Přejít na obsah

Snizit ci nesnizit??


soptajs

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

tak ma vetsi investice na sebe dlouho cekat nenechala! Olej se mi ztracel zavratnou rychlosti a ja byl k uzoufani. Prijel jsem do servisu a po pul hodky za mnou prisli, "Tak mate prorazenou vanu." Vubec nevim kdy a kde se mi to mohlo prihodit, ale jedno vim urcite! Vymenuji pera zpet na normal. Vypada to sice hezky, ale na nase silnice to proste neni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,

tak ma vetsi investice na sebe dlouho cekat nenechala! Olej se mi ztracel zavratnou rychlosti a ja byl k uzoufani. Prijel jsem do servisu a po pul hodky za mnou prisli, "Tak mate prorazenou vanu." Vubec nevim kdy a kde se mi to mohlo prihodit, ale jedno vim urcite! Vymenuji pera zpet na normal. Vypada to sice hezky, ale na nase silnice to proste neni!

Jj, na naše silnice je snižování na nic, dneska už je móda podvozek zvyšovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to zvedlý když si připlatíš "paket pro špatné cesty" ?

Je to zvedlý až o 25 mm. Mam ten paket na 1.9tce a je to docela výhoda na tyhle naše komunikace, ale taky už sem ve městě párkrát škrtnul, když sem jí fakt dost rozhoupal.. :prc:

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to zvedlý když si připlatíš "paket pro špatné cesty" ?

Je to zvedlý jako 4x4, u OII tedy asi o 25 mm, u OI to přesně nevím.Praktická výhoda se ukázala zhruba před 8-9 dny jel jsem z Havlíčkova Brodu na Hlinsko a Svitavy, když sněžilo a foukal dost silný vítr.Tvořily se sněhové jazyky až 30 cm vysoké a projíždět je nebylo nijak příjemné.Dojel jsem kolegu s (dle laku) novým OII RS, který jel velice pomalu protože předním nárazníkem hrnul sníh před sebou a rozhodně z toho žádnou radost neměl.Za těchto podmínek je lepší mít auto vyšší, protože pod sněhem se schová kdejaký hrbol a ležící předmět, který může napáchat škodu na spodku vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to mám teď někde o 55mm níž(do jara to ještě pujde :-)) ) je fakt že to neni prdel stim jezdit teď když jsou na silnici ledový hroudy(co tam hlavně hážou dementi od baráku aby jim to dřív roztálo-nechápu proč- ale oto musej drhnout i normálně vysoký auta)

vlétě(nebno když neni sníh) je to uplně vpohodě, holt člověk musí jezdit opatrně když to sníží, a logicky když potřebuju jezdit někde cestama pro offroudy tak nebude snižovat, ikdyž byste asi koukaly kudy fšude se dá projet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s kolegou klácou, nevím jak ostatní, ale já se dívám za jízdy nejen po holkách a pěknejch kárách, ale taky po silnici a věřte ni nebo ne, velkým dírám se snažím vyhýbat. V zimě jezdím na seriovým podvozku a v pohodě jezdím na sněhu, žádnej problém...

Před oktávkou jsem měl trojku Golfa, vepředu -90 mm, vzadu -80 mm a taky se tomu nikdy nic nestalo a to jsem měl vepředu dokonce vysoký GT lízatko ;)

Ale jezdí mi do dílny exot s naprosto sériovou jedničkovou oktávkou 1.9TDI 66 kW a za dva roky už prorazil čtyři vany, takže si o tom můžete udělat obrázek sami, pokud chce někdo jezdit bezhlavě přes všechny hrby a díry jako prase, pak radím, jedině zvýšit, klidně o půl metru, pokud máte aspoň trochu citu, pak to klidně složte prahama na zem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s kolegou klácou, nevím jak ostatní, ale já se dívám za jízdy nejen po holkách a pěknejch kárách, ale taky po silnici a věřte ni nebo ne, velkým dírám se snažím vyhýbat. V zimě jezdím na seriovým podvozku a v pohodě jezdím na sněhu, žádnej problém...

Před oktávkou jsem měl trojku Golfa, vepředu -90 mm, vzadu -80 mm a taky se tomu nikdy nic nestalo a to jsem měl vepředu dokonce vysoký GT lízatko ;)

Ale jezdí mi do dílny exot s naprosto sériovou jedničkovou oktávkou 1.9TDI 66 kW a za dva roky už prorazil čtyři vany, takže si o tom můžete udělat obrázek sami, pokud chce někdo jezdit bezhlavě přes všechny hrby a díry jako prase, pak radím, jedině zvýšit, klidně o půl metru, pokud máte aspoň trochu citu, pak to klidně složte prahama na zem...

A protože po silnici koukám a s panem Spidim nutno souhlasit tak se doma na jaro válí Eibachy -30mm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na zvyšování a snižování mám doma dva citroeny :palec2: zkrátka si udělám podvozek podle nálady a povahy silnice - to je ideální řešení.

U oktávky mám sérii a snižovat nebudu, bydlím na vesnici, takže je to všem asi jasný :feve:

Jo jo, jasný mi to je hned. taky bydlím na vesnici, takže snižování nepřichází v úvahu. Spíš to zvyšování je teď in :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...