Přejít na obsah

oprava předního světla


lopki

Doporučené příspěvky

Srazil jsem srnu. Byla na miste tuha, ale Fabii se nastesti temer nic nestalo. Jenom praskly horni plastove uchyty predniho praveho svetla. Ted se svetlo trochu vikla. Vypodlozil jsem to zmuchlanym papirkem a svetlo provizorne drzi. Bavil jsem se s manikem, ktery mel stejny problem. Zkousel ty uchyty prilepit, ale kvuli vibracim ten spoj povolil. Ted jezdi tak, ze to tam ma vycpane hadrou. Svetlo funguje jak ma, pres technickou to projde, ale je to jenom takove provizorni reseni. Mel nekdo podobny problem? V nejhorsim koupim nove svetlo. Dival jsem se na ceny na internetu a zjistil jsem, ze se predni svetlo prodava za 1800 s DPH. To se mi zda dost malo. Je to mozne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazil jsem srnu. Byla na miste tuha, ale Fabii se nastesti temer nic nestalo. Jenom praskly horni plastove uchyty predniho praveho svetla. Ted se svetlo trochu vikla. Vypodlozil jsem to zmuchlanym papirkem a svetlo provizorne drzi. Bavil jsem se s manikem, ktery mel stejny problem. Zkousel ty uchyty prilepit, ale kvuli vibracim ten spoj povolil. Ted jezdi tak, ze to tam ma vycpane hadrou. Svetlo funguje jak ma, pres technickou to projde, ale je to jenom takove provizorni reseni. Mel nekdo podobny problem? V nejhorsim koupim nove svetlo. Dival jsem se na ceny na internetu a zjistil jsem, ze se predni svetlo prodava za 1800 s DPH. To se mi zda dost malo. Je to mozne?

ked sa ti to zda dost malo, tak si ho kup

dostat v skodovke aj nahradne pacicky na reflektor ktore potom samorezkou pripevnis k svetlu a svetlo drzi ako original.

popytaj sa v predajniach skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz leží naporcovaná v mražáku? :)

Lukaso má pravdu, v prodejně škodovky na obědnávku, jde to rychle, ale pozor na zmetka prodejce, určitě ti bude cpát nové světlo. Má z toho větší zisk ;)

Srazil jsem srnu. Byla na miste tuha, ale Fabii se nastesti temer nic nestalo. Jenom praskly horni plastove uchyty predniho praveho svetla. Ted se svetlo trochu vikla. Vypodlozil jsem to zmuchlanym papirkem a svetlo provizorne drzi. Bavil jsem se s manikem, ktery mel stejny problem. Zkousel ty uchyty prilepit, ale kvuli vibracim ten spoj povolil. Ted jezdi tak, ze to tam ma vycpane hadrou. Svetlo funguje jak ma, pres technickou to projde, ale je to jenom takove provizorni reseni. Mel nekdo podobny problem? V nejhorsim koupim nove svetlo. Dival jsem se na ceny na internetu a zjistil jsem, ze se predni svetlo prodava za 1800 s DPH. To se mi zda dost malo. Je to mozne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem diky za odpoved. Dokonce jsem nasel i tu zminovanou diskusi. Pri prvnim hledani jsem asi nebyl dost dukladny.

Ta srna uz je v mrazaku, ale bohuzel ne u nas. Vzal si ji myslivec, kteremu jsem tu srnku srazil pred barakem.

To, ze se daji sehnat jenom ty packy na uchyceni jsem nevedel. Vsem jeste jednou diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...