Přejít na obsah

Vrzání někde u spolujezdce


alduch

Doporučené příspěvky

já jsem si řkal, kde máš jaký "vrahy" u spolujezdce :D , ale jinak identifikovat zvuk po netu jde dost blbě. Napiš aspoň, odkud to jde.

Kdyz sedim za volantem a jedu tak se mi zda jako kdyby to slo od spolujezdce a zvuk to ma trochu jako polistyren i pritelkine se na to zamerila ale ta zase rikala ze to jde z me strany. Premyslel jsem jestli to neni vetraci pruduch na bocni okno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sedim za volantem a jedu tak se mi zda jako kdyby to slo od spolujezdce a zvuk to ma trochu jako polistyren i pritelkine se na to zamerila ale ta zase rikala ze to jde z me strany. Premyslel jsem jestli to neni vetraci pruduch na bocni okno?

jo ono je to kolikrat slyset od jinud

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci dejte to do toho servisu, ať se staraj. Proč si ničit nervy, když to má řešit někdo jinej.

No jo ale ono to je tezky jelikoz jsem ve Skotsku az do leta a vysvetluj magorovi tady v servisu ze mi tam neco vrze tak si bude myslet ze jsem magor taky. ;) Vydrzim to do leta a pak jim tam vyperu zradlo v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten samý problém,každý to slyšel z jedné strany,takže logicky to bylo uprosted,šlo to z vrchu,nakonec se to neslo celým středovým panelem a byl to spodní díl (jumbo box),takže sem to rozdělal,uchytil a hotovo,teď je v tom autě až moc ticho :-)

Muzes mi prosim te popsat v jakych mistech to presne bylo? To jsi rozdelal celej jumbo box?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne,vydělal sem popelník,kryt řadičky a ty boky kolem středovýho panelu(koberce) a ten jumbo box má mezi popelníkem a krytem řadičky příčku,tak tu sem stáhl páskou k držákům,na kterých je přilepený ten boční koberec a od té doby maximální klid.JInak ten koberec z boku drží ještě na dvou šroubkách,jeden z boku a jeden pod popelníkem,kdyby to někdo rozdělával ;)

(jo vrzalo to prostě celé,když sem ale přitáhl horní schránku směrem k sobě,tak to přestalo,koumal sem to asi měsíc,než sem na to přišel,různě sem vypodkládal ventilaci,rádio,měnili mi na záruku ty lišty na ofuk skla,no prostě hrůza,nakonec sem to vyřešil sám a 20 minut práce)

Editováno: , autor: vvcrx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle pazvuky už řeším přes dva měsíce a myslím že už jsem na to přišel . Mám octu od října a dost mě to naštvalo . Pořád jsem slyšel vrzaní jakoby od dveří a nakonec to dělá spoj mezi středovým tunelem a palubkou pravá strana . Špatně se to hledalo , protože jakmile jsem někoho posadil vedle aby poslouchal odkud to jde byl klid. Stačí to podržet , ale dost silou a je klid . Po novém roce to jde do servisu ať se staraj .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne,vydělal sem popelník,kryt řadičky a ty boky kolem středovýho panelu(koberce) a ten jumbo box má mezi popelníkem a krytem řadičky příčku,tak tu sem stáhl páskou k držákům,na kterých je přilepený ten boční koberec a od té doby maximální klid.JInak ten koberec z boku drží ještě na dvou šroubkách,jeden z boku a jeden pod popelníkem,kdyby to někdo rozdělával ;)

(jo vrzalo to prostě celé,když sem ale přitáhl horní schránku směrem k sobě,tak to přestalo,koumal sem to asi měsíc,než sem na to přišel,různě sem vypodkládal ventilaci,rádio,měnili mi na záruku ty lišty na ofuk skla,no prostě hrůza,nakonec sem to vyřešil sám a 20 minut práce)

Měl jsem stejný problém s vrzáním ve středovém tunelu. Způsobuje to opravdu úchyt bočního čalounění (koberce). Stačilo ho podložit kouskem molitanu a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nepříjemné :feve: takl snad ale asi opravdu stačí jen něčím měkkým vypodložit...

každopádně nejhorší asi musí být najít to konkrétní místo, ne??

Stačí demontovat popelník a sundat koženou manžetu řadící páky a dostaneš k tomu držáku čalounění (koberce). Je to otázka maximálně 5 minut.

Jinak zkusit se to dá i z venku, zatlačením na to čalounění (koberce) středového tunelu. Tak jsem to zjistil já, že je to ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak vrzání odstraněno . Nakonec jsem to do servisu nedával a pustil se do toho sám. Dotáhl jsem spoj středový tunel -palubka a další uvnitř tunelu za popelníkem co drží boční plast ( v lepších výbavách potažený kobercem ) . Pravděpodobně vrzání způsoboval boční plast , který je mimo dvou šroubů a zasunutí do palubní desky přichycen nevíc v dolní části něčím jako suchý zip . Toto přichycení jsem moc nepochopil , podobá se to suchému zipu , ale s hačky na obou stranách . Jediné co to umí dokonale , je vydávat pěkný pazvuky. Nyní to zkouším jak to dlouho vydrží a pokud se to opět projeví dám mezi kus molitanu . Jinak pokud mohu poradit na testnutí tohoto problému , stačí v dolní části tento plast odtáhnout , tím se spoj "zipem" rozpojí a budete vědět na čem jste .

Editováno: , autor: lotusi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to vrzalo i po utažení,tak sem ty držáky suchozipové páskou přitáhl ke středovému tunelu a hotovo :-).JInka prvně vytáhneš manžetu z řadičky,popelník-pod ním jsou dva šroubky a jestli chceš vytáhnout i ten boční koberec,tak ten drží na šroubku,který je vedle plynu a na tom suchém zipu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to bude z těch obrázků jasné co dotáhnout . Vyznačil jsem šrouby k dotažení červenou šipkou . Na dotažení šroubu s číslem 2 na obrázku(bez nazvu) je nutné demontovat boční plast . Po odšroubování se boční plast musí zatáhnout směr motorový prostor pro vyjetí držáků z palubní desky. Na jednom obrázku je to vyznačeno černou tlustou přerušovanou šipkou .

Editováno: , autor: lotusi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...