Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Chlápek si koupí obrovské luxusní auto a vytahuje se před sousedem.

Ten povídá: "No, hezkej bourák, ale má taky postel, jako ten můj?"

- "Váš? Tak mrňavé auto přece nemůže mít uvnitř postel!"

- "Tak se koukněte!" Jedno zmáčknutí tlačítka na palubní desce a uvnitř onoho obyčejně vypadajícího auta se rozloží pohodlné lůžko.

Naštvaný chlápek uhání do autosalónu a nechá si za velké peníze namontovat do své limuzíny rozkládací postel na míru. Hned se jede předvést, ale soused není doma. Tak vyrazí do města. Cestou vidí na odpočívadle stát sousedovo auto. Přijede blíž a vidí, že okna jsou zevnitř zamlžená. Tak vystoupí a začne bouchat na dveře. Po chvíli se zevnitř na okně objeví obrys ruky, která otře kolečko. Uvnitř je vidět nahatý soused, který naštvaně povídá:

"Člověče, co se děje? Co sakra chcete?"

- "Sousede, mám v autě postel jako vy!"

- "No, a jen kvůli tomu mě taháte z vany? "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synovi je čerstvě 18 a ptá se otce: "Tati, když je mi už osmnáct, můžu jít na pařbu?" Táta mu povídá, že jasně, ale ať nepije, že ho pak bude druhej den bolet celý tělo. Tak že jo. Druhej den se syn probudí dolámanej jak sviňa, a hned povídá tátovi: "Proč mě bolí celý tělo, dyť jsem včera nepil..." a táta mu povídá: "To, žes přišel nalitej ve dvanáct a matce nadával do starejch kurev, to by mi nevadilo. To, že ses snažil znásilnit vlastní sestru, až se před tebou musela zavřít do koupelny, to bych taky rozchodil. Ale když ses vysral před televizi, do toho hovna napíchal párátka a řekls, že ode dneška bydlí ježeček s náma, tak jsem tě zbil jak hada...

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Probíhá francouzské milování a v nejlepším ho ona vyplivne z úst a

povídá: "Karle, představ si, že při tom zemětřesení v Pakistánu

zahynulo přes 70 000 lidí." Karel se na ni vytřeštěně dívá a

odpoví: "No Věro, co má zemětřesení společného s kouřením mého

péra." Věra na to: "Ale tady ti visí u zadku kus novin, tak si

čtu."

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...