Přejít na obsah

Omezovač otáček u jednotlivých motorizací


MELLO

Doporučené příspěvky

Tak co lidi, další motorizace? To NIkdo aspoň občas netočíte do omezovače? A ta 2.0 má červené pole od kolika?

Mám sice Oktávku, ale mělo by to být myslím stejné. Červené pole mi začíná asi na 6.300 otáčkách/min, ale omezovač jsem ještě neměl možnost vyzkoušet. Nějak necítím potřebu točit tento 8V motor přes 5.500 otáček/min., ale k červenému umí. :)

post-5941-1197726793_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice Oktávku, ale mělo by to být myslím stejné. Červené pole mi začíná asi na 6.300 otáčkách/min, ale omezovač jsem ještě neměl možnost vyzkoušet. Nějak necítím potřebu točit tento 8V motor přes 5.500 otáček/min., ale k červenému umí. :)

post-5941-1197726793_thumb.jpg

Jo díky ti, to bude asi to samé a počítám, že omezovač bude někde na 6500-6600 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechcel som to moc tocit,pretoze uz pri tych 6500 mi nahle vyskocila kontrolka elektr.motora. lol Ale verim,ze ta moznost do 6800 tam je.Ale je to zbytocne k......e motora.Prezrad mi tie 4 rozdiely ;)lol

Tak kromě jiných budíků ( to by poznal i blud ) máš maxík a červené začíná místo 6250 na 6500 a na otáčkoměru je navíc čislice 8, ručičky z Rúmíka :palec2:

Editováno: , autor: MELLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u to je nejako moc nie ? to ked sa tu riesilo ze kolkosa da tocit 16V 55kW ta zaver bol taky ze max je 6000ot a cez to to nepreleze a dokonca niekto dal iba 5800 a hned ho vyhodilo.

Tak jsem zkusil tu 1.4 55 kw a omezovač mi to zastavil hned jak to vlétlo do červeného, tedy asi tak 5.800 ot./min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...