určeny, takže nevím co s tím... Jak říkám znečištění je velké, je to místy polité, no fujtajbl a jsou tak zas*aný všechny aby se to nepletlo.. Do Škodovky to nechci dávat přečalounit, to by nejspíš stálo majlant tak jsem se tady chtěl zeptat zda někdo nemáte tip co s tím. Nevím zda by profi vyčištění zabralo...

Předem dík za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús to profi vyčistenie ak to nepomôže tak poťahy MAD je to firma na Slovensku a poťahy SUPER ale aj "zacáluješ"! :p:palec2:

Inak daj si tu vyhladať poťahy je tu o tom spústa príspevkov kde sa dozvieš velmi vela.V pravo hore je tlačitko nie že by som ťa podceňoval ale si nový! ;)

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jistou souhrou okolností jsem se dostal k Fábce RS, strojovna je to supr, akorát jí teď měl pár let asi hroznej bordelář, protože interitér vypadá strašně, zejména pak černobílé RS potahy.. všude samý flek a nečistota, leckdy i hluboko v látce :( . Zkoušel jsem to už čistit ale bez výsledku. Díval jsem se v Globusu, kde mají potahy do Fábie, ale PROBLEM je, že to RSko má boční airbagy, na což ony potahy nejsou určeny, takže nevím co s tím... Jak říkám znečištění je velké, je to místy polité, no fujtajbl a jsou tak zas*aný všechny aby se to nepletlo.. Do Škodovky to nechci dávat přečalounit, to by nejspíš stálo majlant tak jsem se tady chtěl zeptat zda někdo nemáte tip co s tím. Nevím zda by profi vyčištění zabralo...

Předem dík za rady..

zkus čištění interiru mokrou cestou stoji to tady na vsetíně kolem 900kč a výsledek je myslím dobrý....levnější něž to přečalounit :palec2: jo a vyčistí ti i střechovici plasty a prahy...

jinak k těm potahům od MADu jsou orpravdu super mam je taky ve fabce 4Xbag atd nějaké kapsy a celkem mě to vyšlo na 2690kč

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím čištění interiérů nemám moc dobré zkušenosti. První dojem je sice super ale podle mě v sedadle vždy zůstanou zbytky saponátu a kvůli tomu se to pak velmi rychle znova zašpiní. Potahy se také dají sundat a normálně vyprat. Udělal jsem to se sedadlem řidiče (potah jsem sundaval, protože jsem ho potřeboval zašít). Po roce a půl je stále čistý. Ostatní sedadla (čištěno strojově) jsou o poznání zašlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím čištění interiérů nemám moc dobré zkušenosti. První dojem je sice super ale podle mě v sedadle vždy zůstanou zbytky saponátu a kvůli tomu se to pak velmi rychle znova zašpiní. Potahy se také dají sundat a normálně vyprat. Udělal jsem to se sedadlem řidiče (potah jsem sundaval, protože jsem ho potřeboval zašít). Po roce a půl je stále čistý. Ostatní sedadla (čištěno strojově) jsou o poznání zašlejší.

Prosim te,jak jsi pral ty potahy? Myslim prašek a teplotu... :)

Taky se chystam odčalounit sedačky z důvodu instalace vyhřívaných deček, tak že bych je rovnou vypral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím čištění interiérů nemám moc dobré zkušenosti. První dojem je sice super ale podle mě v sedadle vždy zůstanou zbytky saponátu a kvůli tomu se to pak velmi rychle znova zašpiní. Potahy se také dají sundat a normálně vyprat. Udělal jsem to se sedadlem řidiče (potah jsem sundaval, protože jsem ho potřeboval zašít). Po roce a půl je stále čistý. Ostatní sedadla (čištěno strojově) jsou o poznání zašlejší.

Prosim te,jak jsi pral ty potahy? Myslim prašek a teplotu... :)

Taky se chystam odčalounit sedačky z důvodu instalace vyhřívaných deček, tak že bych je rovnou vypral...

Pral jsem to ve vaně, takže prášku přiměřeně a teplota co dal plynový kotel :-) Nechal jsem je do rána odmočit. A pak už jenm proplachovala a proplachoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepodařilo se mi sundat ze zadního většího sedáku potah, kraje jsou jasný, ale jak s tím středem?

v sedáku je zalitý drát (bacha ať ho nevyrveš) na něm jsou takové kroužky, které ten potah drží. Nejlépe se sundavají tenkými dlouhýmy kleštěmi

Díky, drát jsem viděl a nechtěl jsem ho urvat, tak jsem toho nechal, díkes!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ja koupil nove super potahy na zakazku a na míru od firmy abena.cz tam si vybereš barvu kolik pytlu napisy opěrky atd přikladam foto počitej cca 3000kč

to slovo "pytlů" na označení těchto výtvorů sedí víc než slovo potahy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ja koupil nove super potahy na zakazku a na míru od firmy abena.cz tam si vybereš barvu kolik pytlu napisy opěrky atd přikladam foto počitej cca 3000kč

to slovo "pytlů" na označení těchto výtvorů sedí víc než slovo potahy...

Musím souhlasit....potahy se dávaly tak do 120 nebo Fá :)

A nějak sem nepochopil tu kombinaci barev....s čím to jako ladí...?s šedým introšem...? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...