Přejít na obsah

Úzké sedadlo řidiče


Seiger86

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mě, jestli jsem si toho všiml jenom já, nebo mám veklej zadek, ale přední sedadla mě připadnou hrozně úzký. když řídím, tak levou nohu mám přes hranu sedadla a na delší trase mě to dost štve. Hlavně že na kraji sedadla je nějaká jakoby přihrádka na něco, nevím na co... kdyby tam radši místo toho udělali širší sedák. Co si o tom myslíte? Všimli jste si toho taky, nebo jsem sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jestli jsem si toho všiml jenom já, nebo mám veklej zadek, ale přední sedadla mě připadnou hrozně úzký. když řídím, tak levou nohu mám přes hranu sedadla a na delší trase mě to dost štve. Hlavně že na kraji sedadla je nějaká jakoby přihrádka na něco, nevím na co... kdyby tam radši místo toho udělali širší sedák. Co si o tom myslíte? Všimli jste si toho taky, nebo jsem sám?

souhlasím-já v nové octavii absolvoval již cca. 80 000km a naprosto bez problémů..mám sice sportovní interiér dynamic paket,nic-méně měla-li by mi noha čouhat ven,bylo by to ještě patrnější..čili spinning,švahadlo a bude vše ok!.. :D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už při prvním sednutí v salónu jsem si říkal, že ti "robustnější" budou mít v OII pocit úzkého sedadla, myslím, že takový pašík či superb je na tom líp, aspoň z mého pohledu a to mám si myslím standart - 178cm a 78kg. Holky asi problémy nemají, ale na ty naše pinďoury se pak stehna více tisknou. A co mi vadí, že právě ta levá noha-stehno leží na okraji sedačky-rádiusu a mám tak pocit, že je krátký sedák a ten okraj mě do stehna jakoby tlačí. Pocit krátkého sedáku mě štval ve fabce. Ale na vše se dá zvyknout a po pár tis.km jsem to přestal vnímat, běda ale svezení v už zmiňovaných autech či mazdě 6. Manželky dojem je, že lepší sedačky neexistují a kůži OII vychvaluje kudy chodí, což je jen dobře a aspoň je argument proč se za OII utratilo tolika peněz.

Editováno: , autor: Rass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl před OII Hyundai Sonatu a to po všech škodovkách co jsem měl před tím byl teda rozdíl, říkal jsem tomu fodelózní posez. Teď jsem znovu koupil škodovku a první kilometry teda byly dost tvrdý, ale zvykl jsem si docela rychle a místa mi nepřipadá že by bylo málo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zajímalo by mě, jestli jsem si toho všiml jenom já, nebo mám veklej zadek, ale přední sedadla mě připadnou hrozně úzký. když řídím, tak levou nohu mám přes hranu sedadla a na delší trase mě to dost štve. Hlavně že na kraji sedadla je nějaká jakoby přihrádka na něco, nevím na co... kdyby tam radši místo toho udělali širší sedák. Co si o tom myslíte? Všimli jste si toho taky, nebo jsem sám?

Já na rozdíl od kolegů bych širší sedák sedačky bral také-jezdím dlouhé trasy často a změna posedu pomáhá nejen odpočinoit si ale udržet i pozornost.Je zajímavé, že v Číně do OII jednoznačně chtějí širší sedáky a pokud to bude opravdu realizováno-pořídím si je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zajímalo by mě, jestli jsem si toho všiml jenom já, nebo mám veklej zadek, ale přední sedadla mě připadnou hrozně úzký. když řídím, tak levou nohu mám přes hranu sedadla a na delší trase mě to dost štve. Hlavně že na kraji sedadla je nějaká jakoby přihrádka na něco, nevím na co... kdyby tam radši místo toho udělali širší sedák. Co si o tom myslíte? Všimli jste si toho taky, nebo jsem sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jestli jsem si toho všiml jenom já, nebo mám veklej zadek, ale přední sedadla mě připadnou hrozně úzký. když řídím, tak levou nohu mám přes hranu sedadla a na delší trase mě to dost štve. Hlavně že na kraji sedadla je nějaká jakoby přihrádka na něco, nevím na co... kdyby tam radši místo toho udělali širší sedák. Co si o tom myslíte? Všimli jste si toho taky, nebo jsem sám?

Ubezpečujem Ťa, že nie si sám. Stačí kliknúť sem .

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=...d2c804769db3de9

Kto tvrdí, že sú OK klame seba alebo v lepších sedačkách v živote nesedel. Nemám veľký zadok a mal som donedávna rovnaké problemy ako Ty./ Nechápem ako takétoˇ"taburetky" mohli v Škodovke navrhnúť, a produkujú ich naďalej, napriek značnej kritike./ Riadne ma to štvalo a tak som tomu venoval dosť času, až kým som nenašiel riešenie - a to radikálne. Vymenil som sedačky za Dynamic / v tvare RS /. Tieto sú o 5 cm širšie a majú omnoho lepšie bočné vedenie. To platí i o operadlách. Už sa v rýchlych zákrurách nemusím pevne držať volantu aby som zo sedadla nevypadol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci moc tomu nerozumim. BananaYoe píše, že ho normální sedačky tlačily do stehen a motorman zase, že z nich v zatáčce málem vypad a že sportovní jsou o moc lepší a mají lepší boční vedení a jsou o 5cm širší. nějak mi nejde na rozum, jak může mít sedačka, která je širší než ta, z který se v zatáčce vypadává lepší boční vedení? když i klasická sedačka má bočnice celkem slušný, takže jestli z ní někdo vypadává, musí docházet k pohybu na sedáku, kterej při větší šířce musí bejt zákonitě taky.jako rozumim tomu, že je sportovní sedačka víc vyprofilovaná a má značnější bočnice, ale když je ještě širší než klasická, tak to podle mě taky žádnej zázrak bejt nemůže. tím neříkám, kdovíjak jsou sedačky v OII dobrý, ale osobně jsem s nima spokojenej, auto mam snížený, 225/40/18 gumy a ještě se mi za dvě sezony nepodařilo říznout zatáčku takovým způsobem, abych se musel držet volantu, abych nevylít ze sedačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit. Su 190cm vysoká vychrtlina a stejně mě v obyč sedačkách tlačilo to boční vedení do stehen. Ve sportovních sedačkách už je to ok.

to jsi moje krevní skupina, mě sednul ten "sport paket" dneska jsem byl na předváděčce, jedno auto ho mělo a druhé ne, rozdíl byl znát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...