Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

ahoj panove...menil jsem ted budiky na svojim aute...mam 2,5g 1.9 Turbo AGU rok 3/99. povedlo se mi sehnat budiky z RS 2,5g rok 2001. vse funguje jak ma. prepinoval jsem si kontrolky na hlavni svetla a predni mlhovky. ale mam tady takovej problemek. palubni pocitac mi neukazuje prumernou spotrebu a momentalni spotrebu. budiky NEmaji maxidot. setkal se s tim nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nechcem byť ignorovaný za nevyužívanie searchu a SZ sú ignorované. Ja len potrebujem presne odpovedať na pár otázok a pre znalca je to 30 sekúnd práce.

Hádam sa nikto nenahnevá.

Mám octaviu MR 2000, tesne pred FL, 1.6 74 kw benzín, glx i bez elektrických okien, iba zrkadlá sú elektrické. Veľmi rád by som menil budíky za maxidot. Prečítal som si o tom viacmenej všetky príspevky, ale keďže je to tu jedno cez druhé už mám v tom riadny chaos.

Otázky sú nasledovné:

1. akú mám vlastne jednotku komfortu (ak mám vôbec)

2. presný zoznam, čo je treba pri minimálnej zmene (rozumej, žiadne zmeny zámkov a podobne) a aké budíky sú najvhodnejšie dať

3. ide mi hlavne o maxidot (dvihne to úroveň auta najmä) ohľadom funkčnosti mi stačí čo mám teraz na palubnom + ocením dojazd

bol by som fakt rád ak by sa mi niekto na to ozval priamo. Poprípade ak sú šikovné ruky na Slovensku ohľadom elektriky a prerábok vedeli by sme sa dohodnúť...

ďakujem pekne

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zdravím pánové, chci se zeptat, mám oktu TDI 81KW a jelikož po otevření dveří svítí kontrolka tak usuzuji komfort 3g. Mám rok 07/2003 což opět z toho usuzuji 3g. Tak a narazil jsem na budíky s maxíkem z TDI a otázka zní. 

Musím koukat po určitém typu, nebo vzít kterékoli s maxidotem?

Potom potřebuji pin můj i těch budíků? mám za to, že ANO.

A na co si dát pozor třeba nějakých vad na display?

No a ta poslední hloupá, když je koupím, co potom.. vložit do auta spárovat a budou fungovat a vše ukazovat jak má?

děkuji moc.

Editováno: , autor: davcatuma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...