Přejít na obsah

Krádež


Marty-RS

Doporučené příspěvky

Ani nevím jestli to chci psát, ale .. Ve zkratce, měl jsem čtrnáct dní RSo a dneska mi ho ukradli z předbaráku...odštípli dvě kamery a auto zmizelo...nechápu..jsem z toho docela zdrcenej...ráno po otevření domovních dveří koukám a nic nevidím...auto nikde...

to by člověk vraždil :kol-143: ... měl si ho aspoň pojištěné? To by mě položilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jestli to chci psát, ale .. Ve zkratce, měl jsem čtrnáct dní RSo a dneska mi ho ukradli z předbaráku...odštípli dvě kamery a auto zmizelo...nechápu..jsem z toho docela zdrcenej...ráno po otevření domovních dveří koukám a nic nevidím...auto nikde...

ty woe to bych dostal infarkt :feve:

bylo z bazaru?jestli si nenechaly jedny klíčky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jestli to chci psát, ale .. Ve zkratce, měl jsem čtrnáct dní RSo a dneska mi ho ukradli z předbaráku...odštípli dvě kamery a auto zmizelo...nechápu..jsem z toho docela zdrcenej...ráno po otevření domovních dveří koukám a nic nevidím...auto nikde...

ty woe to bych dostal infarkt :feve:

bylo z bazaru?jestli si nenechaly jedny klíčky...

tak to je kotel, ale taky sem slyšel, že si bazar udělal náhradní klíčky i s papírama a hodili to do zpětnýho zrcátka..pak týpek koupil auto, myslím fabinu a náhodně asi po měsíci ulomil v myčce zrcátko a vypadli náhradní klíče i s techničákem..čuměl jak puk..

Upřímně, je mi tě líto,,taky by mě to asi položilo! :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jestli to chci psát, ale .. Ve zkratce, měl jsem čtrnáct dní RSo a dneska mi ho ukradli z předbaráku...odštípli dvě kamery a auto zmizelo...nechápu..jsem z toho docela zdrcenej...ráno po otevření domovních dveří koukám a nic nevidím...auto nikde...

ty woe to bych dostal infarkt :feve:

bylo z bazaru?jestli si nenechaly jedny klíčky...

tak to je kotel, ale taky sem slyšel, že si bazar udělal náhradní klíčky i s papírama a hodili to do zpětnýho zrcátka..pak týpek koupil auto, myslím fabinu a náhodně asi po měsíci ulomil v myčce zrcátko a vypadli náhradní klíče i s techničákem..čuměl jak puk..

Upřímně, je mi tě líto,,taky by mě to asi položilo! :feve::help:

no bylo to ze salonu v olomouci, ve škodovce..dali mi dvoje klíče...a to s tím zrcátkem, to jsem slyšel, že dělali u AAA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jestli to chci psát, ale .. Ve zkratce, měl jsem čtrnáct dní RSo a dneska mi ho ukradli z předbaráku...odštípli dvě kamery a auto zmizelo...nechápu..jsem z toho docela zdrcenej...ráno po otevření domovních dveří koukám a nic nevidím...auto nikde...

ty woe to bych dostal infarkt :feve:

bylo z bazaru?jestli si nenechaly jedny klíčky...

tak to je kotel, ale taky sem slyšel, že si bazar udělal náhradní klíčky i s papírama a hodili to do zpětnýho zrcátka..pak týpek koupil auto, myslím fabinu a náhodně asi po měsíci ulomil v myčce zrcátko a vypadli náhradní klíče i s techničákem..čuměl jak puk..

Upřímně, je mi tě líto,,taky by mě to asi položilo! :feve::help:

no bylo to ze salonu v olomouci, ve škodovce..dali mi dvoje klíče...a to s tím zrcátkem, to jsem slyšel, že dělali u AAA...

jůva. no já nevím odkud to auto měl, ale on byl nejak tady od boleslavy nebo liberce..no každopádně je tu každé slovo nadávky slabé na toto!! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jestli to chci psát, ale .. Ve zkratce, měl jsem čtrnáct dní RSo a dneska mi ho ukradli z předbaráku...odštípli dvě kamery a auto zmizelo...nechápu..jsem z toho docela zdrcenej...ráno po otevření domovních dveří koukám a nic nevidím...auto nikde...

