Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

"Včera jsme se s manželkou strašně pohádali, ale nakonec přilezla po kolenou." "A co říkala?" "Vylez zpod toho gauče, ty srabe!!!"

 

Povídá manželka svému protějšku nakvašeně: "Já nevím, Oto, co na těch ženskejch pořád vidíš - když si odmyslíš ruce, nohy, hlavu a třeba i prsa - tak co ti zbyde? No? Co?" Manžel pohřebním tónem: "TY, Marie."

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padají tři vločky a jedna z nich povídá : Já bych chtěla spadnout na jižní pól, tam bych žila věčnost. Druhá povídá : Já bych chtěla dopadnout na severní pól, tam je pořád sníh, bylo by mě fajn. Třetí povídá : Já bych chtěla dopadnout do centra Prahy. Ostatní se diví, prosím tě proč? Co tam budeš dělat? Já budu dělat kalamitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zemře černoch a dostane se do nebe ke sv. Petrovi. Sv.Petr se ho ptá: “Jak se jmenuješ?” Černoch, v obavě že v nebi jsou rasisti, řekne: “Leonardo Di Caprio.” Sv. Petr se na něj ještě jednou podívá, zamyslí se a znovu se ho zeptá, jak se jmenuje. Černoch opakuje, že je Leonardo Di Caprio. Sv. Petr vytáhne mobil a volá Ježíši: “Šéfe, ten Titanic se potopil anebo shořel?”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...