Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Ekkar: s tou vodou na Marsu jsi mi připomněl:

(link na video)

Průvodčí prochází rychlíkem Ostrava - Praha, když v jednom kupéčku vidí babku důchodovýho věku se skládacím metrem v ruce - šmejdí po kupé, pokládá metr na podlahu, houpá s ním v ruce, různě ho překládá a skládá na sedačce... Průvodčí babku chvíli sleduje a pak otevře dveře s otázkou:

"Babi, copak nám to tady proměřujete?"

"Ale panáčku, poráde nemůžu přijít na to, jak ti pražáci můžou tím metrem jezdit...!"

 

(Ale ten je opravdu starej, poprvé jsem ho slyšel v časnejch "sedmdesátkách", když ještě "krtek" v Práglu míval jen jednu linku a na ní pár stanic...)

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo můj proces pronášení sušičky na prádlo do koupelny 60cm futry. Přistrčím, kua, ona neprojde. Tak jsem začal studovat, co se dá sundat - budu muset sundat přední čelo s ovládáním. Poměřil jsem to, čelo bude muset fakt pryč, je to o cenťák. Tyjo, ale tam je přidělaná elektronika. Bože, to abych si objednal opraváře ať to rozhodí a vevnitř zase smontuje. Jak je možný, že tam pračka, taky Siemens, šla tak snadno? Dal jsem si pauzu, svačinu, ponadával, obvolal pár známých, jestli tady ve městě (kde jsme tou dobou bydleli krátce) je nějaký opravář, propadl zoufalství a depresi. Už jsem ji chtěl odstrčit do verandy, že promyslíme co s tím a jak jsem ji otočil, tak koukám, strčím do ní a už byla ve dveřích :D

 

Prostě vůl no, tyhle věci jsou jinak rozměrné, než vypadají. Přísahal bych, že je širší než hlubší, tak jsem ten druhý rozměr ani neměřil. Ale zase jsem se cítil jako king, když jsem přidělal mezikus mezi pračku a sušku (samozřejmě jsem objednal blbej, ale trochu vyšroubovanější nožky to zvládly) a pak tu ohromnou sušičku celou sám zvednul a zasunul do toho mezikusu  Silnej ale blbej :doh

Editováno: , autor: camillio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco ze života pak že nejsme region Razovity Emotikona smile .......................... Autentycky rozhovor od vedlejšiho stola v porubske knajpě. (...on - 75let, ona - 70 let, každy vypite asi 5 piv): "Ona: Nedaš si ruma? On: Ni. Ona: A dej se ruma. On: Ni, zas budu blut, kurva. Ona: Tak když nechceš ruma, tak ja idu dodom, bo z neschopnym chujem tu sedět nebudu. On: Di už do piče, stejně mě to už s tebu nebavi: Ona: Tak ja idu. A přiď včas, nezapomeň, že ve tři čtvrtě na dvanact su Profesionalove. Kobzole budeš mět na sporaku." ...tuž tomu řikam laska. To na celem širem světě nenajdete, enem u nas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...