Přejít na obsah

Řízení


Bredy

Doporučené příspěvky

Ahoj,potřeboval bych poradit,třeba to někomu dělá také,jakmile se ochladí pod bod mrazu zůstane mi svítit kontrolka řízení po zapnutí klíčku.Když vypnu zapalovaní a znovu zapnu už zhasne normalně a cely den už funguje jak má.Mám řízení KOYO,auto z roku 2002,kapaliny v servu dost.Docela mi to štve,protože mám sdi a vlastně žhavím dvakrát za sebou,nevadí to svíčkám?Předem díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřeboval bych poradit,třeba to někomu dělá také,jakmile se ochladí pod bod mrazu zůstane mi svítit kontrolka řízení po zapnutí klíčku.Když vypnu zapalovaní a znovu zapnu už zhasne normalně a cely den už funguje jak má.Mám řízení KOYO,auto z roku 2002,kapaliny v servu dost.Docela mi to štve,protože mám sdi a vlastně žhavím dvakrát za sebou,nevadí to svíčkám?Předem díky za každou radu.

no, nechci byt rypal. ale od kdy maji diesely svicky? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem kupoval novou baterku,a starty v mrazu jsou zatim v pohode,proc myslis ze mam zhavici svicky v haji.

z toho, jak píšeš, že dvakrát žhavíš, jsem myslel, že to jednou nestačí, normálně by mělo stačit jednou, tak proto, ten pokles napětí může být při startu způsobem právě odběrem při startu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřeboval bych poradit,třeba to někomu dělá také,jakmile se ochladí pod bod mrazu zůstane mi svítit kontrolka řízení po zapnutí klíčku.Když vypnu zapalovaní a znovu zapnu už zhasne normalně a cely den už funguje jak má.Mám řízení KOYO,auto z roku 2002,kapaliny v servu dost.Docela mi to štve,protože mám sdi a vlastně žhavím dvakrát za sebou,nevadí to svíčkám?Předem díky za každou radu.

nic o ztuhlém řízení po nastartování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, nechci byt rypal. ale od kdy maji diesely svicky? ;)

:doh

Tohle se mi stalo asi již dvakrát na služební Fábce. Ale řízení mi ztuhlo vždy za jízdy a rozsvítila se oranžová kontrolka serva. Stačilo vždy zhasnout motor a znova nastartovat a bylo po problému. Nebylo to ale nic příjemného. Už rok se mi to nestalo a nijak sem to neřešil a jestli s tím něco dělali v servisu netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...