Přejít na obsah

jedna bouraná O1 RS


tomasek

Doporučené příspěvky

No kluci, vzhledem k iniciaci airbagů to byla pořádná rána a budou tam poškození na první pohled neviditelná.Nejlepší by bylo, pokud by majitel souhlasil, s proměřením kastle a přední nápravy.Z fotek to poškození skutečně nevypadá zle ale airbagy bouchnou až při pořádné ráně-vzhledem k poškození vozu by airbagy neměly bouchnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na nej na netu koukal a mel i zalusk..Ale nevim nevim..Vypada to kleply pekne,jak pise BadyS,nic,co by neslo zmenit..ale ten intros je total..Navic to nema klasikou latku v sedackach a tapecech,jak ma ORS mit..Teda aspon dle fotek mi to tak prijde.. Ale za ty prachy vypada v klidu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci, vzhledem k iniciaci airbagů to byla pořádná rána a budou tam poškození na první pohled neviditelná.Nejlepší by bylo, pokud by majitel souhlasil, s proměřením kastle a přední nápravy.Z fotek to poškození skutečně nevypadá zle ale airbagy bouchnou až při pořádné ráně-vzhledem k poškození vozu by airbagy neměly bouchnout.

Nemyslim,ze by to musela byt extra morda..Zalezi,jak se to trefilo a do jakych mist,ze vyskocily pytle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě byla bouraná 2x (jednou při táhnutí z ciziny - téměř vždy se tahají bouračky) a podruhý teď, když jí prodává.... ten interiér nevypadá moc dobře (proč jsou na sedačkách ty kresby? To normální RSo nemá), navíc je to tuněný trochu, takže to byl "frajírek" a nejezdil s tím asi normálně.

nicméně, teď už je stejně pryč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...