Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

No zkusím to co říkáš, ale myslím že jsem to už zkoušel. Na 3.gen to překopávat nechci, právě proto jsem si pořídil maxe na 2.5 gen aby mi šlo všechno bez překopání....

Bylo by dobré, kdyby si zjistil jestli máš toho maxe opravdu 2.5 gen......?

Nemáš někde číslo toho maxe...? Koukli bychom do etky...?

Jde to poznat podle toho jak se ti zobrazuje otevírání dveří, u maxika 2.5 gen se zobrazují zvlášť dveře řidiče. Pokud otevřeš ostatní tak to na tom maxiku ukazuje otevření všech dveří kromě řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam prvni ALH tudiz 2000 rok 11mesic myslim nejsem si ale jist....vim ze mam 2.5gen,ze jsem to tu dokonce kdysi stebou konzultoval a i jeden clen zde na foru mi rekl ze mam 2.5gen ..montoval me i maxidot....opravdu vse jede krom funkci jak jsem vyse psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam maxe na 2.5 gen a vse funguje jak ma....dam sipku dolu a jsem v nabidce...zkus drzet sipku dolu a zaroven reset...kdysi jsem to tak delal nez jsem se naucil mackat jenom sipku dolu :D treba to pomuze...jinak netusim...jen me to nepipa kdyz necham rozle svetla a neukazuje me to otevrene dvere...zkus to predelat na 3g nekde jsem tu videl tusim cosby ze prodaval komplet

Burku, podle toho co píšeš - tak to nevypadá, že by jsi měl Maxidot 2.5G, protože kdyby jsi měl, tak by s ti zobrazovali otevřený dvěře a řvalo by to když necháš svítit... Podle příznaků máš DOT 3G na 2.5G komfortu :)

A jak se ti zobrazují ty otevřené dveře......? Pokud tak jak jsem psal výše, tak bys mněl mít maxik 2.5 gen.....?

Podle toho co píše, tak nijak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim pocul som ze sa daju napojit budiky 3gen. na 2.5 gen. komfortku. Chcel by som sa spytat ci je to naozaj mozne a ci mi okrem toho ze nebude zobrazovat otvorene dvere pojde vsetko ako na klasickom PC (tam kde su hodinky).

OI 1,9TDi 81kW, 2001 cislo komfortky je 1J0 959 799 AH . Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pocul som ze sa daju napojit budiky 3gen. na 2.5 gen. komfortku. Chcel by som sa spytat ci je to naozaj mozne a ci mi okrem toho ze nebude zobrazovat otvorene dvere pojde vsetko ako na klasickom PC (tam kde su hodinky).

OI 1,9TDi 81kW, 2001 cislo komfortky je 1J0 959 799 AH . Dik.

Nebude Ti pipat pri zapnutych svetlach a otvorenych dverach, bude stale svietit kontrolka airbagu (ak to neodkodujes, alebo nepouzijes tu na fore spomenuty "Hviz-DOT".

Vsetko je to tu uz velakrat popisane... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Cau,

Mam moznost dat do octavia I budiky s maxidot

(je to rv. 2004 tdi 81kw,motor asv...je tam aj pal.pocitac)

S vymenou budikov nebudem mat problem...

Viete mi pomoct ako to rozbehnut cez vag ?

(Vraj netreba nic kablovat, len plug 'n' play a kodovat s vag)

Chcel by som mat tie km co mam doteraz....

Je to vobec mozne ?

Vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pises jsem to delal ja

kdyz jsou budiky novy (prehrany) tak do najeti 100km si muzes nastavit libovolny pocet najetych km pres vag

nejlepsi je postupovat podle VISu:

* nez odpojis stary budiky tak z nich zjisti par udaju:

z kanalu cislo: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 (pokud nevis zadas 00000, pak je potreba vymenit olej)

* vymen budiky

spoj se diagnostikou, zadej login, zde PIN NOVYCH budiku (vzdy 5mist napr. 00836)

prizpusobeni kanal 50, zde zadej pin STARYCH budiku

pak je potreba naucit znovu klice, pouziva se puvodni pin, ten ze STARYCH budiku

kdyz vse funguje, tak do novych budiku do kanalu 09 si napises kolik chces mit najeto km (zadava ji se 10km napr. 50786km se zada 05079)

a doplnit udaje do kanalu 40 az 48

vse hotovo melo by bez problemu fungovat

jediny zadrhel muze byt pokud nevis puvodni pin, ten jde z auta vycist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsat se da cokoliv, jen se u novych budiku pres vag pisou bez posledni cifry, takze 150t km napises: 15000

pokud mas k dispozici jen VAG, tak potrebujes vedet pin k autu a mit budiky nove (kuli nastaveni km) a znat jejich pin, nez budes cokoliv delat :)

do najeti 100km znamena, ze muzes vymenit budiky, projet se a nez najezdis 100km tam muzes pres vag zmenit udaj, pozor pouze 1x

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...