Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

Pls nemate nekdo cisla konektoru a pinu pro ty novejsi vyhrevy s jednou ridici jednotkou ?

mas to kousek vyse :kuk:

Nj, ale to jsou cisla konektoru pro starsi vyhrevy se dvema ridicima jednotkama. Ja mam ty novjsi s jednou ridici jednotkou a mam u toho jen dva konektory, ktere se zapojujou do deky (nemyslim tim konektor deky z operadla co se zapojuje do sedaku, ale co vede kabel ze sedaku... ) a maji cislo 1JO 937 731 takze tam budou asi jine konektory nez u te starsi verze ...

Takze potrebuju:

konektor do ovladacu 2x (ovladace maji cislo: 6YO 963 564 A, 6YO 963 563 A)

konektror do ridici jednotky 1x (RJ ma cislo: 1ZO 959 772)

do deky mam 2 konektory (1JO 937 731)

a pak kam se to zapojuje ? Napajeni, nebo tak .. ?

Auto mam rv 02, budou tam tyhle vyhrevy fungovat ?

Paneboze :kuk::kuk: Ja mam taky vyhrevy s jednou jednotkou a uz jsem to tady psal co potrebujes.Fungovat ti to bude i ve Felicii ;);) ;)A jinak to jsou cisla na vyhrevy s jednou jednotkou <_<

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls nemate nekdo cisla konektoru a pinu pro ty novejsi vyhrevy s jednou ridici jednotkou ?

mas to kousek vyse :kuk:

Nj, ale to jsou cisla konektoru pro starsi vyhrevy se dvema ridicima jednotkama. Ja mam ty novjsi s jednou ridici jednotkou a mam u toho jen dva konektory, ktere se zapojujou do deky (nemyslim tim konektor deky z operadla co se zapojuje do sedaku, ale co vede kabel ze sedaku... ) a maji cislo 1JO 937 731 takze tam budou asi jine konektory nez u te starsi verze ...

Takze potrebuju:

konektor do ovladacu 2x (ovladace maji cislo: 6YO 963 564 A, 6YO 963 563 A)

konektror do ridici jednotky 1x (RJ ma cislo: 1ZO 959 772)

do deky mam 2 konektory (1JO 937 731)

a pak kam se to zapojuje ? Napajeni, nebo tak .. ?

Auto mam rv 02, budou tam tyhle vyhrevy fungovat ?

Paneboze :kuk::kuk: Ja mam taky vyhrevy s jednou jednotkou a uz jsem to tady psal co potrebujes.Fungovat ti to bude i ve Felicii ;);) ;)A jinak to jsou cisla na vyhrevy s jednou jednotkou <_<

:D ale veď to tam písal že má len jednu RJ -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mé díly použité na starý typ výhřevu (každá sedačka svou ŘJ)

1x6Q0 972 773F - konektor do ovladače

1x6Q0 972 773E - konektror do druhého ovladače

1X 1J0937714 - 1/2 konektoru do ŘJ pod sedačku

1X 1J0937713 - druhá 1/2 konektoru do ŘJ pod sedačku

piny do těch konektrů si nepamatuju. Konektory se prodávají BEZ pinů a bacha jsou pěkně mastný cca 10kč/ks

Je to skoro stejne jako pro vyhrev s jednou jednotkou akorat ty 1J0937713 a 1J0937714 potrebujes po dvou ks.Ty piny do nich si radeji kup nekde v elektro soucastkach, ve skodovce za ne chteji nehorazne penize.

A tady to ma :D:D Profore, tohle je ten kousek vyse, vis jak jsem mu psal :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze mi nezbylo nic jineho, nez si kabelaz udelat .. Dnes jsem vyrazil do skodovky a nakoupil dva chybejici konektory co se zapojujou do ovladacu vyhrevu.

Tyhle dva konektory 6Q0 972 773 E, 6Q0 972 773 F jsem koupil teda ve skodovce za 70 Kc. Pak jsem jeste musel koupit piny, ale ty bohuzel v elektru nemeli, tak jsem je musel taky koupit ve skodovce :( . Potreboval jsem tyhle:

6U0972505P - 8 ks (7kc/ks) pin do konektoru od ovladace vyhrevu. (Do kazde ovladace 4 piny)

6U0971931 - 4 ks (8kc/ks) pin do konektoru co se pripojuje do deky, na kazdou deku 2 piny

N 90421201 - 8 ks (7kc/ks) pind do do konektoru co se pripojuje do deky, na kazdou deku 4 piny.

Takze jen za piny jsem nechal ve skodovce 150 Kc :( No ale co jineho mi zbyvalo .. Jeste musim sehnat schema a bude se zapojovat ... Kabely jsem koupil v elektru, ty vysly taky na nejakych 150 kc ..

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co budou dodělávat výhřev sedaček na jednu ŘJ a nemají schéma, tak tady je. Poznámek si nevšímejte, schéma je od Cosbyho, který měl kabeláž na jednu ŘJ a předělával ji na dvě ŘJ.

post-10-1161930098.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze, pokud jsem to schema dobre pochopil, tak by to melo byt zapojene takhle (jedna se o ty novejsi vyhrevy):

Zelena 6-ti polova svorkovnice u ridice:

Pin 1 vede do BSG svorkovnice XS 2, pin 3,

pin 2 vede do ovladace vyhrivani pin 6,

pin 3 vede do ovladace vyhrivani pin 4 a to je ukostrene,

pin 4 vede do ovladace vyhrivani pin 5,

pin 5 vede do deky od spolujezdce pin 2 a do ovladace spolujezdce pin 6,

pin 6 vede do zel. svorkovnice od spolujezdce pin 6

Ovladac vyhrivani ridice:

pin 3 vede do spinace na svetla (+),

pin 4 vede do deky pin 3 a to na kostru,

pin 5 vede do deky pin 4 a doovladace spolujezdce pin 5 ,

pin 6 vede do deky pin 2

Zelena 6-ti polova svorkovnice u spolujezdce:

pin 2 vede do ovladace vyhrivani pin 6 a do deky ridice pin 5,

pin 3 vede do ovladace vyhrivani pin 4 a to na kostru

pin 6 vede do deky od ridice pin 6

Ovladac vyhrivani spolujezdce:

pin 3 vede do spinace na svetla (+),

pin 4 vede do deky pin 3 a to na kostru,

pin 5 vede do ovladace ridice pin 5 a do deky ridice pin 4,

pin 6 vede do deky od ridice pin 5 a do deky spolujezdce pin 2

Prosim nekoho, kdo rozumi schematum vic nez ja, aby me opravil nebo doplnil, je to podle toho schematu co tu posilal o kousek vys Cidling. Urcite nekdo budete vedet vic nez ja

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jen jednu ridici jednotku pro obe sedadla

Kam ukostrit ty vyhrevy ? A to kladne napeti, co jde pres pojistkovou skrin mam napojit na jaky vodic ( z pojistkovky ) ? Trvale napeti, nebo spinane napeti ?

ukostri to na najbližšom kostriacom bode niekde pod kobercom alebo v stredovom tuneli.

to napajanie pojde za rele pre X kontakt cez poistku v poistkovej skrinke.

maš pm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...