Přejít na obsah

Referenční vozy


Pandora

Doporučené příspěvky

na referenčních vozech se vždy ukazuje co auto dovede a co snese takže mají vcelku solidní výbavu ale těch dvacet tisíc je jak třeba 80 000km, určitě nikdo během dvacetiminutové předváděcí jízdy nečeká esi je zahřátý motor atd ;)

samozřejmě je to můj názor ale párkrát sem se s takovým přístupem setkal :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak kontrolovat ? Trhliny v laku poznáš, ale načaté čepy apod, nemluvě o dílech motoru asi ne.

nějak jinak se chováš k autu, o kterém víš, že tě možná bude vozit za 5 let, podobně počítáš i s odvozem u stejného auta za 3 roky, ale když to auto napřesrok vrátím, je mi šumák, jak bude motorově a technicky vypadat. Hlavně nesmí být obouchaný, to nemají mazlíčči rádi.

I když, i ten alk se dá rozleštit. Prostě, nesmí být na něm být vidět vadné věci na první pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak kontrolovat ? Trhliny v laku poznáš, ale načaté čepy apod, nemluvě o dílech motoru asi ne.

nějak jinak se chováš k autu, o kterém víš, že tě možná bude vozit za 5 let, podobně počítáš i s odvozem u stejného auta za 3 roky, ale když to auto napřesrok vrátím, je mi šumák, jak bude motorově a technicky vypadat. Hlavně nesmí být obouchaný, to nemají mazlíčči rádi.

I když, i ten alk se dá rozleštit. Prostě, nesmí být na něm být vidět vadné věci na první pohled.

Jsou to vozy, které mají najeto třeba 6 000 km, tak snad za tu dobu se tak výrazně dpdělat nestihly....

I když další věc je ta, jestli souhlasí počet km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to vozy, které mají najeto třeba 6 000 km, tak snad za tu dobu se tak výrazně dpdělat nestihly....

I když další věc je ta, jestli souhlasí počet km.

Jsou prostě lidi, kteří si auta váží ikdyž je služební a chovají se k němu hezky, ale jsou i tací, a to už psát nemusím, viď

Je to asi kus od kusu, nějaká referenčka už bude třeba při těch 20 tis km mít tu smetanu slíznutou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to půl na půl. Plnou aut je v super stavu a dost jich bývá i zničených, ale většinou jsou v lepším stavu. Škodovka ty auta prodává škodovákům na roční smlouvy, kde za cca 60 tis ročně mají auto, které má servis, pojistku atd. Takže pro plno lidí celkem zajímavá záležitost. Po roce si auto můžou odkoupit za 70% ceny vozu, ale ta bývá dost vysoká na jeté auto. Někdo si řekne, proč to škodovka dělá, že na autě za 350 000,- dostane na ruku 60 tisíc a pak možná 200 tisíc. Ale realita je jiná. Ta auta jdou pak na východ např. do Chorvatska atd. Ale neodvádí se z nich daně, protože auta jsou už použitá a ne nová. I když to jsou vlastně jen lehce zajetá auta. Ve skutečnosti škodovka na tomto ještě vydělá cca okolo 50 tisíc Kč na automobilu. Nemám k těmto informacím přístup, ale známý ano a vysvětloval mi to. Ale nejsem žádná odborník na právo, tak jsem tomu moc neporozuměl, ale to hlavní jsem pochopil. Zkrátka Vás vezmou na hůl, ale na druhou stranu máte auto na rok bez vedlejších investic:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když je dotaz trochu zavádějící, předpokládám, že se jedná o vozy na operativní leasing. Ne dva roky, ale rok staré. Jsou to vozy pronajaté zaměstnancům pro soukromou potřebu. Jedná se o krátké i dlouhé Fabie v provedení Clasik, s výbavou navíc včetně klimatizace. Příští rok přibudou i Octávky a Roomstry, už je taky pronajímají.

Referenční vozy jsou auta zaměstnanců na vyšších postech využívaná hlavně jako pracovní. Taky rok staré vozy, většinou Octávky, Superby a už i Roomstry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se například o vůz na tomto odkazu, jsou to dealeři vozů Škoda, vždy se jedná o Fabie, buď krátká nebo combi verze ve výbavě Classic + klima, najeto tak 6 000 km, uvedení do provozu před dvěma lety.

Jde mi o to, jestli za těch 6 000 km je to auto přijatelné za tu cenu nebo i za 6 000 km to už může být dodělané.

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=114336

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se například o vůz na tomto odkazu, jsou to dealeři vozů Škoda, vždy se jedná o Fabie, buď krátká nebo combi verze ve výbavě Classic + klima, najeto tak 6 000 km, uvedení do provozu před dvěma lety.

Jde mi o to, jestli za těch 6 000 km je to auto přijatelné za tu cenu nebo i za 6 000 km to už může být dodělané.

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=114336

No jde hlavně o to, jestli se dá věřit těm km? Za dva roky bych pouhých 6t km nenajezdil ani kdybych to auto používal jen na cesty v neděli do kostela... ;) A myslím si, že je veř.tajemství, jaké se dají se stavem tachomterů dělat podfucky ;) Kamarád takhle zažil v saloonu při předváděcí jízdě, že nenabíhali km a prodejce mu klidně přiznal, že to zapomněl zapnout, že to tak mají schválně, když si auta berou domů... Prostě jen vytáhli někde nějaký konektor a bylo to. Nevěřil bych tedy, že všechna referentská vozidla Škodovky mají naběháno opravdu to, co prodejci udávají... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se například o vůz na tomto odkazu, jsou to dealeři vozů Škoda, vždy se jedná o Fabie, buď krátká nebo combi verze ve výbavě Classic + klima, najeto tak 6 000 km, uvedení do provozu před dvěma lety.

Jde mi o to, jestli za těch 6 000 km je to auto přijatelné za tu cenu nebo i za 6 000 km to už může být dodělané.

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=114336

jestli se dá těm 6000km věřit, tak zhuntovaná nebude. Tachometry ale stáčej i oficiální prodejci. No při nejhorším bude mít najeto 60 000 a i to je hodně slušné. Jestli mají těchto vozů víc, tak to opravdu vypadá na auta z operativního leasingu. Jen je divně, že s ním každý najede 6000km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...