Přejít na obsah

pogumování madel...


Monika

Doporučené příspěvky

Taky mě štvalo jak se loupaly všechny ty pogumovany věci, tak jsem to tak vyřešil přelakováním na klavírově černou. Ale myslím že kolem toho roku výroby to dělalo ve všech koncernových autech i v golfech. Prostě něco soudruzi při tom vývoji zadrbali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

lidi toto téma tu trošku zapadlo, ale pro mě je stále aktuální, protože rádoby carbon folie, kterou sem madla pokryl byla drahá jak sviňa a měla vydržet, tak se po roce loupe, že......dostal sem teď s rozmáhajícím se plastidipem nápad...co tu gumu nahradit tím dipem? nezkoušel to už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Jo jo vypadá to celkem k světu....jen když sem sundával tu starou gumu , tak sem některý díly trošičku poškrábal a dip bohužel není jak barva že určitý nerovnosti zakryje, ale on je kopíruje i v 5té vrstvě :kol-48: . Chtěl sem sem hodit fotky, ale bohužel můj super finskej mobil v tom "šeru" v autě dělá fotky, že tam nejde moc vidět...zítra to zkusím postavit někde na slunko. nevím jak dlouho to vydrží, ale práce s dipem mě nadchla. I když to někde přeženeš, tak se to krásně rozpije, schne to tak 10 min než dáš další a půl hodiny po poslední vrstvě je to suchý úplně.
.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no udělal sem tím středovej panel, všechny madla, záslepky na tlačítka, rámeček rádia, šaltry, popelníky, pak takovej ten plast za loketní opěrkou a to je co si tak vzpomínám všecko...všechno má 3 a více vrstev a ve spreji, kterej má 400ml ještě zbylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal sem černou na černej plast místo původní šedé nebo co to je za odstín......Kdyby to nebyla drbačka, tak jdu aji do tmavýho stropu :kol-48: . Jinak bacha u té světlé na tmavej podklad to asi bude horší...Nechci kecat, už nevím u který firmy co dipuje auta, ale asi DIP my car sem četl, že když se dává světlej odstín na tmavej podklad, tak se musí dát ještě nějaká dipová "základovka" a nejsem si jistej jestli je to i v opačným případě nanášení tmavé na světlou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale dobrý

mám projeto asi milion videí a stránek o tom, a ta podkladovka (odborně tomu řikaj blokovací nátěr) se dává na tmavej pokud dáváš hlavně takový ty neonový barvy, někde jsem na to viděl dobrý video, ta klasická bílá by plast měla překrejt v pohodě, jelikož ta základovka je taky bílá, jen bude potřeba místo třeba 4 vrstev 5 až 6, no uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...