Soucítím s Tebou, Marty-RS :(

Ten neusálý vandalismus a také krádeže v hlavním městě mě dohnaly k tomu, že jsu sice po študiích zůstal

v Praze, ale teď se rád vracím na Moravu (Vysočina), odkuď pocházím (už to nějak nemohu vstřebat).

Já si vůbec nedokážu představit, že bych svou Berušku neuviděl ráno před domem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší na tom je, že těch aut mizí čím dál víc. A jak to tak pročítám, nejvíc mizí Okty I a pak Fábie. Denně jich zmizne několik 10 - tek. Po většinou je ti parchanti rozřežou na kousky a prodají na náhradní díly. Není neobvyklé, že se těmito díly zásobují menší dílny atd. No a když už se někdo chytne, tak soudce ho nechá bručet 3 roky, po půlce trestu ho propustí, a co se jednou naučíš, tak v base ještě zdokonalíš, a jede to nanovo. Bylo by moc dobře, kdyby automobilky cpaly nějaký vyhledávací - zaznamenávací systém už do výroby, třeba jen pasivní, při průjezdu přes hranice nebo třeba v určitém místě na dálnici nebo při vjíždění do města by se to zaznamenalo a hodilo to záznam do policejní evidence o průjezdu určitým místem. Pak by se alespoň vědělo, kam ty ukradené vozy míří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší na tom je, že těch aut mizí čím dál víc. A jak to tak pročítám, nejvíc mizí Okty I a pak Fábie. Denně jich zmizne několik 10 - tek. Po většinou je ti parchanti rozřežou na kousky a prodají na náhradní díly. Není neobvyklé, že se těmito díly zásobují menší dílny atd. No a když už se někdo chytne, tak soudce ho nechá bručet 3 roky, po půlce trestu ho propustí, a co se jednou naučíš, tak v base ještě zdokonalíš, a jede to nanovo. Bylo by moc dobře, kdyby automobilky cpaly nějaký vyhledávací - zaznamenávací systém už do výroby, třeba jen pasivní, při průjezdu přes hranice nebo třeba v určitém místě na dálnici nebo při vjíždění do města by se to zaznamenalo a hodilo to záznam do policejní evidence o průjezdu určitým místem. Pak by se alespoň vědělo, kam ty ukradené vozy míří.

Někde na webu bylo ke stažení video (youtube.com?) kde borci v Praze ukradli Octavii, a za 45 minut od krádeže z ní zbyla

je karoserie na kolech. Dělalo na tom 5lidí a bylo vidět, že se dost dobře vyznají.

Kamera běžela během krádeže, jízdy za Prahu, do nějaké stodoly, kde se to rozebralo.

Rychlí hoši a PROFI nářadí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt smutný, ale život musí běžet dál , to je jasný, díky za vaše reakce, popravdě jsem to ůbec nečekal, když to tak pročítám, je mi z toho zle...hkavně ta informace s těma zrcátkama, to jsem čuměl jak puk, posléze jsem se to dozvěděl od další osoby, nezávisle na tom, že se tím bavili v AAA...no každopádně je pryč, někdo šlohnul, a ať už je nadíly nebo ne, nepředpokládám, že naše P4R s tím něco nadělá, a co bude s pojišťovnou, to se dozvím, stejně až za dva měsíce...takže tohle je už třetí morová rána tenhle rok..no tak snad se už vyplní rčení...třikrát a dost...ne žre by mi třikrát ukradli auto po sobě, ale tenhle rok je doslova z prdele smůla...Tak ještě jednou díky a věřte, že buded další Fabien...až se vyřeší tohle...

To Janina: Jo jo jsem z Prahy...Michle, pročpak?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt smutný, ale život musí běžet dál , to je jasný, díky za vaše reakce, popravdě jsem to ůbec nečekal, když to tak pročítám, je mi z toho zle...hkavně ta informace s těma zrcátkama, to jsem čuměl jak puk, posléze jsem se to dozvěděl od další osoby, nezávisle na tom, že se tím bavili v AAA...no každopádně je pryč, někdo šlohnul, a ať už je nadíly nebo ne, nepředpokládám, že naše P4R s tím něco nadělá, a co bude s pojišťovnou, to se dozvím, stejně až za dva měsíce...takže tohle je už třetí morová rána tenhle rok..no tak snad se už vyplní rčení...třikrát a dost...ne žre by mi třikrát ukradli auto po sobě, ale tenhle rok je doslova z prdele smůla...Tak ještě jednou díky a věřte, že buded další Fabien...až se vyřeší tohle...

