Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

delam komplet repas podvozku...a tak to chci mit dokonale...ale premejslim co s tim ramenem nabizej mi ho bez cepu...to znamena jen s originalnim silentblokem nic vic tam asi neni ne....nebo je tam silentblok 2x? nemam to ted u sebe tak envim jak je to delane...pokud je tam jen ten jeden zakladni silentblok a jeden spodni cep tak asi nema cenu resit rameno TRW za 1200kc....s tim ocelovym ramenem se prece nemuze nic stat rikam to doufam dobre..objednam tedy silentblok z cupry...cep na fabii a rameno by melo byt jako nove...kdyz ho natru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sedana s HTP. Oproti origo uložení se vibrace od motoru přenáší (do volantu) cca pod 2.000 otáček. Při rozjezdu na jedničku vůbec. Nebál bych se toho, naopak to eliminuje podtáčení. :D

No asi to zkusim ale kdyz to bude zle tak budu nastvany.

No jeste sem tady cetl ze to nekomu s origo tahlo na stranu a po vymene se to spravilo. Me to taha pri jizde do prava. Byl sem na geometrii a gumy nove i vyvazene tak by to mohlo byt tim... Snad mi jeste nekdo da vedet jake s tim ma zkusenosti na 1.2HTP. Mam combika.

A propo co zadni naprava?? Tam jsou origo dobre??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky absolvoval vymenu za CUPRY. Mam Rooma 1.2, najeto 14000km. Levy byl unaveny a vyhnuty smerem ven, pravy byl OK. Servis neuznava unavu, ale jen utrzeni. Tak jsem se rozhodl, ze dam ty CUPRY. Nechal jsem to vymenit v autorizovanem servisu, nejdrive cuceli jak pera z gauce co to jako je za silentblok. Kdyz jsem jim rekl, ze jsem je koupil o par km vedle v SEATu za 220,- kus, tak se strasne divili. Vymene trvala 3hodiny. Delali to na aute, takze jen rameno ven a hlinikova konzola zustala na svem miste. Ty stare vymlatili majzlikem, nove CUPRY sli celkem dobre nalisovat, ale natlacit ramena uz byl porod, nakonec se ale podarilo. Udelala se jen sbihavost merici tyckou, stejne se tam nic jineho neda nastavit. Cena za vymenu 821,- vc. DPH.

Prvni dojmy: mensi vybrace okolo 2000 ot/min, jinak auto konecne neplave a jede tam, kam otocim volantem. Celkem mam z rizeni takovy tuhy pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám koupené tyto http://www.cc-autodily.cz/luzko-ulozeni-guma-kov-1_1.html -a kámoš co je měl měnit si neví rady-neví jak přijdou nasadit-střed není uprostřed-je více k jedně straně,mohl by mě prosím někdo poradit jak se tam mají dát?větší půlkou ven nebo ke středu auta-děkuji za radu

Tak predsa si ich dakto kupil,kurna :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Puvodni jsem mel ty klasicke co drzi stredovou diru na rameno na dvou mistech....

To je zvlastni, ze to neni uprostred. Je to tak u obou ? Kazdopadne oba dva dat stejne a asi tou 22mm stranou smerem ke kolu, protoze co jsem videl na fabiich, tak se vsechny unavuji taky smerem ven ke kolu, tak at je tam vice masa...

Jinak jsem ted na mojeho Rooma obul na zkousku zimni kola 185/65 R14 a vibrace skoro zmizely, ale na letnich 195/55 R15 to jde citit, tak asi prejdu na letni 14-ky...

Editováno: , autor: MartinD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...