Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Žena povídá gynekologovi, že se opalovala nahá a že ji tam vletěla včela.
"Mohu použít dva způsoby: přírodní a umělý."
"Co je ten přírodní?"
"Natáhnu si kondom, natřu žalud medem, vsunu ho, včelka se chytí a já ji vytáhnu."
Paní souhlasí a když dojde na věc, doktor jede jako fretka.
"Ale, pane doktore, to jsme si nedomluvili!!!"
"Změnil jsem rozhodnutí. Já - tu - bestii - utluču!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi ukřičená, neatraktivní, žena s hrubými rysy vchází do Tesca s dvěma dětmi za sebou, křičíce na ně oplzlosti celou cestu k hlavnímu vchodu. Vrátný u vchodu jí říká s proslulou anglickou zdvořilostí: "Dobrý den madam, vítejte v Tescu. Máte nádherné dětičky. To jsou dvojčata?" A ta tlustá škaredá žena přestane křičet a potáhne nosem: "Samozřejmě že nejsou. Starší má devět a mladší sedm. Proč si myslíš, že jsou dvojčata. Copak vypadají stejně, ty idiote?" "Absolutně ne, madam", odpovídá jí opět zdvořile vrátný. "Jen nemůžu uvěřit tomu, že by takovou pí*u někdo šukal dvakrát."
--------------
Žena přijde na policejní stanici: "Prosím vás, pomozte mi, můj muž se ztratil." Policista založí papír do stroje a povídá: "Můžete nám ho popsat?" - "No, měří asi sto padesát centimetrů, váží devadesát pět kilo, má pleš, velké břicho, falešné zuby... Víte, co? Zapomeňte na to."

 

 

Paní Nováková se dívá na svého muže a říká: „Pepo, chudák náš kluk. Cucá už ten bonbon tři dny, nerozbalíme mu ho konečně?“

 

 

Baví se dva policajti:

“Ty brďo, kde si sehnal ty boty?“
“To jsou boty z krokodýla, když jsem byl v Africe na dovolené, zastřelil jsem tam krokodýla a mám z něho tyhle boty.“

Druhý policajt jede taky do Afriky, za měsíc se vrátí a opět se setká s oním majitelem krokodýlích bot. Ten se ho hned ptá:
“Tak co, jak to šlo?“
“Ále, koupil jsem si pušku, dva dny jsem jak debil čekal, vyhlížel ho a když jsem tu kurvu zelenou konečně dostal, tak byl bosej...“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigan obycajny (Romus Vulgaris)
Zivocisny druh, ktory patri medzi primaty, vacsinou nizsieho vzrastu a tmavej pleti.
Samica moze vrhnut mladata aj niekolkokrat rocne, tie potom cicaju socialne davky az do konca zivota.
Boji sa vody, ma preto charakteristicky zapach. Za lepsimi socialnymi davkami zvykne migrovat.
Romus vulgaris je nebezpecny a zakonom chraneny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní rozdělení žen:
1) Václavky: do 20 let. Drží se kořenů.
2) Blešky: 20 - 30 let. Skáčou z postele do postele.
3) Tesilky: 30 - 40 let. Jsou k neroztrhání.
4) Sokolky: 40 - 50 let. Když se svléknou, člověk řekne: „No nazdar!”
5) Cibulky: 50 let a více. Čím více se svlékají, tím více by člověk brečel.
-------------------
„Tati, tati, hoří nám dům!“ „Psst nekřič, ať nevzbudíš maminku!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchá odpověď - protože dřív filmová fotocitlivá emulze a dneska fotocitlivý snímače jsou uspořádaný do pravoúhlýho tvaru. Objektiv sám o sobě promítá obraz do kruhu, použitelná oblast obrazovýho pole je vymezená tím snímacím prvkem. Kdyby se naši předkové usnesli, že nejvhodnější je šestiúhelníkovej tvar, asi by se dodneška používal tvar buňky včelího plástu (má tu vlastnost, že nejlíp využívá skoro jakoukoliv plochu = s nejmenším "zbytkem" = "odpadem").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra to nemyslel jako vtip?

Svět se řítí do řiti  :(

 

 

 

 

Když už jsme u toho:

 

"...tvar buňky včelího plástu (má tu vlastnost, že nejlíp využívá skoro jakoukoliv plochu = s nejmenším "zbytkem" = "odpadem")."

Jen za předpokladu, že jsou všechny stejně veliké a tím pádem při splnění stejné podmínky u čtverce/obdélníku to platí taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...