Přejít na obsah

Rearm


atr

Doporučené příspěvky

Existuje u Fabie něco jako rearm ? Několkrát se stalo že po vystoupení z auta se auto za chvilku zamklo. Klíček nebyl v zapalování. Naštěstí byl vždy v kapse, ale kdyby byl ve voze tak je to průser.

Rearm podle mě by měl fungovat tak že když dálkou odemknu a neodevřu do určité doby dveře tak se auto zase zamkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje u Fabie něco jako rearm ? Několkrát se stalo že po vystoupení z auta se auto za chvilku zamklo. Klíček nebyl v zapalování. Naštěstí byl vždy v kapse, ale kdyby byl ve voze tak je to průser.

Rearm podle mě by měl fungovat tak že když dálkou odemknu a neodevřu do určité doby dveře tak se auto zase zamkne.

Jistě, to Fabie má a funguje to tak, jak popisuješ v poslední větě. Asi bude něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje u Fabie něco jako rearm ? Několkrát se stalo že po vystoupení z auta se auto za chvilku zamklo. Klíček nebyl v zapalování. Naštěstí byl vždy v kapse, ale kdyby byl ve voze tak je to průser.

Rearm podle mě by měl fungovat tak že když dálkou odemknu a neodevřu do určité doby dveře tak se auto zase zamkne.

U mé Octavie se mi to stalo už 2x.

Od té doby s panickou hrůzou trnu, kdy zapomenu klíček v zapalování,

auto se zamkne a já budu 500 km od druhých klíčů (jako že hodně cestuji).

Zvláštní :(

Alarm a DO je zn. Mistral, montováno odborníkem (Martin RS) a zatím vše funguje

jak má, ale jak se mi to poprvé zamklo, vyděsilo mě to. Naštěstí byly klíčky v kapse.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš nejaký iný alarm? po akej dobe od vytiahnutia klúčiku sa to stalo? stane sa to aj ked po vytiahnutí neotvoríš dvere?

Auto je prakticky v plné palbě, pouze tam není žádný alarm. Stalo se to asi 3x, klíček vždy byl venku z auta. Závyslosti jsem zatím nevypozoroval. Trochu je v problém i v tom že se to stalo pouze přítelce a pak její matce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo mi to taky a problém byl v zámku řidiče.Prasklý cínovaný spoj konektoru pro kabelový svazek.Přepájeno a po problému.

Tohle je zajímavý protože jeden z těch 3 případů byl prý že se dost bouchlo dveřma u řidiče a pak cvak.

Nejsem si na 100pro jistý kde to hledat - do zámku jde konektor - snímá se poloha zámku pro zamknutí a odemknutí a pro stahování oken - a v tom konektoru je chyba ? -- měly by to být krimovaný piny + plast ne ?, pak mě ještě napadá ten protikus v napojení na samotný zámek.

Uvažuji že dám zámek dopryč - odstraní se tím ta závada ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, tenhle problém mám na fabině taky.. prý to je špatný mikrospínač v zámku dveřích, ve čt jdu na výměnu celýho zámku, sehnal sem za super cenu, tak dám echo co a jak:) jinak se mi stalo to samý, odemknu na dálku a po 30 vteřicnách cvak a zamknuto...

Pokud jsi neotevřel dveře, tak je to v pořádku.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robilo mi to tiež.Musel som vymeniť zámok šoféra a je pokoj.Stálo ma to ale 4300Sk. :( Po rozobratí starého zámku som však ani za pána neprišiel na to v čom to bolo.Všetko som premeral,skontroloval a nič.Robilo to len niekedy a s novým zámkom to prestalo,tak na to kašlem.Mám jeden rozobratý zámok na náhradné diely.

Mal by som však otázku k tomu rearmu.Mám alarm Meta a rearm mi fungoval tak,že po dekt. alarmu som mal dve minúty na otvorenie a zatvorenie kufra.Dvere som otvoriť nesmel a rearm ostal aktívny.Od istej doby sa mi však rearm po otvorení kufra zruší a alarm sa už sám neaktivuje.Keď neotvorím nič rearm funguje a auto sa po dvoch minútach znova zamkne a alarm aktivuje.Neviete čim by to mohlo byť?Nemôže to mať súvis s výmenou vnútorného osvetlenia zo žiaroviek na led?V manuáli k alarmu som pozeral,že kontrola batožinového priestoru sa napája na svetielko v kufri a to ostáva po otvorení a zavretí kufra stále slabo svietiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, tenhle problém mám na fabině taky.. prý to je špatný mikrospínač v zámku dveřích, ve čt jdu na výměnu celýho zámku, sehnal sem za super cenu, tak dám echo co a jak:) jinak se mi stalo to samý, odemknu na dálku a po 30 vteřicnách cvak a zamknuto...

Pokud jsi neotevřel dveře, tak je to v pořádku.

:)

otevřel sem a zavřel, jak kdy a stejně se to zamklo..prostě o tech dveřích neví:( zítra snad bude výměna zámku provedena tak sem zvedavej:)

Editováno: , autor: joujou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...