Přejít na obsah

Omezovač otáček u jednotlivých motorizací


MELLO

Doporučené příspěvky

Mám dotázek hlavně na majitele dotyčných motorů: potřebuju si ujasnit, kde začíná na otáčkoměru červené pole a kde zabírá omezovač u jednotlivých motorizací.

Ve většině mám jasno, tak mě kdyžtak jen opravte:

červ. pole/omezovač

1.2 HTP 6v/12v 5700/6000

1.4 44kW/50kW 5700/6000

1.4 55kW 5700/6000

1.4. 74kW 6500/6800-6900

1.9 SDI,1.4TDI 4500/4800

1.9TDI/RS 4750/5000

2.0 ?/?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne souvisí to s tím jak jsem zjišťoval ty převodové poměru. Z těchto údajů zjistím přesné rychlosti v jednotlivých otáčkách motor a nepotřebuju ani GPS :palec2: a hravě tak odhalím podvod, když někdo bude tvrdit jel jsem tolik a tolik atd.

Prostě jsem hračička a zajímá mě to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne souvisí to s tím jak jsem zjišťoval ty převodové poměru. Z těchto údajů zjistím přesné rychlosti v jednotlivých otáčkách motor a nepotřebuju ani GPS :palec2: a hravě tak odhalím podvod, když někdo bude tvrdit jel jsem tolik a tolik atd.

Prostě jsem hračička a zajímá mě to :)

http://niceone.mysteria.cz/calculator.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujímavá otázka, môžem vedieť na čo to potrebuješ? Robíš štatistiku? alebo ťa oslovil Reso?

niesom jediny koho to zaujima :D

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre 1,4 16V 55kW cervene cca 5700-5750ot. a obmedzovac ako kto a asi zalezi aj od roku ale povedzme ze od 5800-6000

cez 6000 to nepreleze podla mna sice som to neskusal ale pochybujem by som sa bal ze vyleti 16 nabojov ventilov) s pod kapoty :)

kdo se bojí nesmí do lesa, samozřejmě, že se nic nestane, proto je to omezovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...