To Janina: Jo jo jsem z Prahy...Michle, pročpak?..

Jo Michle není zrovna dobrá adresa "pro život" v Praze. Sám tady bydlím a vím, že to je kriminálníků ráj.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt smutný, ale život musí běžet dál , to je jasný, díky za vaše reakce, popravdě jsem to ůbec nečekal, když to tak pročítám, je mi z toho zle...hkavně ta informace s těma zrcátkama, to jsem čuměl jak puk, posléze jsem se to dozvěděl od další osoby, nezávisle na tom, že se tím bavili v AAA...no každopádně je pryč, někdo šlohnul, a ať už je nadíly nebo ne, nepředpokládám, že naše P4R s tím něco nadělá, a co bude s pojišťovnou, to se dozvím, stejně až za dva měsíce...takže tohle je už třetí morová rána tenhle rok..no tak snad se už vyplní rčení...třikrát a dost...ne žre by mi třikrát ukradli auto po sobě, ale tenhle rok je doslova z prdele smůla...Tak ještě jednou díky a věřte, že buded další Fabien...až se vyřeší tohle...

To Janina: Jo jo jsem z Prahy...Michle, pročpak?..

Jo Michle není zrovna dobrá adresa "pro život" v Praze. Sám tady bydlím a vím, že to je kriminálníků ráj.... :feve:

Jo to máš bohužel avdu , žiju tu s přetávkama už hodně dlouho anych tohle věděl...ale je to na shit...kdyby to obešli klíčema, rozbili okno, vykradli to...ale rovnou celý?...tomu prostě nechci ani rozumět...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt smutný, ale život musí běžet dál , to je jasný, díky za vaše reakce, popravdě jsem to ůbec nečekal, když to tak pročítám, je mi z toho zle...hkavně ta informace s těma zrcátkama, to jsem čuměl jak puk, posléze jsem se to dozvěděl od další osoby, nezávisle na tom, že se tím bavili v AAA...no každopádně je pryč, někdo šlohnul, a ať už je nadíly nebo ne, nepředpokládám, že naše P4R s tím něco nadělá, a co bude s pojišťovnou, to se dozvím, stejně až za dva měsíce...takže tohle je už třetí morová rána tenhle rok..no tak snad se už vyplní rčení...třikrát a dost...ne žre by mi třikrát ukradli auto po sobě, ale tenhle rok je doslova z prdele smůla...Tak ještě jednou díky a věřte, že buded další Fabien...až se vyřeší tohle...

To Janina: Jo jo jsem z Prahy...Michle, pročpak?..

Ptala jsem se jen tak. Taky jsem z Prahy a když byla Fabka nová, nemohla jsem ani usnout.... Jsem z Vršovic, což neni taky zrovna klidná čtvrť. Ale ono je to asi jedno. Tyhle čubky se objeví kdekoliv. I to byl jeden z důvodů, proč sme místo Golfa vzali Fabku.... Kamarád měl na autě ty lepší stěrače. Jednou se zmínil před nějakym klukem, že je má a přes noc byli fuč. Bohužel nikoho obvinit nemoh, nikoho nechytil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze musí mít člověk buď garáž přímo u domu (a ani tam to není na 100%)

nebo hlídané (ohražené a placené) stání na sídlišti s permanentní 24-hodinovou ostrahou.

Já sám bydlel 10 roků na Břevnově a za poslední 2 roky jsu přišel o Aerotwiny,

anténu, poklice, registrační značky...

Až jsu si řekl dost, že nemám za potřebí za každou cenu se nechat okrádat

a odstěhoval jsu se pryč z Prahy. Od té doby mám klid :palec2:

Ono celkově je to o lidech a PRAHA JAKO MĚSTO S OBROVSKOU ANONYMITOU

a zároveň jako město dost bohaté si přímo říká o to, aby se stalo živnou

mekkou těch největších grázlíků, zlodějů, podvodníků, kteří by se normálně neuživili.

Spoléhat na Policii nelze.

MartyRS, držím :palec2: ať je to od pojišťovny co nejvíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...